www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi Koncert?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
ariel.vs.ursula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 5:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

umm....prvog koncerta se i ne secam bash najbolje, ali prvog pravog, velikog koncerta kojeg se secam jeste koncert PLACEBOa, u bgdu,....savrseno...

 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Riblja Čorba prvi koncert u Novom Sadu stvarno je bilo veličanstveno.
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dino Merlin, prije 8 godina

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
gocili23
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konert lepe brene pre nekih 20-ak godina.
 
Wicked_Sick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 24
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yu grupa, 1990 ili 1991, ne sjećam se dobro. Nisam bio neki fan, ali je ulaz bio džabe, pa sam otišao. Bili smo na dva metra od bine i danas se sjećam kako su svirali Čudnu šumu i kako je tlo vibriralo od jačine razglasa.
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to bio koncert Crvene Jabuke...Isla sam bezveze zbog drustva, jer inace volim samo neke pjesme od crvene. Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi koncert je mislim Riblja Corba u Novom Sadu na strandu.
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi koncert kome sam prisustvovala bio je Aca Lukasn a Sajmu i ocajno sam se provela, ne volim guzve, Vladao Georgijev u Sava entru bio je prava stvar...

_________________
SlatkaMala
 
gsilvija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 191

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislam pret 3/4 godine koncert od Riblje Corbe u Makedonija Stip Very Happy
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

negdje sa 13 godina, sa skolom smo išli na psihomodo pop!!!
to je bilo sve novo za mene-nisam ih slušala, ali mi se svidjelo!
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u to je bilo neke 83 godine mislim u 7 osnovne kada sam i ja sa starijom sestrom isla na koncert tada veliki koncert vise grupa tj bajaga crvena jabuka kerber plavi orkestar i bilo je suuuuuper
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je prvi veliki koncert bio Enrique Inglesias u Domu sportova u Zagrebu. Hehehe! Bilo je to prije 5-6 godina.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Prvi Koncert? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon