www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
DA! Svakako!
59%
 59%  [ 50 ]
Mislim da DA ali nisam 100% siguran...
19%
 19%  [ 16 ]
Mozda DA a mozda i NE...
7%
 7%  [ 6 ]
Mislim da NE ali nisam 100% siguran...
7%
 7%  [ 6 ]
NE! Nikako! Nema sanse!
7%
 7%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uskoro cu s curom proslaviti godisnjicu nase veze, iskreno se nadam da cu do kraja zivota samo s njom slaviti godisnjice, barem cu ja uciniti sve sto je u mojoj moci da to tako bude.
Ako nekoga stvarno volis, kao sto recimo ja volim svoju djevojku, onda ti "provesti zivot s jednom djevojkom" predstavlja blagoslov, a ne neku muku.



_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih mogao bez problema.

_________________
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumche je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
Dakle, mozete li biti sa jednom te istom zenskom mnogo godina bez da i jednu noc/dan zavrsite s nekom drugom?

Moj odgovor je glasio: DA! Svakako!
Veran sam kao "kuche" svojoj izabranici. Nemam ochi za druge pored nje. Iako osetim chesto poglede pripadnica lepsheg pola na sebi.
To je sushtina, ukratko recheno.


E, da ima više takvih...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Re: Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama? Na vrh strane Na dno strane

zavisi od veze i djevojke
ako je sve ok zasto ne
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse vec posle 7-8 meseci sve se vrati u krug moram da promenim devojku...

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
-Blackking-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 61
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nebi baš izdržo sa jednom te istom godinama ... teško .. rijetko koji muškarac ili žena ostane vijeran godinama Smile

_________________
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-Blackking- je napisao/la sledeće:
Mislim da nebi baš izdržo sa jednom te istom godinama ... teško .. rijetko koji muškarac ili žena ostane vijeran godinama Smile


U tvojim godinama je vrlo teško. a vidjet ćeš kako ćeš pričati malo kasnije Twisted Evil
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne, ali nisam 100% siguran
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 4 godine i dosta mi je
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da bi,ako se covjek iskreno zaljubi to mu nije nikakav problem...!

_________________
The Doctor...
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne ako se razumemo
 
$aša
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da može, ali je moraš jako voleti, a takođe i ona tebe.I obavezno mora da te zadovolji u svakom smislu, kako to ne bih morao da tražiš kod neke druge devojke.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon