www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sindrom eksplozija u glavi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
Kimi Rajkonen 21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 02, 2009 11:35 pm    Naslov poruke: Sindrom eksplozija u glavi Na vrh strane Na dno strane

Najcudniji sindrom sto sam ikad cuo zna li ko vise o ovome??

 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je nešto kao moždano krvarenje,ljudi koji su to doživjeli opisuju kao eksploziju u glavi.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2009 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eksplozija u glavi, hm.
Ne znam, ja osetim stvarno neki približan osećaj tome kad sam jako jako jako nervozna.
Šta će to biti, eksplozija u glavi, nemam pojma.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 28, 2009 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj otac je umro od izliva krvi na mozgu... naravno da dolazi do strasnog udara, cim je postao sav plav po licu, a srz je vec bila crvena, dakle smrt nastupa brzo kao i sto je bilo za tri sata...
Nazalost, desise da pukne na tako losem mestu da ni naj bolji operator nebi mogao pomoci ... sve je uzalud kad se to dogodi, i kad je ponekad moguce operisati , ima se posledice i dugotrajne vezbe i borba za malo obstanka jos, a ima koji prodju pored, i zemljotres je bio malo podanje... treba te traziti posledice svega toga, zasto dolazi do tog strasnog udara?
Na vama je da date bar jedan razlog mada ima na veliko..
Pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Sindrom eksplozija u glavi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon