www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
DA! Svakako!
59%
 59%  [ 50 ]
Mislim da DA ali nisam 100% siguran...
19%
 19%  [ 16 ]
Mozda DA a mozda i NE...
7%
 7%  [ 6 ]
Mislim da NE ali nisam 100% siguran...
7%
 7%  [ 6 ]
NE! Nikako! Nema sanse!
7%
 7%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
GOCARES
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Dec 2005
Poruke: 50

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne bih mogao,al cuda se desavaju


_________________
COVJEK JE ONO STA RADI A NE ONO STA GOVORI
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram i ja da se umesam i da se slozim sa Kiki, to je dokaz da takvi muskarci zaista umeju da vole....i takvima se divim......ostali su mi mekusci...

i svaka vama cast, onima koji su potvrdili, ovde na sajtu...drago mi je da ipak ima pravih muskaraca Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

narawnio
 
DjGruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 8:41 am    Naslov poruke: Re: Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Dakle, mozete li biti sa jednom te istom zenskom mnogo godina bez da i jednu noc/dan zavrsite s nekom drugom?

DA zasto da ne ako nekoga dovoljno volis ona moze da te zadovolji fizicki i psihicki onda da

_________________
Kad ja tamo ono medjutim
 
Elektro666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam potpuno siguran da bih, samo nisam do sada naisao ni na jednu koja zeli to. To je mozda pre pitanje za devojke... Idea
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno kad ostarim. sada jos uvek sticem iskustvo.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da bi mogao da budem, ali zavisi kako sa kojom!!!
 
nedeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba se zabavljati dok je vreme.Ja moju devojku volim najviše na svetu i nebi je ostavio ni zbog jedne druge ali kad se ukaže neka povoljna prilika onda........................
 
smeker89bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 91
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da imam devojku godinama??? Cek da idem da se ubijem...
Nema sanse da budem 3 meseca sa jednom devojkom, a da je ne prevarim, a kamoli godinama.. Razz

_________________
samo ti u mome srcu si jedna jedina nepobediva moja ljubavi...STELLA ROSSA
zvezda 5-0 milan!!!!
liga sampiona
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da imam devojku godinama??? Cek da idem da se ubijem...
Nema sanse da budem 3 meseca sa jednom devojkom, a da je ne prevarim, a kamoli godinama..


Imas tek 16 godina, polako...
Razmisljaces ti drugacije za koju godinu...

_________________
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao nije islo, ali ko zna sa drugom mozda mada za sada i ne mora

_________________
Zauvek slobodan...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
da sto da ne ako je ok i ako je volim da svakako....


evo da se malo dopunim :
mislim da trajanje veze ne zavisi toliko od muskarca koliko od devojke zato jer koliko sam primetio retko koja veza koju zapocne zelja muskarca potraje,znaci uvek potraju veze kod kojih su devojke videle momka i koji im se svideo i koga su zelele a ne ako muskarac vidi i zeli bar je tako u vecini slucajeva...
ja sam do sad imao par dugih veza i u potpunosti mogu da kazem da nijednu nikad nisam prevario niti pomislio na to a necu ni u buduce(za svaki slucaj posto je sve moguce bolje da kazem i onu cuvenu:"nikad ne reci nikad") i da mogu da budem dosta dugo s devojkom ako se s njom slazem i ako nam je lepo...
jos mogu da kazem da i medju momcima i devojkama ima debila koji hoce avanture i neozbiljne veze i da se posle svega stio nam se desilo zadnjih 10-ak godina a i dalje nam se desava osobe tesko zaljubljuju sto je zalosno,naravno govorim u globalu....
i sta jos mislim mislim da se muskarci teze zaljubljuju (u globalu naravno) ali kad se zaljube tad ni najjaca zenska ljubav nije ravna toj ljubavi muskarca,al to je retkost,nazalost ja sam 1 devojku voleo vise od sebe a ona to nije zasluzila ali sada sam naisao na devojku s kojim mi je sve za sada savrseno(i koju obozavam) naravno uvek tu ima nesuglasica ali da bi veza opstala potrebna je otvorenosst i dosta price razumevanja poverenja iskrenosti vernosti itd znam da je sve to sad ovako naredjano i da zzbog toga zvuci komplikovano al verujte nije tako ono sto malo razgovora moze da resi za 5 min nemozete da verujete a verujte mi samo posvetite 5 min dnevno partneru i videcete koliko ce vam biti lepse u vezi/braku...jer svi mi zelimo malo paznje pa makar i 5 min dnevno jer na poslu BiiiiP nervoza pa dok dodjemo kuci pa deca skola ucenje ispiti i sta sve ne ,i zbog toga tu je gomila stvari koje se gomilaju a nigde ne izlaze i zato smo nabojiti i previmo gluposti a ako nam neko posveti tih 5 min ili mi nekom to sve izbacimo (ameri nisu ludi sto pricaju s pusihicima al ludi su zbog toga sto mesto da placaju psihica treba samo tih 5 min da popricaju s partnerom i tad ce im sve biti bolje i lakse i nece bacati pare na psihice)...da ne duzim vise znaci svako ko zna da voli i ima 5 min za svog partnera za pricu(otvorenu o svemu svim problemima zeljama onome sto vam smeta itd) a ne samo za vodjenje ljubavi i svadje i gluposti moze dugo biti s nekim(deckom/devojkom), cak i da ne oseti da je toliko dugo-puno vremena proslo....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon