www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Motivacija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh....moraces da se izboris sa svojom lenoscu...pokusaj da radis ono sto volis...izbori se sa sobom! Wink

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ja se nekada zatečem da sam bez motivacije..ali to ubrzo nestaje jer samu sebe natjeram da nešto započnem raditi i onda sve krene glatko..počneš jedan posao a slučajno ih završiš pet he he he

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znash , to je jednostavno. i ja je nemam kada nemam definisan cilj u zivotu. pronadji ga. i bicesh srecan

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svima ponekad pada motivacija, pitanje je samo kod koga se najbrže digne...čovjek mora sam sebe motivirat. Ako želiš biti bibliotekar, upiši fino odgovarajući fakultet i stvar riješena
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

estremusmexus je napisao/la sledeće:
Radio bih u biblioteci vrlo rado ali ko me pita. "Dobar dan, dobar dan, ja bih da radim u biblioteci, da svakako udji samo smo tebe cekali celog zivota". Mislim da sada postoje i neki bibliotecki smerovi na raznim fakultetima i skolama (kao i internet bibliotekarstvo) ta su mesta rezervisana za njih.
Sto se tice pisanja pomisljao sam i na to medjutim nema sansi. Volim samo da citam ne i da pisem.

ne vidim apsolutno nista lose u tome sto ne volis da pises...jednostavno nekada naidje takav period u zivotu kada izgubimo motivaciju ..kada jednostavno ne osecamo zelju da ista promenimo, da postignemo...mozda i osecamo, ali kao da nemamo snage da ista sprovedemo u delo...a nekima to nije samo period..neki su ljudi zaista takvi..jednostavno takvi su..i nije ni to uopste lose...ako bi vec radio u biblioteci. naravno da moras zavrsiti skolu za to, ili kurs, ili sta li vec..ili jednostavno, ako imas dovoljno para, ili dobre sponzore, mozes otvoriti svoju privatnu citaonicu, ili knjizaru...neku malu biblioteku..postoji mali milion ideja..ali ti opet treba motivacija zar ne?Cak i da odes da potrazis posao bibliotekara Wink bilo kako bilo, nije vazan ovaj forum..mislim jeste vazan, ali on ne cini tvoju buducnost..niti te privatne poruke koje bi eventualno posao niti muzika koju bi skinuo..ima tu daleko mnogo vise stvari koje bi trebalo da te povuku...jednostavno, mozda ti je teze pronaci motivaciju nego drugima, jer je ti nalazis u stvarima koje su (opet kazem mozda) drugima nebitne, a ti mnogo vise paznje obracas na njih....mozda su tvoji izvori zelje za necim sasvim drugaciji od vecine, ali to ne znaci da ih nemas...mozda samo treba da razmislis koja su tvoja interesovanja i da pronadjes nacin da ih ispunis... Wink U svakom ti slucaju zelim puno puno srece jer znam da ces uspeti u tome Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
maza1605
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Jul 2006
Poruke: 5
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusaj da se bavis i nekim drugim aktivnostima koje ti pricinjavaju zadovoljstvo, pored mastanja i citanja...
Mozda ce ti bas one podici nivo motivacije... Smile
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Motivaciju ja pronalazim promatrajući život. Život je inspiracija.
 
sansonjer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 65

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kreci se malo vise, gledaj malo vise oko sebe, probaj prijatelju pomoci u poslu i vrlo brzo ces naci nesto sto te interesuje, sto ce te povuci da i sam nesto uradis.
 
estremusmexus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 24
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E covece ne mogu da verujem da se ova tema jos uvek vodi,a kad sam je pokrenuo, hvala vam ljudi sto hocete da pomognete, mada sebi delujem vise kao beznadezan slucaj. I ne mogu da verujem da jos uvek nisam uspeo da naguram 20-ti post mada sam to sebi stavio u zadatak, naterajte me, pisite mi jos, obracajte mi se licno pa cu morati da odgovaram na postove. Evo ovo mi je 16-ti post po redu jos samo cetri (ovim tempom uspecu pre nove godine Very Happy , ne mogu da verujem da ima ljudi i sa po vise hiljada postova. Inace naravno da sam slagao nisu mi trebale PP da bih odgovorio na pristigle poruke - stigla mi je samo jedna i to obavestenje o izbrisanom postu, nego sam mislio da se udvaram nekim clanicama foruma (za to mi ne bi falilo motivacije Very Happy )koje su mi se svidele bar po razmisljanjima posto ih ne znam licno, ali u medjuvremenu sam razmislio i cini mi se da je trulo da ih smaram pa verovatno necu. Inace sam kreten koji misli da se svaka devojka koja je uzela ucesca u ovoj raspravi ustvari udvara meni. Inace sam prestao i da citam a mastanje se svelo na buljenje u jednu tacku na zidu i cekanje da valjda nesto padne s neba sto bi mi u potpunosti promenilo zivot. Nista od toga.

@kissuzana Nisam prekinuo konverzaciju onda kad si ti pisala odgovorio sam ti ali mi je post izbrisan, ne znam zasto, pa sam izgubio volju da dalje pisem.

@carpe diem Stvarno bi mogla da sredis nesto u NS za rad sa hendikepiranima? Mada nemam pojma koliko bih imao strpljenja za takvo nesto mislim da vredi probati Shocked cekam.

_________________
Ma da svakako
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajd da nastavim da ti se "udvaram" jeli..hehehehe.... Laughing sva sala na stranu ako ocekujes da ti se neko licno obrati da bi tvoja motivacija proradila, ili da bi se osecao duznim da odgovoris na licno obracanje, onda mislim da si zaista omasio ... Wink ako ti ne fali motivacije za udvaranje zenskom delu foruma, kako si i sam rekao, onda mislim da apsolutno nemas problema sa motivacijom vec sa manjkom interesovanja..ili jednostavno sa promasenim interesovanjima..opet kazem, cini mi se da si dovoljno odrastao(ako godine ne lazu) i znas odlicno sta bi moglo da bude predmet tvog interesovanja a sta ne..i ne vidim ama bas nista lose u tome.Ne zanima te citanje, pisanje..pa boze moj nisu svi rodjeni da budu pisci i naucnici i sta sve ne..pa i forumasi...imas ti svoja interesovanja i apsolutno ne vidim potrebu da forsiras samog sebe da nabacas po koju rec na forum .... verovatno si u drustvu drugaciji, mozda vise pricas nego sto pises..u krajnjem sve i da nisi takav to ne vidim kao manu vec kao jednu od tvojih karakternih osobina..to nije bolest koja treba da se leci..niti ista sto bismo mi eventualno mogli da "sredimo" Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
estremusmexus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 24
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

woah hvala. Vec sam se bio zabrinuo da sam toliko nalupetao da niko nece da se dopisuje sa mnom. Ili da prica o motivaciji. Mada, ovde svi pricaju nesto kao uopsteno o nekim temama a kad covek izlozi svoj licni i dozlaboga realan problem retko ko da pomogne. Jednom je Mick Jager izjavio: "Ne radim nista, dok me neko ne sutne u d*pe i natera me da nesto radim". Kod mene je slicno, mora covek satima ili danima da me nagovara na bilo kakvu pa i najmanju akciju. 17 post. Jos samo tri.

_________________
Ma da svakako
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma uvek se nadje neki razlog da se covek digne kada posrne.ja bar mogu samog sebe da motivisem.

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Motivacija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon