www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama?
DA! Svakako!
59%
 59%  [ 50 ]
Mislim da DA ali nisam 100% siguran...
19%
 19%  [ 16 ]
Mozda DA a mozda i NE...
7%
 7%  [ 6 ]
Mislim da NE ali nisam 100% siguran...
7%
 7%  [ 6 ]
NE! Nikako! Nema sanse!
7%
 7%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno! i plus veran godinama!

 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno - da. To mi je mnogo lepse, romanticnije i sve nego da menjam devojku svake nedelje.
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno nemam pojma,ali voleo bih da mi se desi neka sa kojom bih zeleo da provedem sve godine svog zivota...
 
Darko_90
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 33

Datum registracije: 06 Mar 2007
Poruke: 4149
Mesto: Za kompom

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mogu,sem ako je ne volim onda ne bih mogo

_________________
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bio sam sa curom dvije i pol godine!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne za sada,jos sam mlad za takav tip veze,za sada gledam da ih sto vise menjam,tipa veza bez obaveze.

_________________


The world is mine
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

još nisam naišao na neku sa kojom bih izdržao baš dugo,ali nikad se ne zna šta nam donosi novi dan

_________________
nisi valjda luda da se stidiš što si me prognala istočno od raja
bar se nasmiješi kada me vidiš,ostani đubre do kraja
 
turki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Feb 2007
Poruke: 75

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 6:41 pm    Naslov poruke: naravno Na vrh strane Na dno strane

sto da ne pa to je super kada nadjes sebi odgovarajucu osobu
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakvi su bre to odgovori? Evil or Very Mad .... "Sve zavisi kakva je devojka u pitanju", "Mislim da ne, ali nisam 100% siguran ", "Nema sanse vec posle 7-8 meseci sve se vrati u krug moram da promenim devojku... ", "Uz povremena svrljanja bih mogao, ali bez toga nikako " ...

A ovaj mi je najjaci post
Arrow "Da imam devojku godinama??? Cek da idem da se ubijem...
Nema sanse da budem 3 meseca sa jednom devojkom, a da je ne prevarim, a kamoli godinama.. ", od decka koji ima 17 godina, sto i nije iznenadjujuce. Laughing

Ono sto mozemo najlakse i uvek da imamo je veza na jedan dan/noc....
To je tako lako da se ne moze opisati.

A ono sto mozemo samo jednom u zivotu da imamo je jedna devojka za ce taj zivot.
Za to se treba boriti, posvetiti vreme i paznju, usmeriti misli i osecanja u tom pravcu.
Uspeh te veze zavisi od mnogo faktora, a ne od nje ili mene..... zavisi od nas.
Nije kvalitetna veza stvar slucajnosti. Nego uzajamne namere dvoje ljudi.

Tako da svako ko misli da ce dobru vezu da dobije na lutriji ili da ce mu je neko pokloniti za rodjendan.... grdno se prevario.

Postoje samo dva izbora:
1. da menjas devojke stalno...... i da budes stalno sam
2. da budes sa jednom devojkom uvek...... i da budes spokojan

Sve ostalo izmedju: da sam u vezi 100 godina a da sa strane po malo svrljam, da je ona tu kad meni treba, ako ovo ako ono, meni treba ovo meni treba ovo, bla bla bla bla bla bla.... je cisto prose......

svaka cast ostalima.....
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivanpkv je napisao/la sledeće:
kakvi su bre to odgovori? Evil or Very Mad .... "Sve zavisi kakva je devojka u pitanju", "Mislim da ne, ali nisam 100% siguran ", "Nema sanse vec posle 7-8 meseci sve se vrati u krug moram da promenim devojku... ", "Uz povremena svrljanja bih mogao, ali bez toga nikako " ...

A ovaj mi je najjaci post
Arrow "Da imam devojku godinama??? Cek da idem da se ubijem...
Nema sanse da budem 3 meseca sa jednom devojkom, a da je ne prevarim, a kamoli godinama.. ", od decka koji ima 17 godina, sto i nije iznenadjujuce. Laughing

Ono sto mozemo najlakse i uvek da imamo je veza na jedan dan/noc....
To je tako lako da se ne moze opisati.

A ono sto mozemo samo jednom u zivotu da imamo je jedna devojka za ce taj zivot.
Za to se treba boriti, posvetiti vreme i paznju, usmeriti misli i osecanja u tom pravcu.
Uspeh te veze zavisi od mnogo faktora, a ne od nje ili mene..... zavisi od nas.
Nije kvalitetna veza stvar slucajnosti. Nego uzajamne namere dvoje ljudi.

Tako da svako ko misli da ce dobru vezu da dobije na lutriji ili da ce mu je neko pokloniti za rodjendan.... grdno se prevario.

Postoje samo dva izbora:
1. da menjas devojke stalno...... i da budes stalno sam
2. da budes sa jednom devojkom uvek...... i da budes spokojan

Sve ostalo izmedju: da sam u vezi 100 godina a da sa strane po malo svrljam, da je ona tu kad meni treba, ako ovo ako ono, meni treba ovo meni treba ovo, bla bla bla bla bla bla.... je cisto prose......

svaka cast ostalima.....
jeste da nije bas odje mjesto za komentar z.roda ali moram samo da napisem da sam se odusevila prethodnim postom, svaka cast, ovakav momak treba svakoj zeni. Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinoc sam ovo procitao u novinama:
"Flertovati bez dubljih namera isto je, otprilike, kao planirati putovanje, a bez prevoza"
Marcelo Mastrojani, italijanski glumac [1924-1996]

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosto sam morala da gvirnem u ovu temu jer me prosto kopkalo sta ko ima da kaze. Momci svaka vam cast,vidim da su pojedini stvarno "zreli" (a mozda i nisu,mozda se meni samo svidja pomisao da neko tako razmislja tj da idu u mom pravcu Mr. Green )
I znam da se od nas devojaka to nekako i ocekuje,da glasamo za tu opciju "da,svakako (u zenskoj varijanti)",ali eto ja cu potvrditi. Zelim da izgradim takvu vezu sa svojim partnerom i da uvek ostanem tu gde sam -u toplom zagrljaju voljena,dok beskrajno volim! ha! Nema lepseg!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Mozete li biti s jednom istom djevojkom godinama? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon