www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta sa teškim ljudima?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slazem se sa Jugom,jer kad konstantno pokusavas da teskim ljudima objasnis neke stvari,izgubis volju,zivce,dobro raspolozenje.Ubijaju te svaki dan pricama kako su oni najpametniji,cak i kad im na najbolji moguci nacin dokazes da nisu u pravu-oni ce na 1001 nacin da te razuvere u to sto pricas i izgubices volju za daljom komunikacijom.Znam kako je to jer jednu takvu osobu imam u svojoj neposrednoj blizini

 
Lora75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 46
Mesto: Bugarska

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki ponekad je "tezak" covijek Wink ...savrsene ljude ne postoje, moramo to da razumijemo, po sto neznamo ako nam se desi nesto, koje ni svrstava u tog trena u tu kategoriju teskim ljudima, dal bi nam prijalo neko da nas ignorise i okrene ledja
 
Romeo_i_Julija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 500

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje je drzati se na distanci

_________________
:453: Sefe,koji ti je vrag?
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Teske" osobe su, po definiciji, osobe koje nisu svesne svojih uticaja na okolinu, pa i ne zele da menjaju sebe i prilagode se. Znam jednog takvog ( moj svekar )... A kako se ophoditi!? Nema posebnog "recepta". U principu, sva psihologija se zasniva na tome da treba prvenstveno raditi na SEBI, sebe menjati i prilagodjavati ( stepen ove mogucnosti ujedno pokazuje i stepen inteligencije! ), a da okolinu treba prihvatiti onakvu kakva jeste ( svaki pokusaj da menjas ljude zavrsava stresno za tebe ).

Dakle, kao sto stara narodna kaze "ako neprijatelja ne mozes da pobedis, ti mu se pridruzi" podrazumeva upravo ovo: prihvati drugoga onakvim kakav jeste! Ne zbog njega, vec iskljucivo zbog sebe ( manje ces se nervirati i manje ce te boleti njegovi "udarci" ). Svako ima apsolutno prava da se ponasa kako zeli, kao sto je i svako ponasanje normalno ( "nenormalno" ne postoji, to je samo nas licni dozivljaj, kada smo iracionalni! ). Wink

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najverovatnije da sam i sam nekad tezak,ali mislim da to nisam tako cesto.
Poznajem dosta teskih ljudi,i zaista nije lepo biti u njihovom drustvu.
Moj savet je da ih je lakse izbeci nego se sa njima natezati.
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 3:43 am    Naslov poruke: hello Na vrh strane Na dno strane

Najpametnije je da ih iskuliras ili zaobidjes!
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ne mozes da ih pobedis ti im se onda pridruzi.Ja tacno znam sta zelim i to cu reci,ostvariti,uraditi ko kog da mi je u blizini ili ko god da mi smeta.Ako su oni teski ja cu bici jos teza,ako su tvrdoglavi bicu tvrdoglavija.Ukapirace valjda da grese,a ja cu svakako da uradim sta zelim :2gunfire: :knight: :boxing: :violent1:




:k: :i: :k: :a:
 
loco3000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je koliko ti je stalo do misljenja tih ljudi. Ne treba ih izbegavati niti ignorisati, mozda oni nisu teski nego samo ihi ljudi ne razumeju. A ako su vec mamine maze onda je to druga stvar.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastojati sto manje ih vidjati a kad ih vidimo kontrolisati se i normalno smireno se ponasati
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista, treba ih obici, sto manje posla sa njima, a ti sa njima biti jos tezi
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa teskim ljudima treba postupati fasisticki Mr. Green zatvoriti ih 5-6 dana i davati im samo vodu, a nakon toga voce, povrce i vitamine i minerale. Verujte da vise nece biti teski :color:

_________________
Da oni sto me mrze :ljutko:
Mrze jos vise :320:
Da nestane im osmeh sa lica

:greenjumpers:
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pomoci im,jer je to bolest,ili ih jednostavno ignorisati.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Šta sa teškim ljudima? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon