www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
DA! Svakako!
59%
 59%  [ 50 ]
Mislim da DA ali nisam 100% siguran...
19%
 19%  [ 16 ]
Mozda DA a mozda i NE...
7%
 7%  [ 6 ]
Mislim da NE ali nisam 100% siguran...
7%
 7%  [ 6 ]
NE! Nikako! Nema sanse!
7%
 7%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da da


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se dve prave osobe nadju onda to vise nije mucenje nego uzivanje. Opustanje! Vernost se nekako (bar u mom slucaju) podrazumeva jer manjak toga znaci- nedovoljno postovanje, a to je vec neka druga prica.
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ja i moja slatkica smo vec godinu i pol skupa i mislim ma da sam ja jos mlad al ja ne mogu bez nje
 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko je izdrzati ali sam ja za duge veze jer mi treba malo vremena da pokazem sve moje kvalitete ali danasnje cure su sponzorusice i dok imas kinte one su sa tobom a kad nemas nemas!

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu inace je bezveze da sam sa njom ili da sam uopste u vezi,lepo je kad se dvoje slazu

_________________
kud koji mili moji
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja najduza veza je bila godinu i 2 meseca, a jos je i bila veza na daljinu...
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 9:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da da

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
bore81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 31
Mesto: BIJELJINA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bio sa djevojkom 7 godina ali ona ode sa drugim. Ne mogu se pohvaliti i reci da sam ja bio neka cvjecka ali mislim da je bila ona prava da bi mogao da ne pogledam drugu.
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gilence je napisao/la sledeće:
daaaaaaaaaaa....

Evo, ja se sa mojom, sadasnjom, devojkom zabavljam, neprekidno 10 godina. Zapravo, u julu ovo godine, slavimo 10 godina Very Happy


Brate, ne znam sta da ti kazem - svaka cas - sta drugo!!! Very Happy Very Happy Drago mi je da jos ima ljudi koji su ostali u vezi tako dugo.... Wink A sto se mene tice, teskog srce bih se odupreo mogucnosti da prevarim devojku ako imam priliku.... Ne znam, ako mi je stvarno stalno do devojke, onda se trudim da uopste i ne prizovem takvu situaciju, pokusavam biti miran..... Wink

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kakva je devojka u pitanju. Sa nekom bih mogao provesti ceo život, a sa nekom jedno veče...
 
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako da, već sam dvije i po godine u sretnoj vezi

_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rabrmi je napisao/la sledeće:
sa jednom sam vec 13 godina i bicu jos 130 bez zelje za drugom

kako je ovo lepo cuti Very Happy sva sam se raznezila i volela bi da i moj decko ovako razmislja jer ja za njega mislim isto ovako
uh...povrati mi se vera u muskarce odjednom Embarassed Laughing

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon