www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

preparati za samotamnjenje
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: preparati za samotamnjenje Na vrh strane Na dno strane

jel ih tko koristio ,i kako djeluju, i koje bi mi preporucili

 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih licno nisam koristila, ali moje drugarice su zadovoljne ovim novim Niveinim preparatom. Samo znam da treba da vodis racuna kad se mazes i da pre nanosenja uradis dobar piling tela, jer ces u suprotnom imati mrlje po telu, negde svetlije a negde tamnije. I da to radis sa nekim rukavicama da ti se ne ofarbaju ruke jer ih je posle tesko ocistiti, a ruzno izgledaju. Pozdrav i srecno Smile
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala velika na savjetu i upozorenju ,pusicaaaaa
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam koristila prosle godine Lorealovu kolekciju i super je... imas u spreju i kremu... mada je dobra i Niveina... odlicno je , potamne ti kozu i lepo izgleda... kao da si bila u solarijumu ili na suncu... dugo traje boja, ne skida se... Wink

_________________
Happy & Married
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni te kreme-sve kompletno, izgledaju ocajno! Tacno se vidi da je krema, jer ima neku specificnu boju, koja je slicna sa bojom koja se dobije u solarijumu, ili na suncu! Kada vidim devojku sa tom kremom (a do sad nisam omanula ni jednom da ne prepoznam kad je krema), deluju mi kao da imaju zuticu! Odvratno!
Ono sto bih ti ja preporucila od srca, je Air Brush OD Christian Dior-a ili jeftiniji od Sally Hansen! To je bukvalno kao puder za telo! Pere se sapunom, inace mozes da kvasis koliko hoces-bez sapuna i sundjera ne ide sa tela! Vrlo lako se nanosi ravnomerno, jer je puder-znaci vidi se odmah, a i moguce su prepravke! Sto je sa kremama za samopotamljivanje nemoguce! I lepo, kad vam dosadi-operete! Nema neravnomernog skidanja, nema pecata, nema ruzne boje! Wink


Ps. Piling je naravno NEOPHODAN (pre nanosenja Air Brusha)! Wink

_________________


 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mora se uraditi piling i namazati koza mlekom za telo pa tek onda naneti preparat za samotamnjenje da bi bila jednaka boja.nivea i loreal imaju najbolje kreme za samotamnjenje
 
curica84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 131
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobri su preparati , samo dok se skida boja koza izgleda kao prljava pa je to ruzno
najbolji su i vichy-jevi preparati
 
mitric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 56
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam jako svetao ten - nedostatak pigmenata - ali ne koristim te kreme...
svima koji ih koriste ruke su narandzaste paziteeee
bar je tako sa ovima sto ih poznajem
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao početak tretmana uradite piling, a zatim se namažite hidratantnim mlekom. Nikako se ne mažite pred samo potamnjivanje, već posle samog tuširanja i pilinga, a nekoliko sati pre samopotamnjivanja. Birajte uvek one proizvode za blago potamnjivanje - ne želite fatalne efekte. Obavezne mere predostrožnosti su: detaljno pranje ruku posle mazanja, kao i nanošenje Vazelina na liniju kose, obrve i zanoktice. Na šake i stopala nanosite samo blage potamnjivače, ili ih mešajte sa hidrantnom kremom u odnosu 1 : 9 u korist kreme. Pažljivo sa mešanjem, neki ga ne preporučuju. Pre potamnjivanja važno je dobro odnegovati suve delove kože, a blagodarna je i pomoć drage osobe u mazanju leđa. Ako koristite jače potamnjivače, u pomoć vam mogu priteći i rukavice, kao i proizvodi koji ostavljaju odmah boju, tako da znate koji ste deo tela namazali. Brijanje ne sprovodite dan pre i dan posle samopotamnjivanja. Pojedini proizvodi poput AHA kiseline i retinola mogu uticati na boju - ne nanosite ih isti dan kada i samopotamnjivače.

Obratite pažnju na sledeće pravilo, što je brzo to je i kuso, te potamnjivanju poklonite minimum pola sata, a biće vam bome potrebno i duže. Pažljivo sa nanošenjem na laktove, šake, stopala i kolena!

A nekada se dešavaju i greške. Možete završiti kao predivna devojka boje pomorandže baš tri dana pre važne zabave. Ne očajavajte, i ovde postoje rešenja. Uvalite se u napunjenu kadu, piling u ruke i trljajte. A koristan je i savet J.Lo - piling plus limunov sok i trljanje. Pokušajte i sa alternativnom metodom - kupanje u bazenu sa hlorisanom vodom, naravno, u slučaju da vam odobre pristup bazenu zbog čudne boje kože.

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: pozdrav Na vrh strane Na dno strane

probala sam,izgleda prelepo do prvog tusiranja,a onda,mozes misliti,kao da si prljava,jer se ne skida ravnomerno.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak je Solarium najbolji....

_________________
Aleksa
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Solarijum je odsvirao svoje u devedesetim, kada ste se ugljenisane šetale i u januaru. Davno je poznato da se suncu bez pristojnog faktora, recimo onog Vichy-evog 30, ne treba izlagati, i taman kada ste maskama od duda izlečile svoje fleke na licu zaostale čvarenjem u dvanaest sati devedesetih, na velika vrata se pojavljuju suncem okupane zanosne brazilske manekenke.


Samopotamnjivači odavno postoje na tržištu. Ranije su davali efekte tipa “imam žuticu”, “nije mi dobro”, i “moja koža tako crni, na narandžasto, majke mi”. Kako je industrija napredovala, tako su i samopotamnjivači postajali sve prirodniji. I tako sve do ove sezone kada se desio potpuni bum. Sada možete pocrniti na 101 način. Nastali su sasvim slučajno, 1920. godine, kada je smotanom nemačkom naučniku komponenta DHA pala na kožu. Posle drugog svetskog rata su se koristili kao tretman za vitiligo, da bi na kraju Coppertone 1960. godine predstavio QT, prvi proizvod za samopotanjivanje. Svaki proizvod za tamnjenje sadrži u sebi DHA (dihydroxyacetone) koji utiče na vaš spoljni ili mrtvi sloj kože, zato je neophodno pre svakog kućnog tamnjenja uraditi piling. 1970. godine DHA je dodat na listu odobrenih kozmetičkih sredstava Food and Drug Administration, tako da je potpuno siguran za upotrebu. Ukoliko ste buduća mama, a želite malo potamniti, neophodna je konsultacija sa doktorom.

Svaki proizvod za samopotamnjivanje ima neprijatan miris. Ovaj miris potiče od reakcije DHA sa kožom. Što više DHA, to tamniji ten, ali i neprijatniji miris. Stoga, birajte one sa dodatnim miomirisima. Finalna boja zavisi od pH balansa vaše kože. To što vašoj prijateljici jedan proizvod odgovara, ne znači da će i vama odgovarati. Ako vaša koža nije “kisela”, boja će vući na narandžasto. Stabilizujte svoj pH Dove proizvodima za tuširanje.

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> preparati za samotamnjenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon