www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

WAP Forum
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Programiranje ~
::  
Autor Poruka
ivant92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 8:27 am    Naslov poruke: WAP Forum Na vrh strane Na dno strane

Jel ima neko skriptu za WAP forum!!!???
ALi nemojte samo da mi govorite da instaliram phpbb i prilagodim ga WAPu, to znam!!!


 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda da nema, i meni bi dobro doslo
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da postoji extenzija phpbba pogledajte malo modove na zvanicnom sajtu...
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mislim da je u pitanju samo mod, a probaj da otvoris obican forum sa tela sve ce da radi samo ce da bude veliko, jel se php izvrsava na serveru. Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
2fAst4aNY1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 10
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto vidim da je ovo jedina tema o WAPu,jel zna neko gde ima dobrih scripti o wml-u?

_________________
"Of everything I've lost,I miss my mind the most!!!" -> 2fAst4aNY1 <-
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pogledajte na hotscripts...
I idite telefonom na helloforum.net pa pitajte admina da vam proda skriptu ako vam toliko treba... Moj friend je je kupio.
Btw, ja sam pravio jedan forum ali bi ga dosta morali optimizovati ali ja nemam pojma gdje je...
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vbulletin ima fenomenalan wap forum.
Nema prilagodjavanja.
Samo se ubaci skripta, i to je to...
Jedino shto on koshta... Rolling Eyes

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
vishnja85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja dosta skripti za wap,ako nekome treba neka se javi preko PP Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Programiranje ~ -> WAP Forum Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon