www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako do ravne peglane kose
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
MilenaJAJA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Mar 2008
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam Remington profesionalnu presu za zastitom, iako sam plava i cesto je peglam kosa mi je super. A koristim i zastitni protein iz keune-a.


_________________
"Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi više od onoga što misli da može."
Henri Ford
 
Anetty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2007
Poruke: 41
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam jako dugu kosu..i trudim se da je sto manje ostecujem peglom,susim fenom..itd.
ravna mi je kosa,ali cesto kada se probudim mi je talasasta..
i onda da je ne perem,zacas samo ispeglam.
Presa mi je profesionalna,i takodje ima neki posebni sloj sta ja znam,koji stiti kosu..
alii,primetila sam kako mi kosa gubi sjaj,i pocinje da se lomi...
jakoo steti kosu.. Mad

_________________
I`am what I`am,and that something you can never BEE!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam braunovu peglu za kosu koja je zakon..kosa mi nikada nije bila ljepša a moja frizerka ne vjeruje da koristim peglu jer se to na mojoj kosi uopće ne primjeti

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad skoro ne peglam kosu samo u posebnim prilikama jer mi je kosa prirodno ravna pa nema potrebe..Ali peglu sam kupila kod Kineza i extra funcioniše Mr. Green
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

feniranje feniranje feniranje pa posle presa presa presa Very Happy jedino tako ali na kraju ces ostetiti kosu tako da bolje ako imas loknastu nadjes preparat za definiciju lokni a ispravljanje kose zaboravis, mnoge moje drugarice su morale da skrate kosu posto su je jednostavno sprzile stalnim ispravljanjem...

_________________
...dozvola za ljubav...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
odlična stvar koju sam kupila skoro je Rowentin fen (ima oznaku profesional) za ispravljanje kose. Ima tu dodatnu četku na kojoj postoje te keramičke pločice i kao neki češljići, ima čak hladno sušenje, koje manje gori kosu... e sad pošto sam lepo objasnila evo i slikice Arrow




a jos i da postavis rezultat svog rada Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam nedavno kupila samorotirajucu rowentinu cetku brush activ,platila 50 eura i prezadovoljna,feniranje nikad nije bilo jednostavnije a kosa kao kad me isfenira frizerka,prezadovoljna sam i preporučila bi ju svima,inace imam jako gustu i kovrcavu kosu,i izvucem ju na ravno bez problema,a sto je najbolje u tome uopće ne ostecuje kosu tj. mnogo manje nego običan fen

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
mala_princeza91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:34 am    Naslov poruke: ..... Na vrh strane Na dno strane

ja samo wolim na sebi rawnu kosu...jel mi najbolje stoji jel imam plawu kosu..
ali nemoj da je peglate jel to je unishtawanje kosa wam postaje suwa i oshtecena i kada je operete razwlachi se kao zwaka...
ja wec wishe od pola godine ne peglam samo je feniram,to ne oshtecuje toliko koliko pegla....
ali pakowanje i niwe-a za isprawljanje mnogo pomazu pri feniranju..
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas sam uzela rowentinu peglu...izvanredna je...za 10 minuta imas friz kakav zelis

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
° Idealna °
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2009
Poruke: 40

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
danas sam uzela rowentinu peglu...izvanredna je...za 10 minuta imas friz kakav zelis



Slozila bih se s ovim. Imam je vec pola godine. Wink

_________________
¨¨ Opet čujem da sam loša i svaki korak prate, kao stvari su mi loše a svaku napamet znate ¨¨
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hemijsko ravnanje .. nisam išla ali pre par dana moja prijateljica jest' i odlično je .. imate stalno ravnu kosu (mislim da 6 meseci traje) .. ne oštećujete je sa peglama i ostalim spravicama i raste vam vaša kosa lepa zdrava i ravna naravno.. Cool
 
Marina87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 7

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragana.m je napisao/la sledeće:
hemijsko ravnanje .. nisam išla ali pre par dana moja prijateljica jest' i odlično je .. imate stalno ravnu kosu (mislim da 6 meseci traje) .. ne oštećujete je sa peglama i ostalim spravicama i raste vam vaša kosa lepa zdrava i ravna naravno.. Cool


Da ali sam taj postupak ti steti kosu... zamisli sta oni tebi stavljaju sve na kosu kad je ona 6 mjeseci ravna Rolling Eyes
Ovo govorim jer je moja drugarica to uradila i ostetilo joj je kosu kao da je svaki dan peglala. Na oko se cini ok, ali kada prodje par dana kosa je uzasna.
Jos pogotovo tih 6 mjeseci naravno naraste kosa. Pa ona samo zamislite kakav bude korijen kose koji je narastao Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> kako do ravne peglane kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon