www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li devojke gledaju vise sapunice nego sto rade po kuci?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Gledate li sapunice i koliko?
Povremeno
29%
 29%  [ 9 ]
1-2
6%
 6%  [ 2 ]
Zavisi koliko imam vremena...
0%
 0%  [ 0 ]
Ne gledam
64%
 64%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 31

Autor Poruka
marionovisad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Da li devojke gledaju vise sapunice nego sto rade po kuci? Na vrh strane Na dno strane

Veliki deo zenske populacije voli da gleda meksicke serije?
ali dali stizu da urade i ponesto po kuci. . .
toliko serija. . . A malo vremena. . .
treba ponekad nesto i uraditi. . . Makar spremiti obrok. . .
ili posvetiti paznje necemu drugom. . . Decku. . . Sportu[rekreaciji]. . . Na kraju krajeva skoli. . .

Edit by ULT_RAS :arrow: nema pisanja velikim slovima prepravio sam ti sad to al da znas za ubuduce :!:


 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne gledam spanske serije...i nemam nista protiv onih koji ih gledaju...Naravno, mogao si da uzmes u obzir i da neki muskarci gledaju poneku spansku seriju a? Very Happy Sala mala...

To ti je kao kad muskarci gledaju sportske utakmice...Pa ne vide nista dalje od televizora...i pive... Wink a tek da pomognu u kuci Question Twisted Evil Ma ne daj Boze...to je rezervisano samo za cure Exclamation Question Mr. Green

:459: :459: :459:

P.S. Ne smeju se koristiti velika slova.

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno se slazem sa Ludicom. Ja ne gledam latino serije prosto jer me ne zanimaju.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ponekad pogledam neku seriju...kada imam vremena...a ne vezano za to,stizem da zavrsim sve svoje obaveze,a i da uradim po nesto u kuci...uvek imam vremena za prijatelje i druzenje...serije mi ne oduzimaju vreme,jer ih gledam uglavnom kada nemam sta da radim...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledam swe serije koje su na tv-u.....po kuchi nish neradim..jer mise neda....pa gledam swe serije..... Wink ........

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma i ona moja gleda!Ali nema te serije koja ima da napravi haos u kuci Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo sto mi je upalo u oko je.... da su samo curice (sem qzma1981) na ovu temu odgovorile! Rolling Eyes
Pa sam dvoumio dal ovo ipak u ~Njenu sobu~ da preselim, medjutim neka ostane ovde i da mi muskarcima razmenimo iskustva! Very Happy

Sapunice su zaraz! Razz
Proslog leta je bila ona serija (pojma nemam kako se zove, ali glavna glumica se zvala Floresita) i pazi kad se zenski clanovi moje porodice nisu odvajali od televizora! Rolling Eyes

Ako sam slucajno rekao da zelim da jedem, sam dobio odgovor: "Cekaj dok se zavrsi serija."
Pa sam cesto nazvao taxi i otisao u grad da jedem. Ali uvek se desi ono, sto mora da se desi... nekad i ja slucajno virnem u te serije, pa pocnem da ih gotivim! Embarassed 8)

Tako da sam onda i tu seriju gledao, i to skoro svako vece! Razz

Ali istina je da cure svoje obaveze zapostavljaju, ukoliko prate sapunice. Jednostavno ne zele da propuste epizodu, jer repriza je drugi dan ujutru a ne zele da se dizu rano! Very Happy
 
shut_down86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sam gledao Inocente de ti, jer ju je gledala jedna devojka, kako bih joj se priblizio malo. A i uvek sam znao da kaka se serija zavrsi ona izvodi psa u setnju Smile
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam, sve je to individualno. ja znam devojku koja bi ceo dan provela ispred televizora(a i provodi ga) sve dok traju španske serije, mada, imaš i onih drugih koje ne gledaju to uopšte. Ja odmah menjam kanal čim počne neka sapunica svidelo se to nekom ili ne Wink

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa gde da gledam pa dosta mi je srceparajuce-pateticnih scena za citav zivot
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram da priznam da sam se nasmejala pri citanju naslova.....
jer, gde se bas seti sapunica... Laughing
mislim da ce se zenski deo sloziti sa mnom da ima mnogo precih stvari zbog cega bi izbegavale poslove po kuci, npr, tracarenje s drugaricom preko telefona, lakiranje noktiju, spremanje za izlazak, planiranju kako uloviti tog i tog frajera.....itd

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno ne gotivim sapunice. Dobro ovde nemaju spanske, ali imaju engleske.
Kada se vratimo s posla prvo se pravi rucak/vecera, uradi se sta treba da se uradi, pa se onda pali TV.
Dok ona odgleda njene dve serije, ja u to doba sviram gitaru ili cackam oko cveca, ili nekad uzmem knjigu pa nastavim gde sam stao sa citanjem.
Ma sve cu raditi samo da negledam ta nagov Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li devojke gledaju vise sapunice nego sto rade po kuci? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon