www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Iznenadni susret
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 23, 2004 4:04 pm    Naslov poruke: Iznenadni susret Na vrh strane Na dno strane



Budim se kasno. I teško. Letnja jutra propuštam iako znam da su ona najlepša. Budim se oko podneva, prošla je jutarnja blaga toplina i miris svežine koju Grad i njegovi narandžasti kamioni obilato prosipaju tokom Noći. Ustajem iako bih spavao još, jedva uvlačim noge u nogavice kratkih pantalona i nalazim teško rupu za glavu na majici. Onda, onako omamljen toplotom spuštam roletne prvo u mojoj sobi, dnevnoj i kuhinji. Tek onda otvaram skroz oči i spreman sam za dan koji nastupa. Znam i svoje obaveze. Kupiti hleba, svratiti do pijace, kupiti novine ... Ovoga dana raspored je malo drugačiji. Svega gotovo ima, nedostaju samo cigarete. Ne bih da izlazim, mislim. Uvek za "slučaj opasnosti" skrivam paklu cigareta. Otvaram tajno mesto gde ih držim i ne nalazim ih. Znači, nema ih. Kafa bez cigareta ne ide. Moraću da se kuvam tih nekoliko minuta koliko ima do radnje i nazad. Oblačim sandale, izlazim iz zgrade i hodam ka dragstoru u kome kupujem na "crtu". Prelazim ulicu, automobili - Grad kome puls bije oko 100, otvaram vrata radnje, prijatna svežina klima uredjaja. Mala grupa ljudi čeka, penzioneri koji nervozno žele da izadju iz hladnoće radnje, hladnoća ih podseća na hladnoću Smrti, nekoliko radnika koji traže pivo i Ona.
Ona je komšinica, ulica i nekoliko kuća daleko, nekog običnog imena, Marija ili Jelena. Znamo se iz srednje škole, znamo se velika je reč, možda smo negde na početku prve godine i progovorili neku reč. Posle toga samo zdravo, zdravo. Ostalo je na tom i bez želje da bliže pričamo. Prosto, bila je drugo društvo, družila se sa nekim likovima koje ja nisam ni želeo da upoznam - nismo bile iste talasne dužine. Mada, imala je nešto čudno u sebi. Odavala je utisak da želi da promeni društvo, kao da je bilo sramota svih tih likova oko nje. Sada smo se sreli u dragstoru.

Kroz glavu mi prodje: Da li da kazem Ćao. Srce počinje da mi jako lupa. Reših da se pravim da se ne poznajemo. Tražim cigarete od prodavačice. Daje mi Gitane koji inače pušim. Uzimam cigarete, otvaram ih tu u radnji (znam da gleda) i palim jednu. Pravim se da sam nervozan. U tom trenutku: - Ej, ćao. Kako si?

Okrećem se. Ona je. Gledam je kao iznenadjeno. Osmotrim je odozdo do gore. Sporo i drsko. Na nogama male sandalice, prsti na nogama sjaje se od laka. Noge, snažne, utegnute u tanke letnje pantalonice do kolena, rekla mi je nekad da je trenirala atletiku, prelazim preko šlica, duže zadržavam pogled, vidi se pupak, majica je kratka i belo - plave boje, grudi velike (u srednoj školi dobila je visoko 5. mesto na top listi najvećih grudi naše škole), usne tanke i OK, nos pravilan, oči braon boje, kosa ravna i braon boje. Zadržavam svoj pogled na njenim očima, ispuštam dim i kažem:

- Ej ćao, ćao. Kao iznenadjen sam. Šta se radi?- pitam.

Ona kaže nešto. Gotovo da je i ne slušam, pravim plan. Ona plaća stvari koje je kupila.Otvaram joj vrata. Kaže:

- Hvala - . Fino vaspitana devojka. Izlazi ona pa ja. Gledam je nazad. guza kakvo je sada u modi. Ne vidim da nosi gaćice. Leto je.

Hodamo malo zajedno, još 10-tak metara. Samo toliko vremena i imam. Pričamo o vremenu. Pitam je o faxu. Šta studira. Kaže .... .

- Pa i ja- - kažem, Smeje se. Nismo se nikad videli.
- Imam mnogo posla... nego hoćeš na kafu?.- Gleda me malo začudjeno. - Kod mene. nastavljam ja .

Zbunjena je. -
- Pa, ne znam...-

Rešavam da malo smirim situaciju.

- Ajde, kolege smo a nikad nismo stigli da pričamo ništa a znamo se dugo- . - krećem ja sa šmekerskom pričom. - Ajde, dodji ne na običnu kafu već na NES CAFFE. Kažu da pravim najbolji nes .

Smeje se. Upalilo je. Znam da jeste. Počinje da priča malo ubrzano, malo je nervozna, puštam je da priča, smeškam se sve vreme. Priča kako ima puno posla ali kao nes odavno nije pila.

Razmišljam: Kuća je sredjena, moji neće još najmanje 3-4 sata. Imam vremena. Ulazimo u zgradu. Ona nešto sporije hoda. Znam da razmišlja da li je dobro postupila. Ja sada pričam. Penjemo se još 1 sprat.

Tu smo. Otvaram vrata. Ulazimo. Sprovodim je do moje sobe sa zamračenim roletnama. Ulazi.

- Uaaa, što ti je dobra soba! - kaže. Ja se smejem.
- Nes znači?
- Da - kaže ona.

Ona seda na fotelju, ja ulazim i puštam radio. OK muzika. Puštam malo tiše. Odlazim u drugu sobu i zatvaram vrata. Pogledam se dole. Naras'o je ko...

..... Skidam pantalone, pa bokserice. Oblačim ponovo moje letnje kratke pantalone. Izlazim iz sobe. Spremam nes. Gotov je i sipam. Uzimam čaše i krećem ka sobi, ogledam se u ogledalu, mora da vidi batinu koja se jasno ocrtava na tankim pantalonama. Donosim nes.

- Izvoli - kažem.
- O, hvala - Lepo vaspitana devojka. Sedam na fotelju prekoputa nje. Počinjemo bezveznu priču. U jednom trenutku uhvatim joj pogled. Gleda dole. Ja se pravim kao ništa ne vidim. Dole, u mojim pantalonama, On već pulsira. Ludilo. Pričamo i pijemo nes. Ona skida svoje sandale. Toplo je. Pijemo nes i pričamo. Palim cigaretu. Prolazi vreme. U jednom trenutku - Izvini, reci gde je WC? Ja joj kažem.

Odlazi. sr**je, ne ide sve kako sam zamislio, atmosfera je malo ..... - mislim. Puštam svoj omiljen album. Muzika brazilskog samba festivala iz Baije. Vrelo i brzo. Ovo je ono pravo. Ona se vraća. Crvena je u licu. Medjutim, ne seda na fotelju. Gleda fotke na zidovima moje sobe.

- Ovo si ti pravio - pita me dok gleda fotke. Ustajem i stajem iza nje. Osećam vrelinu njenog tela. Skroz se približavam njoj. Batina, veća nego ikada, udara je po dupetu. Ubrzano diše a i ja sa njom. Gleda još uvek slike. Muzika je sve brža i brža. Brazil. Batina pulsira sve jače i jače. Udari je po guzovima pa se se digne, pa opet. Njeno guza počinje da se njiše u ritmu muzike. Hvatam je za struk. I približavam njenu guzu mojem kurcu. Meša i pali me još više.
U jednom trenutku se okreće. Njene me grudi dodiruju. Držim još uvek ruke na njenom dupetu. Gleda me u oči. Pokrece guzove u ritmu muzike. Podiže svoje ruke, zavlači ih ispod moje majice, dižem ruke i svlači mi majicu. Telo mi je vrelo. Dešava se - mislim. Ostao sam samo u pantalonama. Približavam svoje lice njenom. Ljubimo se, zavlačim joj jezik duboko. Njene se ruke povlače po mojim znojnim ledjima. Spušta ruke dole, dole. Polako spušta ruke u moje pantalone. Pipa i vidi da ne nosim bokserice. Ujede me po obrazu. Shvata da je sve ovo planirano. Pogledamo se, a ona se smeje. Ljubi me po licu, prelazi na vrat, grudi, stomak. Rukama spušta moje pantalone. Batina je ogromna, hvata je rukom kod korena, gladi svoj obraz mojim BiiiiP. Uzima ga prvo jezikom, dodiruje ga, liže ga još malo. Sladoled je i leto je - mislim. Igra se još malo.

- Ogroman je - kaže. Smejem se. Otvara usta i prima ga. Prvo polako, osećam njen jezik na njemu, onda kurčev vrh skroz u njenom grlu. Puši ga kao profesionalka.

Dudla ga, držim je za glavu i pomeram je gore- dole. Polako prestaje, podiže glavu i podiže se. Ja je hvatam za bedra, otkpočavam njene pantalonice, skidam ih teško jer su tesne, ona mi pomaže. Skidamo ih polako ja i ona, konačno, njena je pičkica vlažna, dodiruje me
nežno, osećam kako se trese. Prelazim još nekoliko puta. Sedam na fotelju, ona mi seda u krilo. Gleda moj BiiiiP i dodiruje ga kao da TO vidi prvi put. Ja joj podižem ruke, i skidam njenu letnju majčicu. Sada smo goli i ja i ona. Ljubim je po tim njenim velikim sisama koje se sada tresu ovako velike. Kao da sam u snu. Hvatam ih rukama, ljubim i grickam. Ona se polako diže, hvata moj BiiiiP celom šakom u korenu, namešta se polako i prima ga u svoju vlažu pičkicu. Počinjem da vidim zvezde. Ona počinje da se kreće lagano, levo - desno, gore - dole, sporo, sporo, hvatam je za bedra, i počinjem da vodim igru. Zatvara oči. Sporo, sporo, sporo, pa brzo. Ubacujem ga sporo, pa brzo sve do korene. Moja muda udaraju po njoj. Počinje da jauče. Ona je jedna od bučnih - mislim. Sise se tresu. Zabijam ga sada sporo, držim je za bedra, i sporo je spuštam. Vidim da tako voli. Onda ga malo ona potrese levo - desno. Sporo ga vadim, onda ga brzo ubacujem pa ga opet nekoliko puta sporo zabijam. Osećam da se jebemo veoma dobro. Vidim na njoj kapljice znoja svuda. Krećemo brže i brže. Ona se sve više trese. Njene ruke me sve jače i jače stiskaju. Spušatm ruke na njeno guza, hvatam ga čvrsto, ustajem i nosim je dok ona meša levo desno do kreveta. BiiiiP nastavljamo na krevetu. Brzo pa sporo ga zabijam. Osećam da se trese.

- Tako, to, još malo, to jebi me - viče. Vadim ga skroz, skroz je vlažan od soka njene pičkice, zabijam joj ga "do balčaka". Osećam da ću svršiti. Vadim ga. Ona ga hvata rukom brzo, strpa ga u usta, liže ga jezikom. Vadi ga i BUM. Eksplozija. Po njenom pupku, stomaku, sisama, hvata ga i briše o svoje sise. Ustaje, briše se majicom, donosi cigarete. Pali sebi pa meni jednu. Ležimo zajedno, goli i vlažni. Pušimo. Album brazilske salse sa festivala iz Baije se završava. Pa, ponovo počinje. Vrela i brza brazilska salsa.



_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Iznenadni susret Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon