www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ovo je i bruka i sramota
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
bosut2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nama treba strani trener od autoriteta koji nece slusati glavonje iz FSSCG i koji nece zvati ni po babu ni po stricevima ni po starim zaslugama vec po kvalitetu i formi...A i igraci su nam umisljene zvezde,uzeli pare u inostranstvu pa glume Bekama.Budimo realni,niko od njih nema pobednicki mentalitet ni hrabrost da povuce ekipu napred kada je potrebno.

 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi mlada reprezentacija bolje prošla !!!!!!!
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta je vama ljudi,pa sto ste napali nase,treba da smo ponosni sto smo se uopste plasirali na svetsko....setite se samo onih poraza od Ajzerbedzana,ono je bilo sramota,ovo ne...Ilija petkovic je veliki covek i treb ostati upisan velikim slovima u fudbalskom savezu...

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je sramota.....kao i kosharkasi shto su proshli.......
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, sve je pocelo od onog trenutka kada je Petkovic pozvao u tim sina Dusana.Tada su pocele spekulacije po novinama, po televizijama, po medijima uopste.Svasta se pricalo i to je dovelo do poremecaja atmosfere u timu.Stvorio se ogroman pritisak na selektora pa posle i na igrace, a znamo sta se desilo kao krajnji ishod svega toga.

_________________
Master
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakva bruka, ovo je javašluk. Ja-va-šluk! To je onaj poslednji stadijum.
Gledajte ovo: video snimak gola koji je postigao Kambiaso. Verovali ili ne, 24 x su Argentinci dodirnuli loptu, a da smo mi bili samo nemi posmatrači. Ovo je već za školske udžbenike.

_________________
 
vladadu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: MuNzE kOnZa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strasno! prvi put me je sramota sto sam srbin.

_________________
ja sam gospodar sudbine...rodjen sam da bih uspeo,a ne da bih propao... SNAGA I CAST
 
laza7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Maj 2006
Poruke: 110
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najblaze receno katastrofa,bolje da sto pre pobegnu iz Nemacke Twisted Evil

_________________
They killed Kenny...U basterds
 
optimista_90
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 68

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene nije sramota sto sam Srbin, i nikad me nece ni biti!

Ovi koji su nas predstavljali na Svetskom nisu vise Srbi.
Oni su svoju dusu i telo prodali odavno kad su presli u velike klubove sirom Evrope.
Za mene ni Kezman, ni Stankovic ni Vidic nisu Srbi. Oni da vole svoju zemlju igrali bi kako znaju i dali bi sve od sebe~!

Jedina tri coveka koja zasluzuju priznanje su : Dragoslav Jevric,Ognjen Koroman i Pedja Djordjevic!
oni su pookazali kako se srcem igra za otadzbinu
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladadu je napisao/la sledeće:
strasno! prvi put me je sramota sto sam srbin.

Ja se samo pitam da li ste vi normalni?Kako mozete da dajete ovakve glupe komentare?
Trebate da se stidite ovih vasih antisrpskih komentara...

_________________
Master
 
Lunatic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 26
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
vladadu je napisao/la sledeće:
strasno! prvi put me je sramota sto sam srbin.

Ja se samo pitam da li ste vi normalni?Kako mozete da dajete ovakve glupe komentare?
Trebate da se stidite ovih vasih antisrpskih komentara...


pa to samo pokazuje kakav je srpski mentalitet...ni ne cudi me sto fudbalere zabole uvo(citaj nije ih sramota),kad vide kakvi navijaci navijaju za njih...Pitam se gde je nestalo ono :"ma ne moraju da prodju grupu,dovoljno je sto su se plasirali na svetsko prvenstvo"!?
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lunatic je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
vladadu je napisao/la sledeće:
strasno! prvi put me je sramota sto sam srbin.

Ja se samo pitam da li ste vi normalni?Kako mozete da dajete ovakve glupe komentare?
Trebate da se stidite ovih vasih antisrpskih komentara...


pa to samo pokazuje kakav je srpski mentalitet...ni ne cudi me sto fudbalere zabole uvo(citaj nije ih sramota),kad vide kakvi navijaci navijaju za njih...Pitam se gde je nestalo ono :"ma ne moraju da prodju grupu,dovoljno je sto su se plasirali na svetsko prvenstvo"!?

U pravu si ovo za fudbalere.To je pravi srpski mentalitet...Mi smo narod za posmatranje (u bukvalnom smislu reci).
Ovo potvrdjuje cinjenicu da su Srbi slozni samo kad je neko sr**e ili kad je situacija korisna za sve.Cim nesto krene naopako, ne zna se ko koga drvi i ko ce koga da izdrvi.

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ovo je i bruka i sramota Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon