www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Malo Lane je presla i 11.Sprat
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Malo Lane je presla i 11.Sprat Na vrh strane Na dno strane

Speedy svaka ti cast stvarno si brza nema sta Very Happy

evo ti i mali poklonic



_________________
I C E M A N
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joooj, preduhitrio si meeee!!
Srećice moja, ti baš pičiš ka onom svom cilju i mama srna je mnogo ponosna, i čestita ti od sveg srca na toj brzini, drži se toga
Voooooooooooooooolim teeeeeeeeeeeeeeee

:wav: :greenjumpers: :dvasrca:
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sascha336 - he he - ovaj poklon je genijalan....baš po mome ukusu........joj jedva čekam da sjednem za volan.... Mr. Green
***srna*** - malena pa hvala.....moja mama srna mora biti ponosna na mene, jer ja želim biti njeno najmilije lane na svijetu..pussaaaaa Wink

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka chast, samo napred tj. uvis, sa spratica na spratic brzom brzinom Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti malena. nadam se da će tako biti i nadalje Wink

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam malena, zelim ti jos puno postova i da se jos dugo druzimo, a sto se tice spratova znam da ce vec sledece nedelje biti novi spratic Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam malena, zelim ti jos puno postova i da se jos dugo druzimo Razz Wink
 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo lane moje.
:120:

_________________

† Gospode Isuse Hriste sine Boga živoga pomiluj mene grešnoga.
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je veeeeeeeeeelikiiiiiiii uspeh :wav: , malena moja, od srca ti čestitam :47:
Nazdravimo u to ime :occasion5: Živeli!
Samo nastavi tako, želim ti još puno, puno postića i druženja sa svima nama!!! :band:
Puno te volimo.........svi!!!!!!! :44:


Poslednja prepravka: smokvica84 datum Sub Jun 10, 2006 12:01 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast i sve najbolje ti zelim....i da stignes vec jednom do tog 1000 sprata Mr. Green Mr. Green
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vdi ti nju! a meni kažeš da sam krenula brzom brzinom, a ti prođeš jedno 10 spratova dok ja jedan! Shocked Mr. Green Samo tako nastavi, pusa velika susjeda moja! Wink
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast lutko Smile Vidi se ko je pravi fanatik foruma Igre bez granica Wink

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Malo Lane je presla i 11.Sprat Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon