www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tattoo ili piercing?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Imam pirsin na pupku, nos, 3 minđuše na jednom, 4 na drugom uvetu i ponosna sam vlasnica 2 tetovaže, jedna na vratu i druga na levoj strani stomaka. Wink


Plus ime sina na nozi, ime muža na ruci, i na leđima neki tribal.


 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada 2 tetovaze manje na ramenima jos nisu gotove a kasnije i jedna preko celih ledja
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




bas dobro izgleda Laughing
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gdje je druga slika Laughing Laughing Laughing
naravno da ovo gore nije moj pierc, gdje je druga slika, misterija Laughing Laughing Laughing , anchino maslo pretpostavljam
Laughing Laughing Laughing
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ ajd ti obrati malo paznju na svoj recnik Wink

i da sam htela da bude moje maslo nemoguce jer nisam Mod u ovom delu Razz
a kad bi malo bolje pogledala druga slika je i dalje tu ali se nije prikazala Wink tako da nije nicije maslo sem tvoje Wink
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije nicije maslo, pa tako ni od koleginice anchi Wink Link se i dalje nalazi u poruci, ali je slika ocigledno zabranjena za linkovanje dalje, tako da se ne vidi Wink Jedino da negde drugde prebacis sliku, jer ja kada kopiram link koji se nalazi u poruci - ne vidim nikakvu sliku.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se odmah palis Shocked
Izvinjavam se moja greska Wink
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2010 3:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam probuseno levo uvo dva puta i desno uvo jednom. Nosim sitne crne cirkone...
Imam na sredini ledja tetovazu u nivou lopatica - slika glave lava!!!

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2010 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
tatoo mi jako svidja ali nemam hrabrosti za to
imala sam privremeni par puta Very Happy


definitivno sam skupila hrabrost, ali samo mi fali malo 'vremena' da odem Laughing

_________________
~Duo de la muerte~
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala piercing na nos-(malu zvjezdicu) al sam zbog posla morala da je skinem,
inače obožavam piercing,al nešto diskretno.

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
KRETEN NAD KRETENIMA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Nov 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2011 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim nesto jednostanije...
ja imam pirsing na nosu.. al mali nije upadljiv...
a tatoo nemam.. al bih istetovirala slovo N .
samo nesto jednostavno,jer ne zelim da se kasnije pokajem sto sam stavila nesto..Very Happy
 
Tasha11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2011
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2011 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam tetoviranu zmiju, kad je vec nemam kao kucnog ljubimca.Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Tattoo ili piercing? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Strana 23 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon