www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kritika-Samokritika
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samokriticnost je jako bitna osobina...svi su skloni da ocenjuju i sude druge,ali retko ko realno moze da sagleda sebe i tj svoje mane i greske objektivno


_________________
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naviknut sam na kritike pogotovo na dobronamjerne. Smatram da su one korisne u cilju poboljsanja mnogih aspekata u zivotu. Uvijek sam bio samokritican jer samo tako mogu da napredujem
 
nidjoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 73
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sve lijepo i krasno zvuci,al ponekad mi stvarno ide na zivce kad neko kritizira,mislim znam da ce mi ta kritika pomoc da razmislim i neke stvari promjenim,al ponekad zna zapeckat...
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kritiku uvijek poslušam ali samo od ljudi koje dobro poznajem...
vjerujem da su dobronamjerne i da će to reći mi na način na koji me neće povrijediti...
samokritična sam vrlo vrlo često što i nije najbolje za samopuzdanje, ali što je tu je...
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam toliko samokriticna da mi nikakva kritika ne treba i ne prija...niti volim da kritikujem niti da mene neko kritikuje...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Kengur77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je iskreno samokriticnih ljudi...kad cujem da neko izjavi da mu je najveca mana iskrenost ili to sto je mnogo dobar jasno mi je o kakvoj se ogranicenoj osobi radi.
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slozila bih se sa ovim gore... Wink

Moram priznati sa sam vrlo ostra u kritikovanju ( uvek tezim savrsenstvu, koje ne postoji ), ali isto tako sam podjednako i samokriticna ( umem sebe dobro da izmaltretiram nakon samoanalize ). Rolling Eyes I prihvatam tudju kritiku, ako je cvrsto argumentovana.

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
Romeo_i_Julija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 500

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kritika je ponekad i dobra jer onda uvidimo gresku i tezimo ka tome da je ispravimo

_________________
:453: Sefe,koji ti je vrag?
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad dobro dodje i kritika
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sirenica je napisao/la sledeće:
Slozila bih se sa ovim gore... Wink

Moram priznati sa sam vrlo ostra u kritikovanju ( uvek tezim savrsenstvu, koje ne postoji ), ali isto tako sam podjednako i samokriticna ( umem sebe dobro da izmaltretiram nakon samoanalize ). Rolling Eyes I prihvatam tudju kritiku, ako je cvrsto argumentovana.


Ne mogu se vise sloziti sa ovim sto je sirenica napisala. Jako sam samokriticna, krittikujem i prihvatam realnu, dobronamernu i argumentovanu kritiku! Wink

_________________


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ja mnogo vise prihvatam kritike nego sto sama kritikujem..to obicno svrstavam u jedan od svojih nedostataka..i ponekad sam cini mi se cak i isuvise samokriticna...svakako treba prihvatiti kritiku kao sto je receno iznad mene ako je dobronamerna i argumentovana, ali zato treba i uputiti istu onda kada smatrate da je zasluzena..a ne precutati(sto ja inace radim) Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 11:13 am    Naslov poruke: da li mislite da ste svesni svih svojih mana? Na vrh strane Na dno strane

neki od nas su isuvise subjektivni kada prosudjuju o sebi. da li ste spremni da uocite svoje nedostatke i da li se ljutite kada vam drugi skrenu paznju na iste?

_________________
happy now?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kritika-Samokritika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon