www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novac i Sex za vizu?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 8:56 am    Naslov poruke: Novac i Sex za vizu? Na vrh strane Na dno strane

Citam sledecu Vest:

Optuzeni svajcarski Diplomate

Zbog istrage koja je pokrenuta zbog spekulacije sa vizama, otputovala su dva experta iz Berna u Pakistan, kako bi podrzali radnike svajcarske ambasade u Islamabadu.Jedan zatvorenik koji je bivsi radnik svajcarske ambasade osumnjicio je svajcarske diplomate za manipulacije domaceg stanovnistva.

BERN/ ISLAMABAD. (09.05.06.) Kako izjavljuje Tariq Khosa, generalni direktor pakistanske savezne policije -Fia ,pakistanska policija vrsi istragu o osumnjicenima medju svajcarskim diplomatama na odjelu za vize.Zatvorenik,jedan Pakistanac,bivsi radnik svajcarske Ambasade,govorio je na saslusanju u policiji da su svajcarci krivi za te manipulacije.

To je izjava jednog jedinog svedoka, kako izjavljuje Khosa.Za optuzbu su te izjave jos nedovoljne.Odgovornost za odjel za vize u Ambasadi lezi u svajcarskim rukama. Prosto je za nepoverovati da do sada nikome nista nije bilo sumnjivo.

Bivsi radnik Ambasade, koji je trenutno u istraznom zatvoru, izjavio je za pakistanske medije, da su bivsi zaposleni u svajcarskoj Ambasadi trazili sex i novac u zamenu za vizu.Khosa iznosi jos neke dokaze koji su izasli na povrsinu iz proteklih godina.To se poklapa sa nekim nejasnocama u vezi sa svajcarskim Diplomatama. Fia ima svoje slicne podatke jos od februara.

Upozorenje da se radi o jednoj mafijaskoj organizaciji

Savezna ministarka za inostrane poslove Micheline Calmy-Rey je u subotu izjavila novinarima u Islamabadu : "Mi ne sumnjamo da ne bi bili cilj jedne mafijaske organizacije koja se bavi manipulacijom ljudi."Osim toga nema nikakvih dokaza da je svajcarski personal upetljan u takve manipulacije,podvukao je predstavnik Saveznog departamenta za vanjske poslove (EDA) dan posle.


I pitam se Da li je ovo normalno!!!!! U Austriji isto Afera oko toga,pohvatani neki Rusi,Austrijanci itd.
Sta Vi mislite hoce li se ovome stati u kraj vec jednom.Neznam prva nebih smela da dam tolike pare da bih dobila Vizu za neku zemlju i sta da me nadju sa Falsifikatom....Neznam,mozda nisam hrabra kao neki
Exclamation



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prije bi dala novac, a za seks bi malo razmislila
 
revilo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 61

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: ko bi mene Na vrh strane Na dno strane

ma nebi nikada pa taman nedobio nista
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novac svakako bih dala, ako sam resila da odem negde...a sex...od mene to ne bi dobio, pa ne znam ko da je..jednostavno postoje stvari koje nisu na prodaju...i neke stvari koje sebi nikada ne bih dozvolila niti oprostila.. Evil or Very Mad

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sex nemam sta razmisljati.Nikad sebi to ne bih dopustila.Da me netko iskoristi zbog vize ili jos gore da se ja spustim na taj nivo zbog vize.Ako vam je vec ok sexati se s nepoznatim ljudima po ulici,sigurno vam je ok i naplacivati za sex. Mad
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti sanekim zbog Vize je glupo i tuzno! to je velika greska,svaki greh se placa
 
biggie
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm .... novac možda (ali samo za original) ... a one stvari ... to odpada.
 
dialeksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 109

bahamas.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi su na zalost cesto u situaciji da na svasta pristanu, a nekad i ne budu ni pitani, posebno zene. Crying or Very sad Sad
 
Tandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam u mogucnosti da budem u situaciji svih tih ljudi koji bi pregazili sve moralne vrednosti da se docepaju necega. Nisam u stanju da sudim, ali ponos nebih dala ni za sta.
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi kakva viza. Ako dobijam dozivotnu vizu za neku drzavu, dala bih i pare, a iskreno, bilo bi i seksa, samo ako neka dobra cica izdaje te vize. Inace, NO WAY! New Evil

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIKAD!
 
kama ajdin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 204
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma gdje cete pare davat Very Happy ako bude kakva dobra TREBA onda bi Smile

_________________
ajdin begic-bega
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Novac i Sex za vizu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon