www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narodnjaci bre!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jasta da volim narodnjake! A svadbe obozavam.


_________________
吉国 久美子
六週間も居ていないので特に日本が恋しいですよね。
 
zicak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema slavlja i veselja bez narodne muzike....nek svako rekne da ne slusa ali na kraju opet imem pravo Laughing
 
ahuklin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste li ikad slušali rokere z moravu?To su pravi narodnjaci.Ako ih ne znate pitajte starce,rokeri su bili poznati u njihovo vrijeme. Wink Wink Wink
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

narodnjaci su nasi ljudi bolje i njih da slisam nego neke indijance americke koji su nas bombardovali a sada su kao nasi prijatelji

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 4:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta se tu po neki foliraju nema ko ne slusa narodnjake ma gde god izadjes posle 2 se slusaju narodnjace,a i kakav bi provod bez njih bio,

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
tasa01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 8

PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 9:58 am    Naslov poruke: bivsa pevacica Na vrh strane Na dno strane

Najbolje su pesme koje zabavnjaci pisu a narodnjaci pevaju. Da li ste znali da je izvornu narodnu pesmu "preskocicu tarabu i jarak" napisao Bora Corba? Ili trenutno moja omiljena "Za inat" od Sanje Djordjevic koju je napisala Jelena iz Zane.
 
tokas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: narodnjaci Na vrh strane Na dno strane

ja nije nesto da ih preterano volim ali mogu da slusam. Gledam grand i ne obazirem se dal ce me neko zbog toga zezati. slusacu i dalje nesto od narodne muzike jer mi uopste nije problem da to slusam pored mojih drugova koji su u fazonu Hip Hopa

_________________
tokas
 
Dachaarh
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 1090
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav za FANATIC-NS koij je stavio temu o narodnjacima
Mozda ce nekome zvucati bezveze , ali ja slusam narodnjake , minimum 8h
dnevno !
Lista 2500 pesama narodne muzike - dobre po ceo dan pici u Winampu !!
Kao sto bi rekao celavi u reklami :
" pali brate , narodnjaci su zakon "

_________________
 
neofit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 17

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam narodnjake.. Nebi mogla da zivim a da ih ne slusam... Uz drugu muziku nemogu da se opustim.. Rolling Eyes
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muzika nije prava muzika ako nije narodna. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
dennis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2003
Poruke: 2

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka je muzika narodna.
Danije naroda nebi bilo ni muzike.
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svi slusaju narodnu,ja slusam sve,sve sto mi se svidi ja pustim,da cujete kod mene preko dana muzike,ma ludilo.otvorim moju listu od 30.000 pesam i pustim winampu da on bira i pusta sta god hoce.....Inace posedujem jedno 9.000 narodnih pesama,7.500 zabavnih i ostalih domacih i ostale su strane pa mozete zamisliti kakve su to kombinacije koje winamp pusta...

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Narodnjaci bre!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon