www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Radovan III
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
olakomeestas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Sep 2007
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki put kad ga gledam cini mi se da ga po prvi put gledam.. Razz


_________________
..and they live happily ever after..


ide maca oko tebe
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na tekst Dusana Kovacevica Radovan 3. tv je snimila i seriju " Cardak ni na nebu ni na zemlji" koja je prosla katastrofalno. Radovana je glumio Bata Zivojinovic, Stanislava Rade Markovic, Katicu Milena Dravic... Bata Zivojinovic nije uspeo da docara lik coveka iz zavicaja ni priblizno kao sto je to uradio pokojni Zoran Radmilovic.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj covek je bio apsolutno genijalan.
Moj otac je jedina osoba na svetu koja koristi njegove replike svakog dana po 50 puta.
Ne mogu da se nagledam Radovana III-ceg.
Stvarno je fantastican,fantastican.
Koliko coveku samo duhovitih i istinito surovih stvari moze da padne na pamet...


"Ko je dobacivao za stolom"? Razz


Edit by nastasenjka: Linkovanje je zabranjeno Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
pipezos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 06 Maj 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci za celu predstavu, sve je genijalno. Kad se setim prvih snimaka na vhs-u i više puta celovečernjeg gledanja sa društvom i repliciranjem odvala iz predstave tokom svih ovih godina. Generalno gledajuci nema predstave sa ovih prostora koja je dala takav neizbrisiv pecat, da su nam se neke od izreka iz predstave jednostavno uvukle u svakodnevni recnik i zivot.
Hvala za sve ove divne godine sa Radovanom III-im, Dusku Kovacevicu za tekst i glumackoj ekipi na celu sa Zoranom Radmilovicem, zauvek im HVALA.

_________________
Niko nije savršen
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2008 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fantasticno i reci su suvisne

taman ste me podsetili da bih mogla ponovo da gledam Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
fantasticno i reci su suvisne

taman ste me podsetili da bih mogla ponovo da gledam Wink


slazem se u potpunosti Laughing

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam reci... lud je!!! najaci je!

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radovan III = Zoran Radmilovic. Dalje nema, sta reci nakon svoh vasih pohvala. Samo se mogu pridruzizi i slozizi sa svima. Svaka cast Kovacevicu, Radmilovicu, cijeloj ekipi Ateljea 212
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 14, 2010 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ма Зоран Радмиловић је незаменљив...само кад се сетим, најбоља реченица: Колики су комарци ко роде јеб*те Laughing Laughing Laughing

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 09, 2011 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel moguce nedje naci da se skine cjela predstava to jest DVD rip u jednom komadu ? hvala unaprijed na odgovoru
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 09, 2011 7:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sreća imam njegov DVD i kad god želim da se nasmijem, moram da ga pogledam. Mislim da ga nikada niko neće moći zamijeniti i da se takve predstave neće ponoviti. Šteta što više nema takvih predstava, sve je nešto u simbolima koje malo ko može da razumije, a Zoran je bio i ostao jedan i jedini Radovan III.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2011 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Sreća imam njegov DVD i kad god želim da se nasmijem, moram da ga pogledam. Mislim da ga nikada niko neće moći zamijeniti i da se takve predstave neće ponoviti. Šteta što više nema takvih predstava, sve je nešto u simbolima koje malo ko može da razumije, a Zoran je bio i ostao jedan i jedini Radovan III.


Ima još i "Kralj Ibi", ali to nije toliko smešno kao "Radovan III" (mada ima Zoranovih improvizacija). Sve mi se čini da bi prvo trebalo gledati "Kralja Ibija", pa tek onda "Radovana III". Smile

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Radovan III Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon