www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nikola Tesla
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Istorija sveta ~
::  
Autor Poruka
stef_SCG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Jul 2006
Poruke: 4
Mesto: Niksic

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: ........ Na vrh strane Na dno strane

samo mi je zao sto smo mi srbi jedini ljudi koji znaju za njega, niko drugi nema dvije blage veze ko je on bio... Idea


_________________
zivjela srpska crna gora !
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
samo mi je zao sto smo mi srbi jedini ljudi koji znaju za njega, niko drugi nema dvije blage veze ko je on bio...


Mogu da kazem da ova konstatacija nije ni u kom slucaju tacna!!Covek koji je bio tako veliki naucnik,a da kao mi jedini znamo za njega??!!Pa jel sad na 150 godina od rodjenja Nikole Tesle,bilo proslava sirom sveta a i kod nas??
 
MPS-Zarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 72
Mesto: ...

madagascar.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam jeste li videli ovo:

Auto koji vozi 100% na struju, u naravno se zove Tesla Roadster Very Happy

Citat:
Congratulation! On this success
I have to say that people of Croatia are very proud, because you named your company after Nikola Tesla, the greatest inventor of all times, and the greatest son of Croatia!!!

Thank you!


nema sta, svaka mu cast Shocked
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zalosno je to sto su ga se prvi setili ameri za 150 -o godisnjicu pa smo mi pohitali da ga velicamo de god smo stigli
al stvarno je bio genije...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
zalosno je to sto su ga se prvi setili ameri za 150 -o godisnjicu pa smo mi pohitali da ga velicamo de god smo stigli
al stvarno je bio genije...

mislim da nisu samo ameri,i mi smo napravili slavlje dostojno nikole tesle Wink
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako najveći čovek i izumitelj u Srba i u Hrvata i treba podjednako da se svi ponosimo njime. Čovek daleko ispred svoga vremena i veliki um. Zar ne ??? Ne dozvolimo da ga Ameri svojataju jer jednostavno on je bio naš. Idea

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Svakako najveći čovek i izumitelj u Srba i u Hrvata i treba podjednako da se svi ponosimo njime.


Ne volim bacati stvari na politiku ali koliko se hrvati ponose Teslom najbolje su pokazali 1942 godine kada su u Smiljanu i okolnim selima u jednom danu pobili preko 500 srba i 1991 godine kad su mu minirali spomenik u Gospicu. Te se oba puta zapalili njegovu rodnu kucu i crkvu njegovog oca koji je bio pravoslavni pop!

Tesla je pre svega veliki čovjek i naučnik ali nemojmo ga gurati tamo gdje mu nije mjesto!
 
Cinderella*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Telsa Roadster

_________________
Kad vam filozof odgovori na postavljeno pitanje, više i sami ne razumijete šta ste ga pitali.
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasa je greska sto mu nismo omogucili da ovde stekne sto je stekao u Americi mi bi sad bili sila a ne oni .I nace nas najveci naucnik svaka mu cast !
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Nasa je greska sto mu nismo omogucili da ovde stekne sto je stekao u Americi mi bi sad bili sila a ne oni

Bili bismo isti,ne bi Tesla nas osnazio kao naciju ni da je ostao ovde...
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam jednu staru knjigu o tesli koju sam kupio jos kao klinac. moram je potraziti. recimo on je napravio stvar koja moze da proizvede zemljotres osrednje jacinje - prije skoro 100 godina!!!
 
Dementia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 27

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma zanimljiva slucajnost koja je zapocela zanimanje za elektricitet..
briljantan um..jedan od najvecih ikada

_________________
Quoth the raven:~Nevermore~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Istorija sveta ~ -> Nikola Tesla Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon