www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ovo je i bruka i sramota
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja ne znam kome trebaju takvi igraci?! Shocked Laughing


_________________
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe skidam ti kapu sanjice hahahaha

_________________
E da mi je, da mi je
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ozbiljno, rece ovaj Izraelski komentator : "Pa Srbi ni nisu na terenu, ali dobro je dok je 3:0, moze to i 5-6" :lolj: I ne znaju ni da trace, cim potrce sapletu se o nekok protivnickog igraca i dobiju crveni, bez opomene. :lolj:

_________________
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto jes jes

_________________
E da mi je, da mi je
 
bosut2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora da je trava bila visoka!Ili je lopta bila previse okrugla a mozda je argentinaca bilo vise...Pola ovih argentinaca nas je otkinula na OI,takodje 6:0!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahaha ma nije trava, a ni lopta, vidis da nasi nisu mogli da trce (kao da imaju po dve leve noge Very Happy), ko zna sta su nocas radili. :lolj:

_________________
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, sramota jeste, 6:0, to skoro nije bilo, ali ajmo malo da pronadjemo razloge... Po povratku u Srbiju, selektor ce se vaditi na novinare i pojedince koji su "pokvarili timske odnose" pri pozivanju Dusana Petkovica, a ja garantujem da je jedan od razloga za malu minutazu Zigica bas taj sto je po Dusanu Petkovicu Piksi glavni krivac za Petkovicevu prozivku... Ja mislim da je glavni krivac Petkovic jer je postavio ocajnu taktiku, nije mi bilo jasno zasto je pozvan Milosevic u reprezentaciju, a sada je i pokazao-covek nije ni jednu loptu dobru odigrao!!! I povrh svega, Milosevic mu pocinje i danasnju utakmicu iako je onoliko lose odigrao protiv Holandjana Evil or Very Mad
Pa ja ne mogu da verujem, i nemojte da pomisljate kako sam neobjektivan, kako samo okrivljujem Milosevica, jer prvi krivac za katastrofu moze da bude selektor, a odmah do njega je kapiten...dakle Sava majmun Evil or Very Mad ...Pored njega, (da Grobari ne pomisle da okrivljujem samo Partizanovce) takodje je veliki krivac i Dejan Stankovic koji je isto kao i Milosevic odigrao za cistu 0(i slovima-NULU!!!). Ja ne mogu da razumem, tim koji u kvalifikacijama, na toliko utakmica primi samo jedan gol, a da na ovoj jednoj prime 6 komada, pa to je blago receno bruka!
Vreme je da se povuku rezovi, da se podmladi reprezentacija, ali da se bas podmladi, da se zahvalimo i Milosevicu, i Stankovicu(koji nista nije pokazao od kada igra za ovu reprezentaciju, sem u par navrata, ali i corava koka ubode poneko zrno valjda...), i Nadju, Gavrancicu, i svima koji ne igraju srcem...trebalo bi da je san svakog fudbalera, i sportiste uopste, da igra za svoju reprezentaciju, ali nasima to ne znaci nista, u klubovima igraju extra, a kada treba da pokazu nesto u reprezentaciji, onda BLEEEE, ko ovce!
Ja sam vise pogubio kontekst ovoga, jer sam besan....
I jos nesto,molim sve da se uzdrze od komentara tipa "Sto jes jes" i slicnih, ako imate nesto normalno da napisete, Hvala, ako ne, ne morate bas to ni da napisete
Wink
Hvala

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mogu da shvatim kako je iko ko je bilo kad gledao fudbal mogao da ocekuje drugacije. Sto se mene tice, nasi su potpuno ispunili ocekivanja. Priznajem, i ja sam pogresio, prognozirao sam 4 : 0 za Argentinu, ali eto...
Nece biti boljitka u reprezentaciji dok na celo saveza, i na mesto selektora ne dodju ljudi koji ce zabraniti Milosevicu, Kezmanu, Nadju, Petkovicu da pridju reprezentaciji. Tamo, za sada, jedni drugima cuvaju ledja.
Resenje vidim u dovodjenju stranog, nepristrasnog strucnjaka na mesto selektora.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma i taj stranac da dodje ista ce stvar da bude. Drugi ce da mu naredjuju koga ce da pozove.

_________________
E da mi je, da mi je
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, ja sam toliko razocaran da vi to ne mozete ni da zamislite.Toliko sam se nadao, toliko sam verovao u nasu reprezentaciju, toliko sam imao optimizma u sebi...Ne mogu da verujem da nas je ovo snaslo.Ovo je jedan od najgorih poraza u istoriji svetskih prvenstava!
Od pocetka smo se sjebali, od onog prvog i eventualno drugog gola.Ostalo je sve islo samo od sebe...Doduse, nisu me argentinci odusevili bas puno.Par golova su dali sa dosta srece ali mi smo krivi sto smo uopste dozvolili da dodju da sansi za gol.Mozda se ovako malo tesim ali, verujte mi, ne znam sta vise da mislim...
Neko jeste kriv ali ne znam koga bi bilo "pravedno" okriviti...Ali, kao sto je rekao Petkovic, i posle svetskog prvenstva ce se igrati fudbal...Uzdajmo se u nase, uzdajmo se u neka bolja vremena za nas fudbal...Strahota jedna...Uzas...

_________________
Master
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno drago mi je sto su onako ispusili, ali nemojte odmah tako da se treba zahvaliti polovici igraca ko ce onda igrati. Tako je i kod nas u repki... Usput pogodio sam na kladfionici da ce biti crveni KEZA HVALA Razz

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno nasih su bas igrali ko balerine,sramota,nemam reci,6.0,nigde nema...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ovo je i bruka i sramota Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon