www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

preparati za samotamnjenje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Re: preparati za samotamnjenje Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
jel ih tko koristio ,i kako djeluju, i koje bi mi preporucili


ja sam koristila Avonove i super su, pogotovo losion (sprejevi ti baš i nisu neki) Samo moraš dobro dobro razmazat da ne bi postala šarena! Smile
Dobar je i Delial za lice u smeđoj tubici, ali nikako Nivea! Ne potamniš ništa


 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Redovno idem u solarij i koristim Dove kreme za samopotamnjivanje



[Edit by ***Srna***: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
kalamiti dzejn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Sep 2006
Poruke: 117

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put kad sam pokusavala da pocrnim uz pomoc tih krema nisam znala za tirk da treba prvo da se namazes mlekom za telo tako da sam nekih dobrih deset dana bila sva u flekama i kao strokava. Ove godine sam ponovo pokusala ali mi si na kraju nije dopala boja. Previse je vukla na narandzasto. Doduse nije bila klasicna krema vec maramice, kao vlazne maramice u kesicama. ne znam da li sam opet negde omanula ali rezultat je bio prilicno zalostan. U pitanju je bio loreal. Znaci neka srednja klasa.
Red je da ponovo probam, posto kazu da je treca sreca. Mozda i upali! Very Happy
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih ne koristim,ipak mi je bolji solarijum!
 
isica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 178

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probajte tan brush. prskanje tela.
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne koristim ove preparate
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim ih , ja ih nikad nisam koristio jer sunce nemoze nista da zameni al 1 poznanica jeste i to je izgledalo odvratno,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas i nemam dobra iskustva sa tim kremama pa sam izgubila volju da eksperimentisem..
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahah meni je najjache umiranje od smeha kad moje glupave drugarice iz srednje stave kremu za samopotamnjivanje...
znachi sutra su ko iz kontejnera...ahahahahah

komedija.
i to je glupost ako mene pitate... =)))
zashto ne uzivati u svom tenu!

_________________
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzonsonov preparat bih ti preporucila. ne moras da radis piling tela ionako ostavlja fleke na kozi radila ga ili ne.

Salim se naravno, nemoj da ga koristis nikako!!!!
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj molim te da koristis to.ja sam bila zuta kao kinez
a i jako mi je krema isusila lice tako da su mi se stvorili neki lisajevi,mesec dana sam morala da ih lecim Rolling Eyes

_________________
B & M
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemojte si to raditi!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> preparati za samotamnjenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon