www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koje vam je idealno mjesto za odmor??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: w Na vrh strane Na dno strane

poluotok peljesac,definitivno najbolje mesto za odmor

 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da mogu na odmor, najrađe bih izabrala zlatibor
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe, najlepse mesto za odmor? Uuuuu ima ih jako mnogo! Za nas koji zivimo u dijaspori, sigurno grad odakle smo.... Za mene je to Beograd, opusteni zivot, prava ekipa, puno mesta za svaki ukus... Ludilo do jutarnjih sati... Dobri klubovi... Da ne pisem sto sam vec u nekom drugom forumu napisala.

Sto se sveta tice? Mnogog toga sam videla, ali do sada je mi se najvise svidela Havanna, Salsa, ludilo, ljudi koji zive da bi plesali, jedmo, recju ludilo!

San Diego, iako U.S.A nije deo sveta gde bih zelela da zivim, ali San diego je predivan, dobar provod, topla klima, lepe plaze...

U evropi naravno Monte Carlo, mislim da nigde nema takvih klubova kao tamo... Do jutra! Jako skupo ali prelepo...

I naravno jedan od najlepsih gradova sveta Dubrovnik! Prelep je!

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 12:34 am    Naslov poruke: HAHA Na vrh strane Na dno strane

Moje omiljeno mesto za odmor je definitivno Dubrovnik, Tamo ima zenski', ima sve!! Very Happy

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja volim velika mesta, gde se stalno nesto desava, gde je guzva, zato je po meni idealan odmor, odmor u nekom poznatom letovalistu.

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Atina! Jos ako imas priliku da ostanes mjesec dana, milina bozija

_________________
 
dragance13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta je vama PARIZ je zakon !!! idealno mesto za odmor
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm, bas se neshto premishljam. Neutral
Selo moje, tj. selo odakle potichem. Najgore je shto danas nisam raspolozhen preduge i kitnjaste rechenice da pishem. Obozhavam da dodjem u bilo koje doba godine i da se prepustim miru i spokoju. Mir se sastoji u zvucima prirode, zvuci koji vishe i nisu prezentni pod svetlima velegrada. Spokoj, jer oko mene se nalaze ljudi chasni, bez zadnjih namera. Okruženje već pomalo nestvarno. Prostire se izmedju dve reke Jadra i Pecke. Granichi se sa Belom Crkvom, Plužcem, Mojkovićem, Bastavom, Komirićem...
Ako zhelite vishe da saznate posetite
Code:
http://www.osecina.com

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grcka

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pula Very Happy

i od stranih je kuba zakon Smile

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svugdje gdje je more!!!!!! Very Happy
 
vpserb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 05 Jun 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 12:19 am    Naslov poruke: hi Na vrh strane Na dno strane

ja bi u Rio,pa na karneval i nda ludiloooo

_________________
eto
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koje vam je idealno mjesto za odmor?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon