www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Resenje za probleme sa podocnjacima
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja koristim kremu protiv hemoroida i odlicna je za ublazavanje podocnjaka... Very Happy

 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krastavci na oci i bit ce sve super! Very Happy
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spavanje kao prvo , i kamilicu
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

podocnjake nikad nisam imala, ali sam citala da se stavlja korektor zelenkaste nijanse kako bi neutralizirao boju.. a ni kesice nikad nisam imala, ali drugarica mi kaze da kad se njoj desi a u nekoj je zurbi, onda kafenu kasicicu drzi pod ledenom vodom dok ne postane hladna, pa onda to na kesicu stavi.. njoj uvek uspeva..
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar puder i korektor će to prikriti
 
Igracica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Okt 2006
Poruke: 81
Mesto: Igre bez granica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavite 2 kasike od supe u zamrzivac par minuta, onda ih na par minuta stavite preko ociju i problem resen.

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja imam malo podocnjake,stavljam malo korektor mada bih volela da znam sta drugo da se stavi...
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam prirodne tamne podocnjake i sve i svasta sam probala da ih sakrijem. pomogao mi je samo korektor Yves Saint Laurent.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom nemam problema oko toga ali ipak moze da se desi.
Spavanje je najbolji lek
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

podocnjaci,moja najgora muka...celo leto sam stavljala krastavac na oci...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf...spavati spavati i samo spavati.Ja skoro uvek ima makar male podocanjake jer nikad nemam ustaljen ritam...Sad

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igracica je napisao/la sledeće:
Stavite 2 kasike od supe u zamrzivac par minuta, onda ih na par minuta stavite preko ociju i problem resen.

Da, da,... ali sta ako neko pri tome jos ima i problem sa sinusima?
Ma sreca sto sam zensko, pa postoji i puder i korektor.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Resenje za probleme sa podocnjacima Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon