www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tattoo ili piercing?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno obozavam i jedno i drugo Wink piercing imam Embarassed nesto savim licno Wink A tatoo mislim da cu uraditi jedan ali isto nesto diskretno i ne za svacije oko Very Happy

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tatu, vise sam za to

mozda uradim jos jedan nekad Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviđa mi se jedno i drugo mada bi pre uradila tatoo nego pierc jer se bojim bola Rolling Eyes
Ali kada bi i radila pierc to bi bio u pupku.
 
mala_princeza91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:24 am    Naslov poruke: .... Na vrh strane Na dno strane

MNOGO GOTIWIM I JEDNO I DRUGO..
imam pirsing na stomaku wec 3 godine,zelela sam tetowazu ali moj dechko mi ne dozwoljawa da uradim jel imam tek 17 godina...
a zelim njegowo ime tj prwo slowo na ruci da istetowiram..
 
miKiiiii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 102

Datum registracije: 17 Maj 2007
Poruke: 3

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 13, 2009 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hellooo

moram se ovde umesati hehe
imam vec godinu dana tetovazu na rame, krst sa cccc.

sad razmisljam tetovirati jos orthodox.
htela sam na ledja, pa da ide na dole, ali mislim da nece dobro da izgleda zato sto imam vec krst na rame. sta vi mislite?
bice li preterano kod zenske? ovo orthodox nebi bas velikim slovima ni da pisem, al ipak?!
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pirs na pupku moja zelja Embarassed

a tatu isto mi nije lose,onako mala,ali to ne vjerujem da cu uraditi Wink
 
korun style
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 27, 2009 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za devojke i jedno i drugo za muskarce samo tatoo, ali ne stoji to svakome.
glupo je to raditi zbog drugih to se radi samo zbog sebe i slike koje vama nesto znace (tako sam ja radio), a ne ,,stavicu skorpiju video sam kako stoji nekom liku" meni je to bzvz.
kad smo vec kod skorpije u jednom danu sam video 9ljudi sa istom skorpijom po meni jako glupo ali ukusi su razliciti
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 31, 2009 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Piercing imala Mr. Green
Tattoo imam, nesto sasvim licno..

I jedno i drugo mi je ok, svako svoj ukus.. Ali ajd kad bih birala izabrala bih ipak tattoo..
 
Maya_Lo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Feb 2008
Poruke: 77
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 09, 2009 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ja volim i jedno i drugo al pre da cu da istetoviram nesto,neko slovo ili motiv....videcu vec.... Very Happy Very Happy Very Happy
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam poželjela imati metalne ukrase i nekakve crteže po tijelu. Rolling Eyes Ništa mi od toga nije "sexy", "cool" ili "fensi" već totalno bez veze; odbojno. Rolling Eyes
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pirs u pupku imam vec tri godine..
a tetovazu sam uradila pre par meseci, mala je, na vratu, i ne vidi se, planirala sam je godinama, nesto licno i moje, ja znam da je tu i to mi je dosta, drugi ne moraju da je gledaju, a i ne vidi se odma posto imam uvek spustenu kosu tako da..... Razz

sta god da radite, il jedno il drugo... radite zbog sebe, a ne drugih, posebno sto se tice tetovaze Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 10, 2009 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pierc.... definitivno
ako pozelim mogu da ga skinem. a fenomenalno izgleda

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Tattoo ili piercing? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  sledeća
Strana 22 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon