www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kritika-Samokritika
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Re: Kritika-Samokritika Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
kritika :

naravno svako od nas to zna, ali da li je to ono pravo , ili uvreda ?tesko se prihvata sa suprotne strane. kritika skoro uvek zaboli, ne prija koliko kod je prava i istinita..nekako mislim da je shvatamo sa zakasnjenjem od nekoliko dana..bar ja. dal li vi znate da je plasirate na pravi nacin i mesto ?

samokritika :

uhhh..uhh. za to je potreban kvalitet da bi imala smisao i delotvornost. ja sam na tome tezak. subjektivan, ali nekako krajnim naporom , ne uvek, uspevam da sebe osamarim. kako je kod vas ?



Postujem kada mi neko kaze u lice sta ima. Takve kritike uvek lakse prihvatam. Ne volim kada me neko kritikuje iza ledja i nema petlje da mi to kaze u lice. Uh, sto to mrzim!!!!! Mad
Ono sto mislim i kazem, i ko to prihvati, prihvatio je! ne verujem da postoji pravo vreme i mesto kada treba nekog da kritikujes. Ako se radi o veoma bliskoj osobi, onda kazes nasamo.

Veoma sam samokriticna! To je uzas! Nikad ne valjam, uvek ne radim nista kako treba... Evil or Very Mad Uzas! To me jako nervira jer mi unistava samopouzdanje i onda...



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako cenim konstruktivnu kritiku i prihvatam je kao dobronameran savet Wink Volim kada iole kompetentna osoba može da proceni moje ponašanje, rad, reči Wink Ma koliko da pokušamo da budemo objektivni (što mi često uspeva Wink ) i samokritični, ipak je other's point of view ono pravo Wink

Na zlonamernu, zajedljivu, neiskrenu, neprimerenu kritiku 'reagujem' otprilike ovako Neutral

Wink
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I kritika i samokritika. Prihvatam samo dobronamerne kritike i samo od ljudi za koje znam da nemaju zadnje namere kada mi upute istu.
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta osoba mi je govorilo da sam prekriticna prema samoj sebi i da zbog toga ne mogu da se u potpunosti radujem svojim uspjesima...a u pozadini toga je moj nekada cudni perfekcionizam al i takmicarski duh Rolling Eyes

Nekada sam uzimala previse k srcu kritike koji su mi drugi upucivali,danas nije tako,s godinama dolazi i mudrost Shocked Smile

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samokritična sam, ali ne baš neizmerno. Prihvatam kritiku, ali ne uvek i ne od svake osobe. Da kritikujem druge izbegavam, ali ponekad jednostavno samo izleti iz usta. Uglavnom se ne kajem zbog nekih dela zbog kojih sam dobila kritiku, kao ni zbog toga što sam nekoga izkritikovla.

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cak sto vise volim da cujem kritiku od ljudi meni veoma bliskih jer znam da je dobronamerna kritika
samo kriticna-relativo Rolling Eyes

_________________
vera,ljubav,nada
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 23, 2010 5:50 pm    Naslov poruke: Re: Kritika-Samokritika Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
kritika :

naravno svako od nas to zna, ali da li je to ono pravo , ili uvreda ?tesko se prihvata sa suprotne strane. kritika skoro uvek zaboli, ne prija koliko kod je prava i istinita..nekako mislim da je shvatamo sa zakasnjenjem od nekoliko dana..bar ja. dal li vi znate da je plasirate na pravi nacin i mesto ?

samokritika :

uhhh..uhh. za to je potreban kvalitet da bi imala smisao i delotvornost. ja sam na tome tezak. subjektivan, ali nekako krajnim naporom , ne uvek, uspevam da sebe osamarim. kako je kod vas ?


Nisam sklona kritici, skoro pa nikada, ali sam na vrijeme naučila je prihvatiti i ne osjećati pretjeranu povrijeđenost. Naravno da nije prijatno, ali kada niste sujetni lakše je i gotovo je odmah prihvatite bez podizanja nosa u vis... Nije svaka kritika uperena u vas da vas odmah ubije; pokušajte je posmatrati i kao način da uklonite neke nepoželjne stvari u vašem životu. Niste bezgrešni i niste uvijek u pravu, niti imate uvijek argumenata da se odbranite. Naravno, uvijek treba znati na čiju kritiku odreagovati. Nema vas prava kritikovati niko ko nije dio vašeg života i ko je tek lice u gomili.To vas ne smije niti može vrijeđati. Valja dobro odmjeriti šta je u stvari prava i pozitivna kritika.
Ali sam vrlo samokritična i stroga prema sebi, na neki način i surova, ali time ne povređujem druge, već sebe kažnjavam zbog stvari koje ne bih trebala činiti a ipak ih učinim sa onom tipično ljudskom glupošću i čak bezobrazlukom.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
malecka bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2010
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 29, 2010 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni koji me slabo poznaju kazu da se previse bavim tudjim zivotima, a ne shvataju da samo provaljujem o cemu se radi jer sam i ja mnogo toga dozivela pa samo iznosim svoje misljenje. a ako je neko samokritican, e pa to sam ja, cak i previse! da bi drugom sudio i nalazio njegove mane i greske, prvo moras sebi da nadjes manu, suocis se sa svojim emocijama i prihvatis sebe, pa tek onda da prihvatis i druge!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kritika-Samokritika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon