www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koje vam je idealno mjesto za odmor??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~Tanja~ je napisao/la sledeće:
Atina! Jos ako imas priliku da ostanes mjesec dana, milina bozija


Atina? Ja sam bila Oktobra '06, uopste mi nije to odmor, mislim da vecina zamislja taj grad kao neki primorski Rolling Eyes , koji nije natrpan zgradama i hotelima - kao sto jeste, i u kojem nema onako ogromne guzve, butika, ulica...
Ali sve zavisi od ukusa, mozda to predstavlja nekome odmor Wink

Mene je pravi odmor plazica koja se nalazi par metara ispred moje kuce, ne trazim nista vise od toga, jer mi je to prefektno...
Pogotovo oko 7h predvece, kad nema puno naroda i kad je voda najprijatnija, kad galebovi lete iznad plaze, a sunce je potonulo u predivnom jadranskom moru... Tada ja zamisljeno lezim i posmatram svu tu cistu ljepotu oko sebe... 8)


 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makarska Riviera.......super mjesto za odmor.. New Spiral

_________________
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neko manje ostrvo, koje nije turisticko mjesto, daleko od civilizacije...

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grčka je idealna
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je idealno mesto za odmor negde na more...lepa priroda...sunce...palme...beli sitan pesak...pina kolada za pice..nekog uz mene koga volim i uzivam Wink Wink

_________________
*call me a sinner, call me a saint.Put me up on a pedestal-Or drag me down in the dirt.
Sticks and stones will break my bones-
But your names will never hurt!
Because:This is who I am-You can
Like it or not!Love me or leave me
cus I´m never gonna stop!*
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnjih 23 god. letujem u jednom mestu kraj Budve i sjajno mi je tamo Mr. Green
prvenstveno zbog extra plaže Jaz bez koje ne bih mogla zamisliti kupanje... Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni more, ni planina, ni banja, bila bih zadovoljna da posetim velike gradove u svakoj drzavi, da istrazujem njihovu kulturu, narod, setam ulicama, udisem njihov vazduh, budem deo svake drzave bar na par dana...

eto to je ukratko moj idealni odmor

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma u WC-u se najbolje odmorim Mr. Green ....salim se....pa ja sam se najlepse proveo i odmorio u Londonu....grad je prelep, ima sve odlike savrsenog grada Cool

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje idealno mjesto za odmor je Zakopane..grad u poljskoj planine...nasa planinarska stolica Very Happy

_________________
 
tetrazona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ste bili na Tajladu. Tamo ima jedno ostrvo Koh Samet , pored koralnog grebena, predivno je i tako mirno.
 
lolcina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima vise mjesta u kojima sam bio, ali neka mjesta u USA bi izdvojio

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez zezanja, Beograd i jedno selo u Banatu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koje vam je idealno mjesto za odmor?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon