www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SP 2006 - Ko će biti najbolji mladi fudbaler šampionata?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
hulio_salinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 239
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: SP 2006 - Ko će biti najbolji mladi fudbaler šampionata? Na vrh strane Na dno strane

Verovatno ste svi čuli da će ove godine biti biran najbolji mladi fudbaler šampionata. Ovo će biti prvi put u istoriji svetskih prvenstava...
Konkurenciju čine svi oni rođeni posle 01.01.1985.

Predlozi?

Lično, Fabregas...


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leo Messi.
Ili Wayne Rooney?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dusan Basta

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
markan_bbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: nj Na vrh strane Na dno strane

nijedan mladi igrač se nije posebno istakao na ovom SP-u, stara garda im je pokazala... al ak već netko onda je i moj glas za Fabregasa
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...
Ne znam koje godiste je C. Ronaldo... Confused Ja mislim da je on najbolji od mladjih fudbalera.Mesi je strasno dobar igrac ali on skoro nije ni igrao.

_________________
Master
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

C. Ronaldo sto posto!

_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

C. Ronaldo je rodjen 05.02.1985.
Moze dobit i Oscara koliko se naglumio...............

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tehnička komisija Međunarodne nogometne federacije (FIFA) i navijači izabrali su šest igrača koji konkuriraju za nagradu za najboljeg mladog igrača Svjetskog prvenstva u Njemačkoj.

U konkurenciji za veliko priznanje ostali su Ekvadorac Luis Valencia, Portugalac Cristiano Ronaldo, Argentinac Lionel Messi, Nijemac Lukas Podolski, Švicarac Tranquillo Barnetta te Španjolac Cesc Fabregas.

Messi, Ronaldo i Valencia su ušli su u izbor zahvaljujući najvećem broju glasova koje su dobili u anketi na internet adresi www.FIFAworldcup.com, dok su se Barnetta, Fabregas i Podolski na toj listi našli odlukom specijalnog žirija FIFA-e...

Na posljednjem SP-u u Japanu i Južnoj Koreji najboljim mladim igračem proglašen je Amerikanac Landon Donovan. U Francuskoj 1998. godine najbolji je bio Michael Owen, a četiri godine ranije Nizozemac Marc Overmars.

Na World Cupu u Italiji 1990. godine najbolji mladi igrač bio je Robert Prosinečki, tada reprezentativac Jugoslavije. Među osvajačima ove nagrade bili su i Pele (1958), Franz Beckenbauer (1966), Antonio Cabrini (1978), Enzo Scifo (1986)...


izvor: http://sp2006.net.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih rekla Mesi..ili mladi glumac Ronaldo

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost nije se naigrao ali definitivno moj glas ide za messija
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma koji Mesi...skoro i da nije igrao.Ni onaj Fabregas se nije pokazao bas najbolje...Jedino su C. Ronaldo i Podolski pokazali znanje, talenat i potencijal.Dakle, moj glas ide C. Ronaldu.

_________________
Master
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sam danas negde procitao da se koplja lome oko Mesija i Ronalda. Po mom misljenju Mesi je cudo od igraca i da je igrao bio bih apsolutno za njega. Ali posto pametni selekttor Argentine nije stavljao decka u igru onda mislim da je pravednije da Ronaldo bude proglasen za najboljeg mladog igraca SP. Ipak je covek igrao svaku utakmicu i to je dobro igrao, osim ove poslednje kada se okusao u "glumackim vodama" Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> SP 2006 - Ko će biti najbolji mladi fudbaler šampionata? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon