www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zigic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zigic je majstor Exclamation Exclamation Exclamation


_________________
 
Gilbert
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 13 Avg 2008
Poruke: 1

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 13, 2008 9:43 pm    Naslov poruke: alo Na vrh strane Na dno strane

mnogo lose

_________________
Selfrespect
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. septembar 2008. | Izvor: B92
Žigić se vratio u Rasing
Srpski napadač Nikola Žigić sledeće sezone igraće kao pozajmljen igrač u Rasingu iz Santandera, klubu iz kojeg je prešao u Valensiju.

Žigić je prošlog leta prešao u Valensiju za oko 15 miliona evra ali nije uspeo da izbori mesto u prvom timu. Nekoliko poslednjih nedelja bilo je jasno da će Žigić promeniti sredinu pošto nije u kombinacijama trenera “slepih miševa” Unaija Emerija.

Kao moguće destinacije pominjani su engleski premijerligaši Aston Vila, Blekburn, Everton, Njukasl, Stouk Siti i Vest Hem ali je bivši igrač Crvene zvezde odlučio da se vrati u klub u kojem je u sezoni 2006/2007 postigao 11 golova na 32 utakmice.

“Želeo sam da se vratim u Rasing, a ne avanturu u Engleskoj”, izjavio je Žigić nakon što je potpisao za Santander. Valensija i Rasing postigli su dogovor po kome će oba kluba plaćati po 50 procenata Žigićeve plate.

Još jedan bivši igrač Crvene zvezde promenio je sredinu. Dušan Basta je ovog leta potpisao za Udineze, ali je na godinu dana pozajmljen Lečeu. Basta je za Crvenu zvezdu odigrao 96 utakmica i postigao tri gola.

Leče je u svoje redove doveo i Giljelma Standarda iz Lacija, na jednogodišnju pozajmicu, kao i fudbalera Espanjola, Brazilca Eduarda Koštu.

_________________
I C E M A N
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zigic je juce promasio Penal Laughing Al zato je posle se popravio kad je dao treci gol Very Happy
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče Žigića .. samo mu treba neki klub u kojem može da igra .. mislim da je pogrešio što je otišao u Valensiju no .. to je njegov izbor ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

28. novembar 2008. | Izvor: B92, www.novosti.rs
Žigić: "Odlazim iz Valensije"
Beta
Beta
Reprezentativac Srbije Nikola Žigić najavio je da odlazi iz španske Valensije, pišu 'Novosti'.

Žigić je ove sezone očekivao da će dobiti priliku kod novog trenera Emerija Unaija, ali to se nije desilo. Žigić nije putovao u Norvešku na meč petog kola lige UEFA protiv Rozenborga, i odlučio je da napusti ekipu.

"Moram da odem iz Valensije, to je jedini mogući izbor u ovom trenutku. Sagledao sam celokupnu situaciju i mislim da je najbolje da se rastanemo, bar na šest meseci, pošto želim da igram u kontinuitetu", rekao je Žigić.

Pre par nedelja španska federacija je sprečila povratak Žigića u Rasing.

"Ova ponuda je i dalje aktuelna i najrealna je opcija. Ako se slože kockice i dalje bih igrao u Španiji, a dogovoreno je da budem pozajmljen šest meseci. Potom bih se odlučio na sledeći korak. Visoko obeštećenje je i dalje problem jer nema mnogo klubova koji mogu da otkupe ugovor od Valensije."

Spominje se da su u igri Osasuna i Espanjol, engleski premijerligaš Souk i francuski Marsej.

"Ima nekoliko zaista interesantnih ponuda. Jedna od opcija može da bude i odlazak u Englesku. Ali, iskreno, izabraću tim u kojem ću sigurno biti standardan jer mi je stalo

da se vratim u formu. Hoću da od marta nastavim da igram u kvalifikacijama za reprezentaciju Srbije kako bismo sledeće godine izborili plasman u Južnu Afriku."

Visoki napadač je silno motivisan da mu 2009. godina bude uspešnija...

"Prolazim kroz teške trenutke, ali tu sam, u Valensiji, sa suprugom i ćerkicom, treniram punim gasom i fizički sam spreman, tako da nemam vremena niti želim da tugujem. Biću sigurno uspešniji od januara kada budem igrao standarno i opet počnem da tresem mreže.
Žigić će posle božićnih i novogodišnjih praznika, dakle, obući dres novog kluba. Imam još mesec dana da se sve konkretizuje kako bih povukao pravi potez jer ne smem da napravim grešku", zaključio je Žigić.

S nestrpljenjem se očekuje Nikolin povratak na glavnu scenu, jer je jedan od aduta selektora Antića u nastavku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

_________________
I C E M A N
 
Prgavi_Stanojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zvezdas, al u zigu vise poverenja nemam, moze da igra kod nas i u turskoj i holandiji i to mu je to, ako ode u englesku s njim je gotovo
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18. decembar 2008. | Izvor: B92 | Jelena Trajković
Žigić pozajmljen Rasingu

BetaReprezentativac Srbije Nikola Žigić biće pozajmljen Rasingu iz Santandera od januara do juna naredne godine.

Pošto za 18 meseci nije uspeo da se ustali u timu Valensije Žigić je pristao da se vrati u Rasing, a ekipa iz Santandera će sledećeg leta moći da pregovara sa srpskim reprezentativcem o produžetku saradnje.

Žigić je u Rasing došao iz Crvene zvezde 2006. godine, gde se zadržao samo jednu sezonu pre prelaska u Valensiju u leto 2007. godine. Za tim sa Mestalje Žigić je u Primeri odigrao 15 utakmica i postigao je samo jedan gol.

Pored Žigića Rasing je doveo još jednog igrača, Tonija Morala iz Alavesa, koji je pre branio boje Real Madrida i Barselone.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

22. decembar 2008. | Izvor: B92, Sportski žurnal
Žigić: "I dalje sve otvoreno"

BetaFudbaler Valensije Nikola Žigić sigurno će tokom zime napustiti taj španski klub, ali još uvek nije poznato gde će nastaviti karijeru, piše ’Sportski žurnal’.

Iako se tokom prošle nedelje pojavila informacija da će Žigić na pozajmicu u Santander, visoki napadač rekao je da je još uvek sve otvoreno kada je u pitanju njegovo budući klub. „Sve je još uvek otvoreno. Ništa nije završeno iako se poslednjih dana pisalo da je moj odlazak u Rasing već gotova stvar.

Do početka prelaznog roka ima još desetak dana i ne želim da se mnogo opterećujem do tada“, rekao je Žigić za ’Sportski žurnal’.

U štampi se pojavila informacija da je najveći problem u prelasku Žigića visoka plata srpskig internacionalca. Bivši fudbaler Zvezde je to demantovao.

„To nije istina. Ne znam odakle takve informacije. Meni je najbitnije da i ja i Valensija budemo zadovoljni. Želim negde gde ću da igram u kontinuitetu, to mi je potrebno. Da nisam izgubio samopouzdanje pokazuju i mečevi u UEFA kupu protiv Briža i Sent Etjena, kada sam postigao golove.“

Žigić je u Valensiju stigao prošlog leta iz Rasinga iz Santandera. Ceo transfer iznosio je 20 miliona evra, ali Žigić u novom klubu nije dobio očekivanu priliku.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 19, 2009 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. februar 2009. | Izvor: B92, Vecernje novosti | Saša Ozmo
Žigić: "Bitno je da igram"
Srpski centarfor Nikola Žigić postigao je pet golova na sedam mečeva od povratka u Rasing i to je odmah uticalo da se jave novi potencijalni kupci.

Predstavnik engleskog premijerligaša Blekburna uživo je gledao Žigića protiv Viljareala (1:1), a Nikola je postigao gol glavom. „Znam da ima novih zainteresovanih klubova, bilo ih je i pre mog povratka u Santander. Međutim, sada želim samo da igram i budem maksimalno spreman do kraja sezone“, ostaje Žigić ’na zemlji’.

Žigić je u Santanderu proveo pretprošlu sezonu, što ga je preporučilo Valensiji, pa je srpski reprezentativac prešao u tabor ’slepih miševa’ za 20 miliona evra. Ipak, Žigić se nije najbolje snašao na Mestaji, pa je poslat na pozajmicu u Rasing.

Žigić je, ipak, ugovorom vezan za Valensiju i ona odlučuje o tome gde će napadač nastaviti karijeru. Čekaju se zvanične ponude Blekburna, Totenhema i Evertona, a početna cena je deset miliona evra.

„Igranje u Engleskoj je izazov, ali neću da žurim. Donećemo odluku u zajedničkom interesu“.

Nikola u Valensiji nije imao veliku minutažu, počeo je na tri meča u starnoj postavi, a 15 puta je ušao kao rezerva. U Santanderu je ponovo ušao u ritam.

„Iz meča u meč sam podizao nivo forme, postignuti golovi samo su me dodatno inspirisali i sada radim punom parom kako bih bio još bolji“.

Žigić je zbog povrede propustio mini-turneju reprezentacije Srbije na Kipru, ali kaže da će s njim biti sve u redu.

„Za vreme meča sa Realom osetio sam jak bol. Ritam je žestok i protiv Viljareala sam nastupio i pored činjenice da se nisam u potpunosti izlečio. Još nekoliko terapija i nadam se da će sve biti u redu. Nadam se da ćemo za Rumuniju svi da budemo na okupu i da ćemo biti najjači kada je to najvažnije“, zaključio je 28-godišnji napadač.

Rasing je trenutno 11. na tabeli španske Primere sa 29 bodova.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2009 7:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Žigić: Hoću u Englesku
Ponedeljak, 27. april 2009. 16:51

Nikola Žigić hoće u Englesku, pod uslovom da na leto, kada se vrati sa pozajmice iz Rasinga, Valensija obelodani da i dalje nije u prvom planu.

Napadač reprezentacije Srbije je zimus pozajmljen ekipi iz Santandera, za koji je ovog proleća postigao 11 golova.

Žigić je u Valensiju došao u leto 2007, upravo iz Rasinga, ali se od tada nije izborio za mesto u prvom timu.

"Valensija drži ključ moje budućnosti. Odlučiću šta ću uraditi tek kada se u junu sastanem sa čelnicima kluba. Srećan sam u Španiji, ali želim redovno da igram, a to nisam izborio u Valensiji", izjavio je gorostasni golgeter za televiziju "Skaj sports".

"Ako odem, biće to neki klub sa velikim ambicijama, a jedna od najozbiljnijih opcija je Engleska", dodao je Žigić.

Sportski direktor Valensije Fernando Gomez potvrdio je da za Žigića postoji interesovanje nekoliko klubova.

"Neki timovi iz Španije i inostranstva već su se raspitivali za Žigićev status. To pitanje ćemo rešiti po završetku sezone", poručio je Gomez.

(Beta)

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zigic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon