www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako izbeci vojsku
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Jok, ovo je kako izbeci tu obavezu.


_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od Nove 2008. god. u Hrvatskoj je ukinuto obvezno služenje vojnog roka. Dakle, jedan od načina izbjegavanja služenja vojog roka je , dolazak u Hrvatsku.


_________________
Popijte napitak za sreću !
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
P.S.:Dobro bi bilo spojiti ovu temu sa temom:''Eh,ta vojska''.


Upravo ono sto je kolega rekao, a koliko vidim ovde se cesto mesha. Dakle ovde je pitanje "kako je izbeci", ne da li vam se svidja vishe jedno ili drugo, da li ovo ili ono, upravo za ovo sto sam naveo je i otvorena tema "Eh, ta vojska" Smile
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjecam se kad sam trebao na regrutaciju prije nekolike godine taman odem na sistematski kad ono nema sluzenja vojnog roka.e reko svaka vam cast u pravo vrijeme,nije da sam se nesto previse bunio protiv vojske al bolje kuci uzivat nego se il smrzavat po zimi il kuhat ljeti

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta se plasite toliko vojske pa tamo neujedaju kolko ja znam Rolling Eyes

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...mene su oslobodili zbog hep C ... nesposoban i u ratu i u miu....
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kazes da neces da sluzis i gotovo... ne odazivas se na pozive... i kraj price... ne mogu da se setim joj jednog slucaja da je neko robijao zbog toga sto nije isao u vojsku... niti da je u zadnje vreme neko trazen zbog neodazivanja...

ili pak... odes i pravis se blesav... cim stignes poscenes sa fazonom... cutis, ne dajes svoje stvari niti zaduzujes vojne... neces nista da radis... odmah te posalju kod psihologa na razgovor... i iskreno mu kazes kako neces da sluzis vojsku i da hoces da vidis kako ce da te nateraju...
stvarno mislite da ce nako da vas natera da bilo sta uradite tamo?
u vojsci, sve dok ne date zakletvu niste odgovorni ni za sta... prvih 20 dana ste i dalje civil, iako ste u vojsci...
ne brinite... odmah ce da vam udare pecat kako niste psihicki sposobni za sluzenje vojske...
rekord za koji sam ja cuo je 4 dana...

drugi slucaj obavezno pali... ako ga ozbiljno sprovedes...
problem je u tome sto se svi ukenjaju kada stignu u kasarnu... i odsluze ceo vojni rok u strahu
Shocked

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jooooj meni se nesto vojska ne izbegava Mr. Green ...pradeda se mlatio sa nemcima i italijanima u drugom svetskom, deda mi bio general, otac takodje sluzio vojsku...kako ja da je izbegnem Mr. Green ...ma nema sanse Mr. Green . Ali kada bih je izbegavao verovatno bi to bilo neodazivanjem, jer kao sto je ohanzee rekao danas te pozovu, pa ako dodjes dodjes, a ako ne, nista onda idemo dalje Laughing .

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
pajica123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2007
Poruke: 29
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je pre par dana stigao poziv za vojsku... Arrow podneo sam zahtev za civilnu. sad me interesuje kakva je procedura, da li svakome odobre, od cega zavisi Question iskreno, nije mi dosadno i ne bih da traćim narednih šest meseci ko zna gde. nije mi vojska nikada predstavljala nikakav problem, i da je stanje u zemlji normalno sigurno bih služio, al ko zna kako i šta će sve biti u narednih šest meseci... ako me ne prime u civilnu i ako budem morao u redovnu, sigurno se neću praviti "ćaknut" i odslužiću je kao i svi drugi. što se tiče tih "ispraćaja", čestitki na radiju i sl, od tog mi je muka, stvarno ne volim te "fešte" i ostale gluposti... neko je pomenuo i "oduživanje zemlji i narodu"..... Laughing neznam baš ali ja ne mislim da su zemlja i narod zaslužili da im se odužujem... Cool
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koliko sam cuo SVI koji su podneli zahtev za civilno sluzenje vojnog roka su i dobili civilno sluzenje. Tako da ne verujem da ce tebe poslati u redovnu izuzev ako u civilnoj ne napravis neku glupost pa te po kazni posalju u redovnu, plus te sutnu u neku rupu ko zna gde Bogu iza nogu.
 
*IgggY*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Dec 2007
Poruke: 157
Mesto: ZemuN

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E nemam pojma! Al' ima da izbegnem vojsku kako umem i znam! NEmam ja svoj zivot na gubljenje i bacanje!Mada vam priznajem da vam nisu losi predlozi!

_________________
Idzi
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vojsku izbjegavaju samo 'zene' i plasljivci od ljudi!!!
sa tim ljudima ne druzim se niti pricam..
to su zene...

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako izbeci vojsku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon