www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda ako tamo uspe da odigra nereseno, na marakani ce biti druga prica!

 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da sam Grobar ali moram priznati da je zvezda zasluzeno izbacila Kork.Totalno ih je nadigrala i u svemu bila bolja.
Mislim da i protiv Milana moze da ostvari dobar rezultat ali bice tu dosta muke...

_________________
Master
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al ce da prsne petarda!!!!!!!!!!!!! Ima da gledam i uzivam!!

_________________
 
sparx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas smo baksuzi prosli put psv sad milan

_________________
HAIL!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

07/08/06 Izvor:Blic

Silvio Berluskoni, najveći Zvezdin protivnik
Milan i ja smo svetska sila

Silvija Berluskonija nije sramota da kao školarac, ruku pod ruku sa 95-godišnjom majkom Roselom, prošeta ulicama Milana do svog omiljenog restorana. Najbogatijeg Italijana (12 milijardi dolara), koji je uz to i bivši premijer, vlasnik Milana i televizijske kuće „Medijasete“, tačnije, ništa nije sramota.

- Nemam čega da se stidim. Nikoga nisam prevario i sve sam postigao i sagradio sa ove dve ruke. Ako nekome smetam, to je njegov problem - često zna da kaže Berluskoni koji će 29. septembra proslaviti 70. rođendan.

Mladi Silvio Berluskoni je novac zarađivao prodajom usisivača i diplomskih radova, a oprobao se i kao fotograf i zabavljač na prekookeanskim brodovima. Pravni fakultet je završio 1961. godine kada i počinje njegov meteorski uspeh. Koristeći svoj šarm čak je uspeo i da izbegne redovno služenje u italijanskoj vojsci. Do danas niko ne zna kako mu je to pošlo za rukom.

Pred kraj 60-ih godina prošlog veka pozajmio je tri milijarde lira da bi 1974. izgradio naselje u milanskom predgrađu, koje je prvo dobilo kablovsku televiziju. Naravno, radilo se o još jednom vizionarskom projektu Silvija Berluskonija. Državna televizija RAI imala je monopol u Italiji, ali se Berluskoni nije plašio da 1980. osnuje prvu privatnu stanicu „Kanal 5“. Procenjuje se da je u prvih pet godina poslovanja svoje medijske kuće zaradio 113 milijardi lira, što bi danas, otprilike, iznosilo 300 miliona evra.

Berluskoni se 1974. zajedno sa prvom suprugom Karlom Deloljo i decom Pjer Silvijom i Marinom preselio u velelepnu vilu sa 70 soba u severnom delu Milana. Informacija ne bi čudila da gospodin Berluskoni vilu nije kupio po bagatelnoj ceni, deset puta nižoj od stvarne vrednosti. Naime, markiz Kamiljo Kasati Stampa je u kući ubio suprugu i njenog ljubavnika, a zatim je izvršio samoubistvo. Advokat maloletnih naslednika bio je Ćezare Previti koji je svom političkom istomišljeniku namestio da vilu kupi po nižoj ceni.

Zanimljivo je i da je Berluskoni za konjušara postavio mladog mafijaškog gazdu Vitorija Mangana, koji je radio sve - samo ne sa konjima.

Silvio Berluskoni nije važio za ljubitelja sporta, pogotovo ne fudbala, tako da je kao bomba eksplodirala vest da je 20. februara 1986. kupio Milan. Roso-neri su bili klub bogate tradicije, ali su krajem 70-im i početkom 80-ih, kada su i dve sezone proveli u Seriji B, imali dosta finansijskih problema. Milan je na završetku sezone 1979/80. bio izbačen u drugu ligu zbog nameštanja rezultata. Sledeće godine vratio se u Seriji A, da bi naredne sezone ponovo ispao.

Berluskoni je u fudbalu video novi izazov, ali i odskočnu dasku za političke vode. Prve godine kao direktor doveo je trenera Ariga Sakija i trojicu Holanđana, Van Bastena, Gulita i Rajkarda, i Milan je 1988. osvojio svoj 11. skudeto. Roso-neri su za 20 godina vladavine Silvija Berluskonija sakupili sedam titula prvaka Italije, četiri Lige šampiona, jedan Kup Italije, pet superkupova Italije, četiri superkupa Evrope i jedan Interkontinentalni kup.

Gospodin Berluskoni je na „San Siro“ dovodio najbolje fudbalere sveta (Ančeloti, Barezi, Maldini, Savićević, Boban, Vea, Bađo, Simone, Davids, Desai, Inzagi, Ševčenko, Kaka...) i postao je pravi bog među tifozima Milana.

Prošle godine pojavila se i vest da su teroristi pokušali da unesu bombu na „San Siro“ kako bi za vreme meča Lige šampiona ubili premijera Silvija Berluskonija.

- Mene je lako pronaći jer ne propuštam nijednu utakmicu Milana. Kome trebam može slobodno da me potraži u loži „San Sira“. Jedino što mora da uradi je da u novinama proveri kada igra moj klub - u svom stilu je poručio Berluskoni.

Novi skandal oko nameštanja u Seriji A nije bacio ljagu na Berluskonijevo ime jer je upravljanje klubom, u periodu dok je obavljao dužnost premijera (11. jun 2001. - 17. maj 2006), prepustio Adrijanu Galijaniju.

- Znam šta žele moji politički protivnici? Žele da mi se osvete preko Milana. Zato su i pretili da će nas izbaciti u Seriju B. Neka ih, neka prete. Milan i ja smo najjači na svetu i niko nam ništa ne može - poručio je Berluskoni par dana pre nego što je UEFA odlučila da li će italijanskom klubu dozvoliti da igra u Ligi šampiona.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

07/08/06 Izvor:Blic
Bili Kostakurta, štoper Milana
Hvata me jeza od „Marakane“

Kako se bliži duel između Milana i Crvene zvezde, tako se neminovno vraćaju i sećanja na jesen 1988. i dvomeč koji je zadivio fudbalsku Evropu. Jedan od aktera oba susreta bio je i Alesandro Kostakurta koji je u aprilu napunio tačno 40 godina, ali bez obzira na to, predvodiće odbranu roso-nera u novom dvoboju sa srpskim šampionom.

Kostakurta bi trebalo da bude kapiten u sredu uveče u meču sa Crvenom zvezdom. Priznaje da nije očekivao da će tako rano morati da se znoji za bodove u Ligi šampiona.

- Tokom odmora nismo očekivali da ćemo igrati u avgustu. Mislio sam da je sve završeno sa Barselonom i da neće ništa biti do jeseni, ali umesto toga, moramo sad da igramo - kaže Kostakurta.

Milan u odbrani pored njega ima i Paola Maldinija, koji je takođe pre 18 godina igrao protiv crveno-belih. On će zbog povrede propustiti priliku da ponovo zaigra na „Marakani“, ali je zato spreman iskusni Đuzepe Favali. On i Kostakurta čuvaće prilaze golu Dide u naletima Zvezdinih mladića.

- Ako je gledati po godinama, Favali i ja bismo trebali da sedimo na klupi, a da igraju mlađi. Međutim, imamo problem sa povredama i moramćemo da preuzmemo sav teret.

Posebna sećanja Kostakurtu vežu za revanš meč na „Marakani“ kada je Milan jedva izbegao eliminaciju, i to iz ponovljenog meča, pošto je prvi prekinut zbog guste magle.

- Sećam se jasno svega, ali posebno gola koji sudija nije video i koji nam nije dosuđen. Zatim, posebne atmosfere u tunelu stadiona između redara i policajaca koji su nas prozivali... Atmosfera je bila posebna - priznaje Kostakurta.

Dok Karlo Ančeloti mirno priprema ekipu za meč koji se igra u sredu (20.45), uprava i dalje ratuje sa čelnicima Reala. Španski dnevnik „As“ ponovo piše o „intenzivnim pregovorima“ između oca Kake, Boska Leitea i Predraga Mijatovića, dok se na sajtu Milana pojavio demanti vesti. Oglasio se ponovo i Adrijano Galijani:

- Kaka će u sredu uveče igrati za Milan i tačka! Nije normalno da Španci danima vrte istu priču. Imam puno respekta prema svemu što je Realova istorija, ali ne i prema aktuelnom rukovodstvu - rekao je Galijani.

Na istinu, neće morati dugo da se čeka. Ako je tačno što pišu Španci, onda bi sve za dva dana trebalo da se završi. Teško je verovati da bi Real doveo Kaku posle mečeva sa Zvezdom, a da posle ne može da im igra u Ligi šampiona...

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

07/08/06 Izvor:Blic
Ivan Ranđelović, golman Zvezde
Pipo, ne računaj na poklon

Zvezdina šansa u kvalifikacijama za Ligu šampiona je slaba forma Milana i puna „Marakana“ - istakao je Dejan Savićević, proslavljeni fudbaler trofejnog kluba iz Beograda i evropskog giganta iz glavnog grada Lombardije.

Mišljenje Genija, kako su ga nazvali Italijani, deli i golman crveno-belih Ivan Ranđelović.

- Svi znamo ko je i šta je Milan u svetskom i evropskom fudbalu. Međutim, znamo i kakve su naše mogućnosti. Roso-neri jesu favoriti u predstojećem dvomeču, međutim ne i nepobediva ekipa - poručuje Zvezdina jedinica.

Čuvar mreže srpskog šampiona podseća da je i Roma prošle godine bila favorit na „Marakani“, pa...

- „Vučica“ je, znamo svi, izgubila sa 3:1. U današnjem fudbalu nema lakih protivnika, što ćemo, nadam se, potvrditi i mi na „San Siru“.

Ranđelović tvrdi da se ne plaši prošlogodišnjeg finaliste Lige šampiona, naprotiv...

- Čini mi se da su se oni uplašili nas, svesni činjenice da su izvukli najjačeg mogućeg protivnika u kvalifikacijama. Mi nemamo šta da izgubimo, možemo samo da dobijemo, dok bi njihov eventualni neuspeh smatran velikim krahom.

Šmuci, kako ga zovu na „Marakani“, svestan je da Milan nije u takmičarskoj formi.

- Bilo bi dobro da iskoristimo njihovu nepripremljenost i šok u kojem se nalaze posle skandala oko nameštanja rezultata u Italiji. Istina, nismo ni mi u punoj formi, ali makar imamo tri zvanične utakmice iza sebe.

Ivana raduje podatak da nije primio gol u dosadašnjem delu sezone.

- Biću srećan ukoliko i „San Siro“ napustim nesavladan. Milan svakako neće propustiti šanse koje su imali fudbaleri Kork sitija i Voždovca, ali ni mi, verujem, nećemo praviti greške kao u prethodnim utakmicama.

Najstariji igrač Crvene zvezde (32) branio je protiv Lacija (0:1 i 1:1) u drugom kolu Kupa UEFA 2002. godine.

- Tada nam je najveća opasnost pretila od Simonea Inzagija. Kao što sam njemu stao na put, verujem da ću sada i njegovom bratu Filipu koji u sredu puni 33 godine. Daću sve od sebe da mu pokvarim slavlje - poručio je Ivan Ranđelović

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

07/08/2006 | Izvor: B92, Beta
Pipo Inzagi: "Pobeda za rođendan"

Fudbaler Milana Filipo Inzagi napuniće 33. godine u sredu, kada njegov tim dočekauje beogradsku Crvenu zvezdu u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

"Biću veoma uzbudjen. Sanjao sam da igram na 'San Siru' 9. avgusta, ali obično tog datuma nismo imali takmičarskih utakmica", rekao je Inzagi.

On je pozvao navijače da podrže Milan u duelu sa Zvezdom.

"Moramo da pobedimo Crvenu zvezdu, a uz pomoć navijača, uspećemo", istakao je Inzagi.

Milan je tek prošle nedelje dobio dozvolu Uefe da se takmiči u kvalifikacijama za elitno evropsko takmičenje, posle procesa pred fudbalskim sudom Italije zbog umešanosti u nameštanje rezultata u italijanskom šampionatu.

O toj odluci, Inzagi je rekao: "To je je fantastično, jer je Liga šampiona i dalje naš prioritet".

Revanš meč u Beogradu igraće se u utorak, 22. avgusta.

_________________
I C E M A N
 
nice-deejay
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 05 Feb 2005
Poruke: 32
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 6:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heheee... Po proceni svih kladionica,Zvezdi se protiv Milana daju podjednako "velike" sanse kao Ircima protiv Zvezde!! Sad Nadam se da cemo proci bolje...

_________________
Molim pametnije da vise ne popustaju...
STANJE JE KRITICNO!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

08/08/2006 | Izvor: B92
Basta: "U Milanu bez pritiska"


Fudbaleri Crvene zvezde ocenili su da će nezainteresovanost publike u meču sa Milanom biti olakšavajuća okolnost za njih, ali su istakli da je italijanski tim favorit u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

"Izostanak specifične atmosfere može da bude olakšanje, ali biće jako teško igrati sa Milanom, bez obzira što neće biti u najjačem sastavu. Pokušaćemo da hrabrom i mudrom igrom ostvarimo povoljan rezultat i plasman u Ligu šampiona", rekao je Dušan Basta.

Aktuelni šampion počeo je već pripreme za meč sa Milanom u sredu, a stručni štab i igrači analiziraju već igre sa "roso-nerima".

"Oni jesu favoriti, ali to u fudbalu ne mora ništa da znači. Čeka nas teži posao nego u ranijim pokušajima da se plasiramo u Ligu šampiona, ali fudbal je čudna igra i iznenadjenja su uvek moguća. Ne vidim razlog da tako ne bude i sada", rekao je Basta.

Milanu su zbog učešća u skandalu oko nameštanja mečeva oduzeti bodovi, tako da igra kvalifikacije za Ligu šampiona. Trener Karlo Ančeloti nije prijavio neke iskusne igrače, ali u sastavu Milaneza nalaze se mnoge velike zvezde.

"Naravno da ih cenimo, ali ne bih rekao da je to strahopoštovanje. Za mene je samo dodatni motiv to što igramo protiv takvih veličina. Najlakše je i najlepše igrati ovakve utakmice. Ovo mi je najveća utakmica u karijeri, a verujem i mojim saigračima", rekao je Basta.

Utakmica se igra u sredu u 20.45.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

08/08/2006 | Izvor: Blic

Reč stručnjaka: Vladimir Jugović
Žigić otvara vrata Lige šampiona!

„Blic“ je juče prekinuo austrijsku partiju golfa Vladimira Jugovića, našeg proslavljenog reprezentativca i bivšeg asa Crvene zvezde. Upravo kad crveno-beli sutra budu igrali protiv Milana, najtrofejniji srpski fudbaler će odustati od ambicija da nasledi Tajgera Vudsa, najboljeg i najplaćenijeg golf igrača na svetu, kako bi bio na tribinama „San Sira“ i 13 dana kasnije na „Marakani“.

Šta mogu Beograđani u prvom kvalifikacionom duelu za plasman u Ligu šampiona sa „rosonerima“?
- Mnogo! - ne ostavlja dilemu Jugović. - Optimista sam, Zvezda može da se isprsi, neka Žigić samo jednom zatrese mrežu Dide i eto šanse u revanšu.

Otkud takav optimizam?
- Očigledno je da se kao klub vraćamo u evropsku elitu, na nekadašnje staze, kad smo svake godine igrali velike utakmice. Smatram da je dobra stvar što igramo protiv Milana, to je prilika da mlad i bez sumnje talentovan tim pokaže šta i koliko može. Posebna je priča što će igrači imati čast da osete pravi stadion kakav je „San Siro“, to je iskustvo više, pa nema razloga da previše respektuju protivnika. Ako hoće da gledaju napred, a ne ime rivala, onda imaju i priliku za konačan trijumf.

Kako se suprotstaviti Milanu?
- Zvezda takmičarski može mnogo, ne sumnjam u maksimalnu želju i motiv, nema šta da se izgubi. Nebitno je koji će sastav na teren izvesti Karlo Ančeloti, momci u crveno-belim dresovima moraju da budu svesni prilike koja im se ukazuje i da znaju šta rade. Uzdam se i u Duška Bajevića, on je veliki profesionalac i uvaženo ime u evropskom fudbalu, već se vidi pomak prvotimaca u ophođenju prema igri. Njegova stručnost biće možda i od presudne pomoći.

Verujete, dakle, u aktuelan rezultat iz prve utakmice posle kojeg bi „Marakana“ ključala u revanšu?
- Tako je, sjajno je što će posle mnogo godina Zvezda na svom stadionu ugostiti veliko svetsko ime, tribine će biti prepune, smatram da su Dragan Stojković i ljudi oko njega na pravom putu da vrate Zvezdu u vrh Starog kontinenta. Igrači samo treba da budu pošteni prema svom kvalitetu, vrednostima i pravom profesionalizmu - zaključio je Vladimir Jugović, član Upravnog odbora Crvene zvezde.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

08/08/06 Izvor:Blic
Dušan Basta zna put koji vodi u Ligu šampiona
Dida mora pasti!

Fudbaleri Crvene zvezde će danas (13) otputovati u zemlju svetskih prvaka gde će sutra (20.45, RTS 2) na „San Siru“ odmeriti snage sa Milanom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Svesni činjenice da su novac, snaga i iskustvo na strani „rosonera“, crveno-beli veruju da se priča o Davidu i Golijatu može ispričati u glavnom gradu Lombardije.

Dušan Basta ne poriče da je Milan favorit na sutrašnjoj utakmici, ali i poručuje da se Crvena zvezda neće obrukati u Italiji.

- Ne vidim zašto bismo se plašili bilo koga. Milan jeste evropski gigant, ali ne i nepobediva ekipa. Ne želim da zvučim kao da pretim, ali hoću da podsetim da u današnjem fudbalu mnogi favoriti staju pred autsajderom. Nadam se da ćemo i mi iznenaditi javnost - jasan je mladi reprezentativac Zvezde.

Na pitanje gde vidi šansu svoje ekipe, Dušan je odgovorio:

- Karlo Ančeloti je tek pre nekoliko dana okupio igrače, tako da bi njihova nepripremljenost mogla da bude naš adut. Za razliku od Milana, mi smo odigrali tri zvanične utakmice posle kojih smo koliko-toliko ušli u formu. Šansu vidim i u činjenici da atmosfera na „San Siru“ sutra neće biti nalik onoj iz Serije A i Lige šampiona jer su njihovi navijači na kolektivnom odmoru. Očigledno je da se nisu nadali učešću u kvalifikacijama.

Plavokosi fudbaler crveno-belih kaže da će mu meč sa Milanom biti najveći izazov u dosadašnjoj karijeri.

- Ovakve utakmice se retko igraju i zato ćemo svi ostaviti srce na terenu. Poznato je da umemo da igramo velike utakmice, što smo pokazali nekoliko puta do sada. Podsetiću samo da je Roma prošle godine izgubila sa 3:1 na „Marakani“, a imala je najveći koeficijent u Ligi kupa UEFA.

Basta ne želi da prognozira rezultat meča sa Milanom, međutim, kladiocima predlaže da igraju na iznenađenje.

- Bitno je da ne primimo gol, ali je i poželjno da ga damo. Verujem da Dida neće briljirati protiv nas i da ćemo, ponavljam, ostvariti povoljan rezultat pred revanš na „Marakani“. Kada kažem povoljan rezultat, mislim na svaki ishod osim poraza. Pa, neka bude i 0:0.

Dvadesetdvogodišnji fudbaler Crvene zvezde smatra da je Milan najopasniji iz prekida, gde dominira sjajni Pirlo.

- Sinoć smo analizirali igru Milana, preko kaseta sa njihovih prošlogodišnjih utakmica, tako da smo se podsetili mogućnosti Inzagija, Kake, Đilardina i ostalih. Ne znam ko će od njih igrati protiv nas, ali znam da ćemo mi dati sve od sebe da se kući vratimo zadovoljni - poručio je Dušan Basta.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon