www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Graficka karta breeeee
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
Aleksandar Veliki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 22
Mesto: Blizu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 26, 2004 5:29 pm    Naslov poruke: Graficka karta breeeee Na vrh strane Na dno strane

Pa posto nema forum na ovu temu moram ovde da ga postavim a molim da mi nekako odgovorite
E pa ljudi moji imam mali problem u odlucivanju za graficku karticu.
Treba mi savet koju GK da uzmem do 120 e.
GF FX 5500 256 mb 128bit full
GF FX 5700 128/128mb full
Ati Radeon 9550 128bit 128 mb Gamer edition
Radeon 9200 pro ili kako god vec
Ili se isplati uzeti radeon 9600 pro za 135 e
Zanima me najoptimalniji izbor cene I kvaliteta, razmisljao sam o radeon 9550 GE jer je dosta hvale I posto je 70 e da za ostatak dokupim 256 ddr memorije.
Ako imate neki predlog u vezi drugih nekih kartica recite mi, treba mi I za igrice I za grafiku, odnosno dizajn.
Posedujem:
Athlon XP 1800+
MB Asus A7V8X-MX SE-EAYZ KM400 ,AGP 8X
256 Mb ddr 333
Preporucite mi sta da uradim, ja bih radije kupio neku sa 256 mb memorije samo ne znam koliko sam u pravu.
Znaci do 120 e I ona 9600 pro za 135 e ????????????????????????
Jos mi nije jasno video sam ponudu za Ati RADEON 9600 Series I nije PRO ni XT ni SE za 90e pa o cemu se radi?????



_________________
!!!!!!!!!!I fell a need a need for a speed!!!!!!!!!!!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 26, 2004 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Ili se isplati uzeti radeon 9600 pro za 135 e

Pod broj jedan, kupi tu kartu. Daj 15 evra vise al kupi dobru graficku (u ostalom imam je i ja pa zato ti kazem da je dobra)

Pod broj 2, u buduce pitanja vezana za kompjutere postuj na tech-forumu http://www.techforum.co.yu

Namerno ovde nema dela za kompjutere, vec sve sto treba u vezi toga postuje se na nasem tech-forumu Wink

Trece, sto se tice Radeon 9600 series, to je graficka koja spada u seriju 9600 samo sto nema toliko opcija i mogucnosti kao "prava" 9600 vec je "smrsana" verzija tog modela.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Aleksandar Veliki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 22
Mesto: Blizu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 26, 2004 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao da te slusam ovde pored mene ali covece vec sam podigao sa 70 na 120 pa Mile ce me ubije

_________________
!!!!!!!!!!I fell a need a need for a speed!!!!!!!!!!!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 26, 2004 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdravi ti Mileta, ja cu da dodam tih 15 ako zafali al uzmi tu kartu i uzivaj Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 27, 2004 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ATI rulez 8)

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
Aleksandar Veliki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 22
Mesto: Blizu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 27, 2004 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bre evo sad me savetuju da uzmem Ati radeon 9600XT i da ce sigurno da mi zadovolji grafiku za te pare ali 150 e je ovde mnoooogooooooooo
Opet mi ono ar 9550 GE + 256 DDR za 120e zvuci nekako ne znam .

_________________
!!!!!!!!!!I fell a need a need for a speed!!!!!!!!!!!
 
Aleksandar Veliki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 22
Mesto: Blizu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 30, 2004 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi hvala za sve savete, i konacno, narucio sam :
Ati Radeon 9600 PRO 256 MB 128bit i trebalo bi da stigne do petka

_________________
!!!!!!!!!!I fell a need a need for a speed!!!!!!!!!!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 04, 2004 5:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar izbor.
Samo redovno skidaj najnovije drajvere za nju.
Zauzimaju oko 6-7mb.
www.atitechnologies.com odes na drivers and software,obaberes opertativni i serijuu graficke i dobijes listu drajvera.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Aleksandar Veliki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 22
Mesto: Blizu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo testiram je zadnja 2 dana u DOOM 3 iako je ovo Open GL igrica a kartica je DX9 i zadovoljan sam grafikom ali secka mi na LOW detaljima mislim da je zbog DDR-a jer ga imam samo 256. Nego ne mogu da je podesim u ADVANCED ima na jednom mestu klizac gde je AGP speed OFF a trebalo bi da je na 8X jer mi maticna podrzava 8X pa mozda je i zbog toga ako neko ima lep savet za podesavanje za maksimalan rad neka mi javi ipak steta da se 256 MB ne iskoriste maksimalno ipak je ovo PRO kartica..
Da zaboravih ja stavim klizac na 8X ali ga nesto vrati na OFF

_________________
!!!!!!!!!!I fell a need a need for a speed!!!!!!!!!!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 26, 2005 6:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa skini nove drajvere...tek od 4.11 verzije catalist-a imas opciju da biras....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da i memorija igra ulogu.
256 mb je malo za neke igre, iako mozda 256 mb zadovoljava minimum igara, evo na primer Total Club Manager 2003 "kida" 300 i nesto mb memorije (Otvoris windows task manager -> processes pa vidis) pa ti vidi da li moze 256 mb DDR da izgura to

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Vejita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne gledaj koliko ima megabajta nego mhz-a

jer neke grafičke rade brže na 128 nego na 256 to s megabajtima ti je

sr**je!!! I ne gledaj ona stanja poslje imena ( osim pro ) isto banana !!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Graficka karta breeeee Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon