www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ce SCG proci u drugi krug takmicenja na Mundijalu?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Dejan_68
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 5
Mesto: Porodin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 1:50 am    Naslov poruke: Da li ce SCG proci u drugi krug takmicenja na Mundijalu? Na vrh strane Na dno strane

Posle poraza od "lala" sta mislite da li prolazimo dalje ?

Edit by Belphegor
Popravio sam ti naslov Wink



_________________
Voljeno nemoj da izgubis, a izgubljeno nemoj da volis !
 
coka_cmoka_80
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 85
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su nam sanse za bilo sta minijaturne.kada na prvoj utakmici nismo mogli da izvucemo cak ni 0:0,onda nema sta dalje da se prica.
 
Dejan_68
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 5
Mesto: Porodin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto tako mislim !

_________________
Voljeno nemoj da izgubis, a izgubljeno nemoj da volis !
 
hulio_salinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 239
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa Žigićem protiv Argentine, SCG osvaja 3 boda!!!
To automatski znači da ćemo zgaziti i slonove!

Samo da se Petković opameti!
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim sto i pre utakmice. Ne prolazimo! Nazalost. Voleo bih da gresim.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvu utakmicu smo odigrali lose ali nisu ni holandjani bili bolji, imali su vise srece i dalu su onaj dlupi gol.Ako Petkovic izvede na pocetku odgovarajucu postavu, mozda i mozemo da pobedimo argentince jer nisu ni oni odigrali najbolje protiv Obale Slonovace.

_________________
Master
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma da, kad bi baba imala ..... bila bi dedo Very Happy

Ako se plasiraju u drugi krug, odlicno. Meni je dovoljno sto su se plasirali na svetsko

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
djmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji crni prolaz dalje... Jos se i Vidic povredio... Ccc, fali nama pola reprezentacije: Lukovic levo, Stepanov i Ivanovic ispred Jevrica, Kovacevic nazad, Rambo Petkovic napred, Pantelinjo u napadu.. Eh, Petko, Petko! Al najvise mi zao Ramba. Covek igra kao mali Bog u Fluminenseu. Pa koji jos strani igrac dobije 10 na ledjima i kapitensku traku u svakom brazilskom klubu za koji zaigra...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako Petkovic ne promeni onu defanzivnu taktiku, mozda i izvucemo neki bod i plasiramo se...Ali nisam bas neki optimista sto se toga tice.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo hrabro protiv Argentine, hebi ga i oni su samo ljudi. Na kraju krajeva to je 11 protiv 11. Jesu oni na papiru jaci ali racuna se ono sto bude na terenu.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako odigramo dobro protiv Argentine (kao sto smo u 2.poluvremenu protiv Holandije),mislim da imamo sanse... Wink
 
vladadu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: MuNzE kOnZa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

namamo sanse...

_________________
ja sam gospodar sudbine...rodjen sam da bih uspeo,a ne da bih propao... SNAGA I CAST
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li ce SCG proci u drugi krug takmicenja na Mundijalu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon