www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta sa teškim ljudima?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
malimravak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 210
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaobići ih,najpametnije...
Jer,sve je drugo borba sa vjetrenjačama



_________________
Ovo je mali korak za čovjeka
ali veliki za čovječuljka!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa takvim ljudima treba znati kako da se postavis u suprotnom...zaobidji ih

_________________


Love don't let me go
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako teske ljude mrzis, oni osjecaju odbojne vibracije i onda se iz
"neobjasnjivih" razloga jos gore ponasaju.

Treba ih na neki nacin razumjeti jer oni vjerovatno nisu sami izabrali da budu tako teske naravi.

Ako im saljemo dobre vibracije. Vibracije lubavi i prihvatanja oni ce morati bar dio tih vibracije primiti i bumerangom uzvratiti.
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh mislim da je najbolje drzati ih na distanci i naravno ne uzimati nista licno!
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bar jednom ako moze covjek pokusati da im pomogne jer nikad neznamo kad ce mo se mi naci u nekom problemu ali ako posle prvog puta i dalje nastave da tezinjaju to je zajebano
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radim sa ljudima raznog kova.U pocetku mi je smetalo sad sam oguglala.pa ne pridajem znacaj nikome i nicemu! Laughing

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam par teskih TVRDOGLAVIH osoba. Sa nekima popustim, al sa nekima ne mogu, ne mogu da popustim, spustim se na njihov nivo, al budalom me nece napraviti i tu onda pocnu da mi se paraju zivci... Shocked

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
pancer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 9

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: teski ljudi Na vrh strane Na dno strane

Svi ljudi nisu i nemogu da budi isti jer je to u sustiniveoma komplikovan prosces u samom formiranju svake osobe,coveka .Formiranje samog kakraktera pa i epitet teskog coveka je rezultatsame genmetske nasledne osnove i uticaj sredine .kakva ce licnost i karakter sazreti u svakom pogledu i koju cemo ocenjivati kasnije je rezultat uprovo ovih dva osnovnih cinioca.Mozete novorodjeno dete od dobro vaspitanih , kulturnih obrazovanih itd roditelje ostaviti usredini u kojoj su moralne , kulturne obrazovne i druge norme na niskoj ili nikakvoj razini pa ce se iz toga razviti i veoma razlicita odrasla osoba od svojih roditelja .Hteo bih da kazem da i teski ljudi su proizvod vaspitanja ,domaceh , sredinepa na kraju same genetike Teske ljude treba razumeti i oni primecuju dasu razliciti odostalih pa im je to i neka vrsta dike ,medjutim mislim da duboko u sebi prizeljkuju biti kao i ostali u njihovom najuzem okruzenju ,no nemaju snage i nacina podrske kako bi to promenili .pruzite im ljubav strpljene paznju oni ce tokom vremena popceti da se menjaju ,njima je to falilo iz najranijeg decjeg doba . Smile

_________________
mp
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodje mi da im udarim pesnicu, ali moram da se suzdrzim, to su sve starije osobe, mislim mogu da mi budu roditelje!
Kako ne shavatu da se razlikuju od okolike, njihova mora da je zadnja i oni su uvek upravu!

Lepa pesnica i gvozdena vrata, otvara! Laughing

Ne salim se ali ja mislim da 90% slucajava ostaje tako kako je, mnogo je malo onih koji su se promenili!

TO zavisi od nasledja, vaspitanja i ekonomske situacije, a ako je sve to zajedno onda nema pomoci!

Kad vam je neko u porodici takav, tako vas vaspitava a pritom ste u ekonomskim problemima NEMA POMOCI na zalost

_________________
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba prihvatiti ljude onakvim kakvi jesu. Ja imam mnogo zeznutih u okruzenju i znam da oni ako u jednom trenutku eksplodiraju ne misle tako. Uvek popustam u takvim trenucima i zbog svoje smirenosti cesto predstavljam glas razuma u drustvu. Very Happy

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Ja sam jako komplikovana licnost, i svi sto me bolje poznaju znaju o cemu pricam... uvek se moze ocekivati neko iznenadjenje sa moje strane i nekad sam ne znam zasto tako postupam, ali to je deo mog karaktera i ne stidim se zbog toga.

Ja mogu dobro sa "teskim osobima", jer imam razumevanje za sve i svasta, pa cak pokusavam da razumem razlog njihovog ponasanja. Kad uspem da nadjem povod svega toga, se trudim da tim ljudima ponudim pomoc i da svoj stav mozda malo promene prema drugim ljudima. Covek samo treba da ima dobre zivce i volju da razume i upozna te ljude pa ce da shvati da u glavnom i nisu toliko "teske osobe" Exclamation


U potpunosti potpisujem. Samo jaki živci i puno, puno razumevanja.

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo je takvih osoba oko sviju pa i oko mene u mojoj blizini..Sve zavisi koliko mi je stalo do te osobe..ako jeste onda ponekada nakon nekog odredjenog prepiranja ja prva popustim , ali ako mi ta osoba ništa ne znači onda ju jednostavno :446: i nastavim svojim putem pa nek se onda on sam sa sobom bori hehehehe

Još i na te gluposti trebam da trošim vrijeme i nerve--ma nemam drugog posla vjeruj mi :lom:

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Šta sa teškim ljudima? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon