www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Andjeli i Demoni
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Andjeli i Demoni Na vrh strane Na dno strane

Evo nam jos jedne ekranizacije Dan Brownovih novela:

Anđelima i demonima opet po Crkvi

Ma kakve zabrane i kritike, na račun filmske ekipe Da Vincijevog koda dosad je sjelo gotovo 232 milijuna dolara. Sljedeći potez je, naravno, ekranizacija Anđela i demona.


Potaknuta dobrim uspjehom Da Vincijevog koda, Columbia Pictures planira ekranizirati i prvi religijski triler pisca Dana Browna Anđeli i demoni, objavila je ta filmska kompanija.

"Korporacija Sony, u čijem je vlasništvu producentska kuća Columbia, potpisala je ugovor s Oskarom nagrađenim scenaristom Akivom Goldmanom, koji je velikom platnu prilagodio i DaVincijev kod, za izradu scenarija temeljenog na knjizi Anđeli i demoni", kazao je Columbijin glasnogovornik.

Taj Brownov bestseler objavljen 2000. prvi puta predstavlja lik Roberta Langdona, harvardskog profesora ikonografije i religijske umjetnosti s detektivskim sklonostima, kojega u filmu DaVincijev kod glumi oskarovac Tom Hanks.

Glasnogovornik studija kazao je da još nije dogovoren nastavak suradnje s Hanksom i režiserom Da Vincijevog koda Ronom Howardom, a mediji tvrde da na novom projektu Columbia planira angažirati još neke suradnike s prvog filma snimljenog po Brownovoj knjizi.

Unatoč uglavnom negativnim kritikama, nakon nedavne svjetske premijere na kanskom festivalu, DaVincijev kod dosad je na kinoblagajnama diljem svijeta zaradio gotovo 232 milijuna američkih dolara.

Radnja Anđela i demona događa se godinu dana prije rješavanja Da Vincijevog koda, kada je Robert Langdon pozvan u jedan švicarski istraživački institut kako bi dešifrirao zagonetni simbol utisnut na prsima ubijenog fizičara. Otkriće do kojeg Langdon dolazi bilo je zaprepašćujuće - drevno tajno bratstvo Ilumina krenulo je u konačni osvetnički napad na Katoličku crkvu, pripreman stoljećima. Udružen s lijepom znanstvenicom Vittoriom Vetrom Langdon potom otkriva niz tajni i pokušava spasiti Vatikan od potpunog razaranja.



IskonPortal|Hina



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da procitala sam to na sajtu Brown-a! Jedva cekam film. S' obzirom da je knjiga fenomenalna, ocekujem da je i film isprati. Samo se nadam da nece Langdona glumiti ponovo Hanks, jer mi nije za tu ulogu! Ni malo! Ja bih pre tu videla Klunija! Mr. Green No, mozda sam samo pristrasna! Embarassed

_________________


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su se Andjeli i Demoni (knjiga) vise svideli od DaVinvcijevog koda, tako da to je lepa vest!

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pročitala sam Da Vinčijev kod i upravo čitam Andjeli i Demoni i imam namjeru da pročitam sva djela od Braua.Medjutim svako ima svoje osobno mišljenje pa tako ja mislim da je Da Vinčijev Kod mnogo zanimljiviji od Andjeli i Demoni.

Gledala sam film Da Vinčijev Kod i nimalo mi se nije svidio..mnogo je zanimljivija i uvjerljivija knjiga od samog filma.
Ako tako bude i s Andjeli i Demoni mislim da će to biti katastrofa za tako lijepo uradjene i napisane knjige. Twisted Evil

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su se Andjeli i Demoni vise dopali od Da Vincija.Bice super ako snime film.Ma sta ko pricao Den Braun je super pisac sa fantasticnim delima.

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Andjeli i Demoni Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon