www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pomagajte drugovi ocu da se udavim
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
PREVARANT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Nov 2004
Poruke: 23
Mesto: Eskilstuna/Kragujevac

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2004 10:32 pm    Naslov poruke: pomagajte drugovi ocu da se udavim Na vrh strane Na dno strane

Molim vas treba mi par pesama nadam se da ce neko moci da mi pomogne.....1 Mile Kitic / svi kockari gube sve..2 Sako Polumenta /disem za tebe..3 Meho Puzic /hej brate u tudjini....4 Luna / Srbija unapred se nadam i zahvaljujem Laughing

 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2004 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mile Kitic - svi kockari gube sve je postavljeno u MP3 Narodne--> Mile Kitic -starije-

sad ce dalje Smile

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevarantu nocas smo imali malih problema sa serverom tako da nisam mogla da ti stavim sve pesme koje si trazio,imam ih ali ne mogu da ih kacim,cim budem mogla uradicu...

_________________
 
PREVARANT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Nov 2004
Poruke: 23
Mesto: Eskilstuna/Kragujevac

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema problema sanjice ko ceka taj doceka Wink ZAHVAJUJEM SE...i moram date zamolim za jos par pesama verujem da me neces izneverit Smile upitanju je Zoka Kulina ima vise pesama sa istim ili slicnim nazivima ali su razlicite vecina njegovih pesama su pod nazivom Gari Garo ili Gari Garo sto garila nisi.....i ako moze par pesama od rokeriSmoravu hehe...mozda sam previse zahtevan? ali sanjice veujem da ces mi pomoci puno zahvala i pozdrava.........ps cuvaj se PALESTINACA Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeli bre sta nudis ti za uzvrat,a? Laughing Mr. Green

_________________
 
PREVARANT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Nov 2004
Poruke: 23
Mesto: Eskilstuna/Kragujevac

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo kazi samo mi ------ ovaj zatrazi hehe Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brrr najezih se....zima bre Laughing Nego.... sta sam htela reci.... ah,da...pa nista javicu ti se u prv za svoje zelje Mr. Green Twisted Evil hihihi

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meho,Sako i Luna su u Muzickim zeljama...

_________________
 
PREVARANT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Nov 2004
Poruke: 23
Mesto: Eskilstuna/Kragujevac

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HVALA i nezaboravi cekam na tvoje zelje i nezaboravi Zoku Kulinu molim te...sanjice THANK YOU
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da dignem pesmu od Goce Trzan i dicicu ti 3 pesme od Zoke Kulina Wink vici ako imas neku zelju,posto mu nisu bas sve pesme "Gare" Laughing

_________________
 
PREVARANT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Nov 2004
Poruke: 23
Mesto: Eskilstuna/Kragujevac

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam upravo trazijo Gari Garo, ali naravno ako imas druge pesme od njega dobrodosle su, mislim daje pesma oko 10min duga. Sto se tice pesama sve si mi tako reci zelje ispunila sanjice Wink samo neznam kako da ti se oduzim Laughing.............. jos jednom se zahvaljujem
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ako imas tu Gari Garo da je nestavljam onda? Stavicu ti 3 njegove sem te Gari Garo ako je imas... A sta hoces od Rokeri s'moravu? Nesto posebno ili svejedno?

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> pomagajte drugovi ocu da se udavim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon