www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Halteri
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim ih

 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad,ko zna dali cu uopste Rolling Eyes

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nosim ih, a i nevidim da bih ih nosila...nisu mi bas seksi Rolling Eyes
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haltere nosim uvek kada obucem suknju (i ako su mi cipele zatvorene napred, razume se Smile)
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, i uzivam u svakoj sekundi koju provedem u njima. Najvise volim da ih nosim ispod strogog poslovnog kostima, tako da kada sedim na nekoj dosadnoj konferenciji ili sastanku mogu da zadrzim osmeh Mona Lize znajuci nesto sto niko drugi ne zna. Samo oprezno sa njima...ko nije vest u kacenju i podesavanju moze da dozivi tezak blam. Uvek ih u pocetju nosite u blizini kuce ili imajte rezervi hulahop u tasni. Mojoj drugarici se desilo da je, slusajuci moje hvalospeve tom delu vesa, prvi put stavila haltere kada je izasla na poslovni rucak. Ustala je da ode do toaleta, nesto je kvrcnulo...i jedna carapa je spala u sred restorana!!!
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam probala ali mislim da cu 8)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zimi nosim samo haltere! Mrzim one hulahopke sa "gacama"! Jedino kad oblacim neku sportsku varijantu (zimi opet), onda nosim ispod grilonke! Inace na pantalone, na suknju... (elegantnija varijanta)-samo halteri!

_________________


 
kortex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 6

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Zimi nosim samo haltere! Mrzim one hulahopke sa "gacama"! Jedino kad oblacim neku sportsku varijantu (zimi opet), onda nosim ispod grilonke! Inace na pantalone, na suknju... (elegantnija varijanta)-samo halteri!
Pa zar se ne bojis da bi se ispod hlaca mogli nazirati,ocrtavati remencici od haltera i zabice?
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kortex je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:
Zimi nosim samo haltere! Mrzim one hulahopke sa "gacama"! Jedino kad oblacim neku sportsku varijantu (zimi opet), onda nosim ispod grilonke! Inace na pantalone, na suknju... (elegantnija varijanta)-samo halteri!
Pa zar se ne bojis da bi se ispod hlaca mogli nazirati,ocrtavati remencici od haltera i zabice?


Ne bojim se Very Happy . Kad se ne ocrtavaju, kako da se bojim?! Ako nosim neke extra uske pantalone, na kojima bi se sve ocrtavalo, onda nosim najlon carape sa samolepljivim silikonom, znaci nema potrebe za halterima! Wink

_________________


 
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probala sam jednom ali su se stalno otkacinjali, pa su me nervirali. Kasnije mozda, trenutno ne nosim tako cesto suknje...

_________________
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svega san ih 4 puta obukla.
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pocecu da ih nosim, jer moja ljubav to voli....... a i meni se svidjaju......

_________________
Happy & Married
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Halteri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon