www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Radovan III
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Kiki07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dvd

Daprvi udje deda



_________________
Break
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 6:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali fali jedan igrač, fali Vasilije( burazer od Stanislava). On se pominje u knjizi, a iz predstave su ga izbacili. Vasilije je lood ko struja, 3 put ludji od Stanislava.

_________________
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klasika.
I mi konja za trku imamo
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam ga preko 100 puta,znam ga napamet,Zoki Radmilovic je legenda!!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gagi_84 je napisao/la sledeće:
Gledao sam ga preko 100 puta,znam ga napamet,Zoki Radmilovic je legenda!!


i ja isto......i koliko ga god puta jos budem gledala, uvek ce mi biti kao prvi put........fenomenalno............. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao i Maratonci,i ovaj film je jedan od onih koje sam gledala preko 100 puta i znam ih napamet.

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
BigMan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 16
Mesto: Dubioza

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A fenomen je i to shto je sale vechito bila puna, i shto predstava NIKADA nije bila ista jer je raspolozeni Zoki svaki put dobija inspiraciju za neki drugi deo. Tako da ukoliko neko dolazi na svaku predstavu, savaki put mu bude zanimljivo. Very Happy
Eh ... to je legenda ... a ne ovi jadnici shto sad napravishe Radovana - e to je smejurija ... ali u negativnom smislu ...
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto najbolje sto je ikada snimljeno kod nas. Ja imam na kaseti jubilarnu 250-u predstavu. Jako je los snimak, s vremenom se kaseta valjda izlizala, ali je opet cesto pogledam.
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je što nisam gledao originalnu predstavu, mada ko je znao da će postati legenda? Bila bi dobra fora da se snimi serija o Džordžu i o 10.000 hiljada policajaca koji ga jure Smile)
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LEGENDA!!!Radovana ce gledati i pamtiti mnoge generacije...tako nesto se ne zaboravlja...100 puta sam gledao i opet cu se 101 put smejati kao svih ovih 100 Smile sta vise reci kad se njemu kolege smeju na predstavi Smile
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 5:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Legedna od glumca, a predstava je do j@j@

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najupecatljivije "recitovanje" Jelenceta "Mada ne mogu da kazem... U zivotu sam ipak voleo: jedno desetak zena, dve konja,jedu sumu, jedu reku, pola mosta koji osta kad rekose rata dosta! I voleo sam sve nedelje. Nedeljom oko vrata vezujem zmije umesto kravata. Nedeljom oblacim novo odelo pre rodjenja skrojeno bas za moje telo. Nedeljom me reka ispod mosta ceka. Nedeljom... "
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Radovan III Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon