www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Halteri
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Halteri su moja slabost, jako volim kad ih nosim pogotovo ispod suknjicama, sta kaze @kiki mrzim da nosim hulahopke sa "gacama" uvek se svlace prema dole i izazivaju nelagodan osecaj kao da sam vezana u noge, za razliku od toga carape sa halterima su ugodni kao raj


_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
Halteri su moja slabost, jako volim kad ih nosim pogotovo ispod suknjicama, sta kaze @kiki mrzim da nosim hulahopke sa "gacama" uvek se svlace prema dole i izazivaju nelagodan osecaj kao da sam vezana u noge, za razliku od toga carape sa halterima su ugodni kao raj


apsolutno se slazem, zaista mnogo bolje nego grilonke ili ti "carape sa gacama" sto kiki kaze Wink

_________________
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nosim nisam se okusala u tome al ne znaci da necu Smile
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ih još nosila, mada hoću jednog dana kada počnem da nosim malo duže suknjice Mr. Green

_________________
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora da je zanimljivo!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo kad sam sa svojim dragim

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne tako cesto u javnost Mr. Green
Kad smo vec kod toga-hajde recite vi meni ako znate gde imaju da se kupe neki onako malo kvalitetniji i zanimljivijij halteri? U BG-u?
Zakljucila sam da mi treba nesto novo?
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosim, ali samo ponekada, smatram da su jako zenstveni... Uh

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ih još nosila...Ali jednog dana ću ih obući..Tako da ih netko spešl skine s mene Wink Mr. Green
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosila sam ih nekoliko puta,prvi puta na svadbi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Halteri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon