www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

veliki problem sa devojkom,sad vec bivsom... pomozite. :)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Milos 1991
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Nov 2013
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 03, 2013 6:54 pm    Naslov poruke: veliki problem sa devojkom,sad vec bivsom... pomozite. :) Na vrh strane Na dno strane

evo ljudi da vam kazem moj problem posto je ovo muska soba nadam se da me razumete i reci kako da prevazidjem sve to... devojka sa kojom sam bio skoro dve godine zelela je vreme kao da razmisli o svemu.. dao sam joj to vreme,medjutim,sutradan izadje u grad i smuva se sa nekog lika... haos znaci... sinoc dosla kod mene i ako sam joj rekao da ne dolazi, samo je ponavljala da joj je zao... kaze da nezna sta da radi... e sad ovako,ja bi na nju zaboravio,ali neznam kako,stalno mi je u glavi,sta god da radim isto.. prokleto nemogu da je izbijem iz glave... ako ima neko koristan savet sta da radim,kako da se ponasam,sad sam zbunjen,iznerviran,tuza,neznam ni ja vise kako se osecam... pisite.


_________________
neznam sta da kazem o sebi,neznam sta koga zanima,ako nekog zanima neka pita,rado cu odgovarati na pitanja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> veliki problem sa devojkom,sad vec bivsom... pomozite. :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon