www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kristali za kosu-sreca ili nesreca
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Kristali za kosu-sreca ili nesreca Na vrh strane Na dno strane

Nedavno sam cula da kristali za kosu ustvari nanone vise stete nego koristi nasoj kosi;da se obavija sloj sitnih kristala oko vlasi i da se to ne moze dobro isprati sledecim pranjima i da na taj nacin krza kosu.Sta mislite o tome?

 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam cula isto to i od tad ih vise ne koristim. Znam da se kristali stavljaju pre feniranja, navodno se kosa lakse fenira i bolje oblikuje. Ja sam ih stavljala na kosu bez feniranja, tj na krajeve jer navodno cuvaju i stite vlasi kose, ali sam cula suprotno i prestala i sa kristalima i sa silikonom za kosu.

_________________
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebih znala, nikad nisam stavljala kristale na kosi....a kako vidim mozda je tako i bolje hehe Shocked
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa gore navedenim postom..niti sam ih koristila niti imam nameru, narocito nakon ovog sto sam procitala..nekako mi lakse ovako..postoji milion drugih preparata za zastitu i negu kose...Jednostavno cula sam cak i da su neke nase firme pocele da ih proizvode kako bi cene bile pristupacnije, ali neka hvala

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Makaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam cula dve price.jedna je da su kristali super za kosu, a druga da bas ostecuju kosu.....mislim ja ova druga prica tacna....pitacu frizerku za savet,pa cu vam reci....
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristila sam silikone za kosu,ali samo na krajevima jer su suvi...Meni savrseno odgovaraju...Kosa prelepo mirise,a i krajevi su mi manje suvi i sjajniji...Koristim REVLON silikone... Wink
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mojoj kosi silikoni uopste ne odgovaraju,tako da ih i ne koristim...
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim silikon za kosu ihihiih i meni super odgovara avon mi je dobar mislim ja sam zadovoljna a pramenove imam oko 10 a gotov svaki mjesec radim izrastpramenova i silikon je exta i ne ostecuje kosu vasa kosa samo moze dobiti jos veci sjaj i vrhove da sreci a nikako da osteti
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim serume za kosu i mogu reči da sam zadovoljna...a koristim klas jer mi je najbolji od svih.........
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kristali nista nevaljaju. Za negovanu kosu sve sto je potrebno da imas je dobro pakovanje, a da bi kosa na dodir bila mekana kao svila treba koristiti serum za krajeve. Tada je kosa najlepsa!
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja samo koristim kristale.. Silikone za kosu ne, jer od njih mi je odvratna kosa,a od kristala mi je super kosa.. Mekana, puna volumena i sjajnija... Cula sam za to,ali ne za kristale nego za silikone.. Ali opet sve zavisi od kose do kose.. Isto tako sam cula da ne treba da se stavlja maslinovo ulje na kosu jer susi kosu,a meni kad stavim maslinovo ulje na kosu kao pakovanje ne moze biti lepsa kosa.. Ne susi mi se kosa, lepa je i mekana.. Ja kristale i maslinovo ulje koristim vec godinama i nemam problema nikada...

_________________
Happy & Married
 
daisy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 244

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad stavim kristale, ali nisam znala za tu pricu da su stetni...
Hmmm....
Moracu da se konsultujem sa frizerkom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Kristali za kosu-sreca ili nesreca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon