www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako izbeci vojsku
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zex_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 249
Mesto: Novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 6:58 pm    Naslov poruke: vojska-uspomena za ceo zivot Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bio u vojsci i bilo je teskih situacija i trenutaka ali posle vojske najdrazi trenutci i cega se najvise secam desilo mi se u vojsci... Meni je bilo ekstra, bio sam u korsumliji blizu kosova ali to je sasvim novo iskustvo i mnogo toga se nauci.
PS.Ko se plasi vojske plasice se svakog izazova u zivotu, a ceo zivot su izazovi.



_________________
If you see me on the club, you'll be watchin' all night...I ain't here to seat..wanna see you work your body..so give it to me..
 
SANJAR72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 18
Mesto: NIŠ

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e za owu temu nemam milosti...ko wojsku ne prodje taj za mene mushko nije Evil or Very Mad
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napravis se malo glup i eto ti!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
cicmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Dec 2007
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zasto je izbeci? u vojsci se osamostalis, postanes svoj covek.... jednostavno napravi od tebe novog coveka!!! meni je samo zao sto ce se ukinuti dok ja budem stigao na red da sluzim vojsku.... mada bi vrlo rado isao....
 
kenzo_japanac
~наша ствар~
<b>~наша ствар~</b>



Godine: 31

Datum registracije: 03 Dec 2007
Poruke: 1463

costarica.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa upises se na fakultet, potplatis doktora na pregledu... mada ne vidim razlog za to
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto ibjegavati?

Sta bih ja dao da sam sad u vojski Sad od malena zivotna zelja , i taman dobih poziv da dodjem da me pregledaju,upisu tamo kako li se to zove, otisao ja sve bilo OK , i prc...Ukinuse vojsku u CG Sad

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ici u vojsku, vojska cini cuda od muskog celjadeta!

_________________
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dakilica je napisao/la sledeće:
Treba ici u vojsku, vojska cini cuda od muskog celjadeta!

haha sad ce ove nadolazece generacije biti previse neznje Rolling Eyes

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vucinic88 je napisao/la sledeće:
Dakilica je napisao/la sledeće:
Treba ici u vojsku, vojska cini cuda od muskog celjadeta!


haha sad ce ove nadolazece generacije biti previse neznje Rolling Eyes


Nažalost... Šta se može naučiti o vojsci za par meseci? Ništa. Samo im jednom pokažu kako se rasklapa oružje i to je to. Ništa vežbanje... Sad

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Notepad23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 11

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sluzio sam vojsku u Americi i mogu vam reci da njihova vojska je velika razlika od one nase koliko ja mogu raspoznati. Tri mjeseca ustajanja u 4-5 ujutro i vjezbanja. U vojsku sam otisao sa oko 65kg i vratio sam se sa skoro 79kg suhog misica. Unosili smo skoro 4000 kalorija na dan. Proteini mi vire kroz usi. Ja sam bio treniran za tankeristu pa nisam bas morao da radim ono sto je pjesadija radila, ali ona prva tri mjeseca treninga su bili skoro pa ubistvo.
 
ThaKilla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jan 2008
Poruke: 16

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,jedan od nacina..Ako ne izbegavanja,bar odugovlacenja je otici na fax..ako ste 88,89god nebitno..Uglavnom ako se jos skolujete..To cu ja da uradim..Mislim,s jedne strane da nastavim skolovanje a s druge bar da odugovlacim..Ali,posto postoji fora za Profesionalizaciju(to je samo prica za sada),mogu je i izbeci..pfff! Smile

_________________
ThIs WrItInG Is VeRy IrRiTaTiNg! Smile
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa prosto:na regrutaciji je samo potrebno na testu ličnosti zaoružiti na 90% pitanja odgovor:''Potpuno tačno'' i odmah vas šalju kod čika-doktora za glavu. Laughing Razz
Šalim se,naravno.Ma ko neće da služi redovno vojsku,neka služi civilno.I gotovo.
Samo da dodam:Vidim da neki što su bili u vosjci,izgleda da su tad prvi izašli malo dalje od svog grada,pa celog života pričaju o vojsci,jer ništa im se bitnije nije desilo u životu.Mislim,šta se kog djavola ''pale'' na vojsku,armiju i uniformu.Izgleda je to za neke najveći doživljaj u životu.
Znate zašto me ovakve priče nerviraju?Kad sam bio mali,nedeljom ujutro,su na radio-Jagodini išli pozdravi,želje i čestitke.I obavezno bili pozdravi za one koji se ''prate u armiju''(kako ovo ogavno i komunjarski zvuči).Obavezne su bile pesme tipa:''Zbogom sine,zbogom rode,žuri da ti voz ne ode...'',itd. i želje ''da bude što bolji vojnik''.Sve mi je to delovalo nekako ljigavo.Ja jesam rodjen u gradu,ali sam poreklom sa sela(deda i baba su mi iz sela) i imam dosta starije braće od stričeva i tetaka koji služili vojsku krajem osamdesetih i početkom devedestih i sećam se kako mi je kao detetu bilo glupo da prisustvujem glupavom običaju prežderavanja,prolivanja krokodilskih suza,držanja bezveznih zdravica u čast nekog koji ide u vojsku.Tako da sva ta fama oko ''veličine'' odlaska u vojsku,kao i potcenjivanje i vredjanje onih koji je služe civilno,mi deluje poprilično malogradjanski.
Medjutim,ne vidim razlog izbegavanja vojne obaveze.Bre,ako ukinu vojsku i uvedu profesionalnu,nikom ništa.Ako to(Dok to) ne uvedu,eto vam izbora pa odaberite šta vam se više svidja.Redovno ili civilno.Ja,lično,još uvek se dvoumim,ali bre,neću da odbijem nešto što je,ipak neka čast.Ipak,je to neki način da se odužiš zemlji i narodu.

P.S.:Dobro bi bilo spojiti ovu temu sa temom:''Eh,ta vojska''.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako izbeci vojsku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon