www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bajaga- novi album, odlican!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 12:21 am    Naslov poruke: Bajaga- novi album, odlican! Na vrh strane Na dno strane

Sta vi mislite?
Jeste li culi pesme?
Ja sam cula nekoliko i za sad mi je favorit "Bademi i so", mada je i "pesma slobode" dosta dobra.....
Ne znam, moram malo vise da slusam da bih rekla konacno, ali je u globalu album mozda najbolji do sada!



_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
Tinna_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 75

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čula ja,dobar je..meni je isto za sad najbolja Bademi i so i Pesma slobode a dobra mi je i Kap po kap..Nije najbolji album do sada,meni je najbolji Prodavnica tajni
 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm....meni se bas njegov novi album nesvida...pjesme su mu nikakve Crying or Very sad
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukusi su razliciti.........
Mozda sam preterala kada sam rekla da mu je ovo najbolji album do sada, ali je sigurno jedan od boljih! Ove dve pesme su me odusevile! Very Happy
Po ceo dan su mi na repeat!

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se JAKO dopadaju "Bademi i so!" Svidja mi se sto je i Bebi tu! Odlican ritam mi je u "Fanki taxi"-u, ali mi je text poprilicno los!

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam preslusala ,ali meni je ipak najbolja stvar "Plavi Safir",nenadmasiva je. Very Happy

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
NENEE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na prvo slusanje - album je pristojan. Ne znam sta mu je trebala ona pesma sa Micom Trofrtaljkom. U pojedinim pesmama zvuci usiljeno - valjda ga ne ponese pesma, ali to mu je boljka i iz prethodnog albuma.

Ma, dobar je.
 
nemo88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme su super!Dobra je sa Micom Trofrtaljkom Smile Bademi i so mi najbolja
 
trofazni maher
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 2
Mesto: sala u malome ritu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ček ček....pa zar nije sa pokojnom Vidom Pavlović....kraljicom Cigana.....to Padaj kišo keve ti....pa ok, dobro zezanje.....Inace, skromno misljenje, jedan od boljih albuma, najzad je poceo da pravi pesme za dorasle. Pesma slobode....dobro, obrada je cini mi se Marlija, a od sostalih, pa nekoliko favorita, pomenuta Kap po kap, pa naslovna Šou počinje u ponoc, Pesma slobode je isto skroz fine, a ima i onda....dva sveta razlicita ili kako li se vec zove....sve u svemu u nedostatku boljih stvari....skroz dobar album....Pozitivno brojanje....

_________________
"...probudi me, ovo je neki ružan san, što manje dete znas, to si manje nesretan...."
 
darryl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo dasadan album, ocekivo sam bolji album od bajage
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotina nasa rock scena propada. Bezveze sto se nekadasnje velike zvezde spustaju na sve i svasta.
Ovaj zadnji album nije nesto mnogo los niti je preterano dobar. Bice 2-3 hita na njemu u vrh glave i to je to.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 51

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusajuci novi album, primetio sam da nekako kao muzicar napokon sazreva. Pesme su profi uradjene, stil i dalje prepoznatljiv ali muzika se popravila. Bajaga ima prilicno ogranicen glas, nema raspon koji bi mu obezbedio vecu mogucnost da menja stil. Sve u svemu, zanatski odradjeno. Ipak je Bajaga dugo u poslu.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Bajaga- novi album, odlican! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon