www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o curama koje stalno menjaju momke?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ima veze...cura pokusava da nadje onog pravog Razz

 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
ja mislim da te devojke ili lece neke svoje komplekse,ili se nekom dokazuju(obicno same sebi ili drugaricama),ili imaju neki problem a mislim da ne zasluzuju momke(NI jednog)!


Ijuuuuuuu koliko "pameti" na jednom mestu Shocked Izvini ali to nije uopste tacno za komplekse i dokazivanje niti je to u vecini razlog za menjanje partera (iako ne sporim ima slucajeva ali to je mnogo manji broj). Zaista me nekada zabrine sta sve devojke u nekim postovima napisu... Ali posto vidim da imas 14 godina, znaci ne devojka nego si jos devojcica odbicu ti ovo na mladost, neiskustvo, neizivljenost, neizgradjen karakter jos uvek itd. U svakom slucaju devojke menjaju muskarce kao i muskarci devojke dok ne nadju pravog/pravu, i to je sasvim normalno danas u 21 veku ja mislim. E sada neko nadje tog pravog/pravu brzo i bez da prethodno izmeni mnogo partnera, dok neko prodje "citavu ergelu"...pa sta sad da se radi, to je prosto onako kako te zadesi u zivotu. A naravno da nisam za to da treba zarad nekih laznih moralnih skrupula prestati da trazis pravog i biti sama ili jos gore sa nekim ko ti ne odgovara da bi ispala "postena"

jecolina je napisao/la sledeće:
sve ima svojih granica kad se ta granica pređe onda su to-drolje...bez uvrede nekima....


A i ti nisi sa svojih 16 daleko od ovoga sto rekoh na citat clanici iznad...elem zaista bih volela da mi neko objasni koje su to granice i ko te granice postavlja Rolling Eyes Question Ko je taj ko ce da kaze za neku devojku "imala ih je previse" i sta znaci to "ona je drolja" Question
Ja koliko znam termin ku**a, drolja i sl se upotrebljava za "dame" koje svoje "usluge" pruzaju za novcanu tj bilo kakvu materijalnu nadoknadu ili iz interesa spavaju sa muskarcima... Ako neka devojka voli sex i iz svog zadovoljstva to radi, ili ako promeni dosta partnera u potrazi za pravim sa kojim ce se zadrzati ne vidim kako je to klasifikuje "droljom", "kur**m i slicnim pogrdnim epitetima...

No dobro devojcice po vasim postovima a gledajuci vase godine se izvodi zakljucak da ste previse mlade i neiskusne i da cete vase stavove jos menjati i graditi kako budete starije, pa vam nije zameriti na ovakvom misljenju i rezonu...Ko zna sta sam i ja pricala i mislila u 14 ili 16 god Wink

_________________
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako samo dokazivaju da nemogu zadrzati jednog decka a s time nam se postavlja pitanje koji je razlog tome??
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa razlog ti je naveden gore! Sto bi pokusavale da zadrze nekoga ko im neodgovara?! Da bi im neko odao postu kako su "postene"?" E Boze, svasta ce se stvarno ovde procitati! Rolling Eyes

_________________


 
ASSIM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 67
Mesto: Breza

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm najradije bih bio prost sta mislim o njima ali ima druga strana ogledala da bolje prodju te neke sto mijenjaju ,bolje se prodaju nego ove ostale.
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako..mislim isto to sto mislim i o muskarcima koji menjaju devojke kao carape..nema razlike.. LJudi koji imaju manjak samopouzdanja i ne znaju sta hoce a sta nece...
 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"uzasi promiskuiteta", sto bi rekao kojo u andjelima Very Happy
salim se, nemam misljenje o tome; to je njihova stvar

_________________
And when the rain begins to fall, you ride my rainbow in the sky. And I will catch you if you fall, you never have to ask me why...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam taj tip a valjda tim curama tako odgovara pa ako je njima super zasto da ne
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa svako ima pravo da radi sa svojim zivotom sta hoce... ako se njima tako svidja, samo napred. Vervoatno imaju neki razlog zasto to rade... ili im momak brzo dosadi, ili im ne odgovara, ili jednostavno nisu spremne na ozbiljnu vezu i ne zele da se vezuju, zele da zive i uzivaju u zivotu dok mogu...
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je njihova stvar al ima takvih i momaka tako da im treba to netko vratiti Razz Laughing
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta bi se tu trebalo misliti!!!!

Ili su doista lude ili su nemoralne ili traže previše ili su nesigurne u samu sebe!!!

Ali inače ne mislim baš ništa jer svatko ima svoj život i pravo da s njim radi baš onako kako se njima svidja. Ako to njih čini sretnim..njihov problem ili sreća Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nedans
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Jun 2006
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko je u granicama normale,to uopste ne mora da bude lose!
Bolje da se "izive" dok su mlade i lude,nego da poschize kad su vec udate i imaju decu.
A ako neko smatra da je samo momcima potrebno da se "izive",grdno se vara!I shvatice to kad tad...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta mislite o curama koje stalno menjaju momke? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon