www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam treba da se spremite?
Strana 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Koliko vam treba da se spremite? Na vrh strane Na dno strane

Koliko vremena vam treba da se spremite za izlazak?
Koliko vremena provedete u kupatilu,sminkajuci se,pred ogledalom?

Meni treba oko pola sata da se istusiram...(obozavam da se kupam),15 min da se nasminkam,jos dodatnih 5-10 min ogledanja u ogledalu...


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

15 minuta Mr. Green
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim polako da se spremam kad je u pitanju izlazak, npr dodje mi drugarica oko 3 popijemo kafu, trac partija, pa se istusiram, pa sminkam drugaricu pa sebe, onda polako oblacenje i sve se tako rastezem do 10 - 11,

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma za sekundicu, ne vise od petnaest minuta
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi dosta vremena, oko pola sata za tuširanje, pa dok nađem šta ću obući izgubim bar sat vremena, mada na kraju obučem uglavnom ono što sam odmah i htela, a sa šminkanjem završim za pet minuta... Sve u svemu oko dva sata otprilike Smile

_________________
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kad izlazim, tj. petak ili subota...spremam se bukvalno ceo dan Very Happy ...dok najdem sta cu da obucem, pa obujem, koje mindjuse, torbicu itd...bogami zavuce se Wink
a ovako svakodnevno..pa po sat vremena od prilike Very Happy

_________________
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

20 minuta ukljucujuci i tusiranje... Wink
 
mc_elly
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 15 Maj 2006
Poruke: 1628
Mesto: * u jednom vrtu medju cvijecem*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba mi oko sat vremena sve zajedno...a ako je neka posebnija prilika onda naravno bar tri-cetiri sata Smile

_________________
LjUbAv Je VaLjDa JeDiNa StVaR nA sViJeTu KoJu Ne TrEbA oBjAsNjAvAtI i TrAzItI jOj RaZlOg
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oko 45 min
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa za tusiranje mi treba oko 10tak min, za sminkanje jos toliko, 5-10 min dok pronadjem sta cu da obucem i 5 min da izaberem cipele i tasnu...sve u svemu oko pola sata.

Problem nastaje ako mi se to sto sam obukla ipak ne svidi, pa krenem da se presvlacim po 101 put Confused

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oko po ure
 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne duze od 5-min, ako ne racunamo kupanjac. Ispred ormana stojim 2 sekunde i to je to...

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Koliko vam treba da se spremite? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  sledeća
Strana 1 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon