www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suta zvezda ima veliku sansu da ostvari povoljan rezultat, saobzirom da Milanu ne igra par standardnih prvotimaca! Ovo je prava sansa za Zigica da pokaze koliko vredi i za Georgijeva da dokaze da je najvece pojacanje Crvene Zvezde ovog leta!

 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice jako tesko. Ne treba sumnjati u Bajevicev izbor. I cini se da ovaj tim, zaista, ima prilican kvalitet, za koji se nadam da ce sutra doci do izrazaja. Bez obzira na to, Milan je veliki favorit, i nasa najveca sansa je njihova neuigranost i nekompletnost. Ove godine imamo jaci tim nego prosle, ali i, cini mi se, slabijeg golmana. Prethodne sezone smo uspeli da pobedimo Romu, premda taj tim nije u rangu ovog tima Milana.
Bilo kako bilo, sutra, kao i uvek, svim srcem uz Zvezdu.

Zvezdo znaj da ludo volim te,
ja ne mogu dana bez tebe
srce svoje sam spreman da ti dam
sto za tebe ludo udara.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

09/08/2006 | Izvor: B92
Žigić "najavio" 2 gola na San Siru!

Od izveštača B92 iz Milana Vladimira Novakovića

Grad Milano je u utorak skoro bio pust zbog feragosta, a udarna tema za filosofiranje u domaćim sportskim novinama je ko je sledeće pojačanje za tim Karla Anćelotija – Zlatan Ibrahimović ili David Trezege.

Crvenu zvezdu je u Milanu dočekalo prilično „vruće vreme“, više od 30 stepeni uz veliku vlažnost. Sreća za igrače srpskog prvaka je da su smešteni van grada gde je temperatura mnogo niža. Igrači nisu baš sa velikim optimizmom došli u Milano, ali svesni su da nemaju šta da izgube, a većina ističe da će „ostaviti srce na tererenu“. Italijani posebno ističu izjavu Nikole Žigića, koji je „najavio“ da će da postigne dva gola, pošto nije imao sreće protiv Korka, tako da će "ceh sada da plati" Milano.

Milan će igrati u totalno promenjenom sastavu u odnosu na najave ranijih dana. Očekuje se da meč startuju: Dida – Kafu, Šimić, Kostakurta, Seržinjo - Gatuzo (Ambrozini), Pirlo, Sedorf, Kaka - Đilardino, Inzagi. Naravno, sve pod pretpostavkom da Ramon Kalderon i Peđa Mijatović tokom noći ne uspeju da „slome“ upravu Milana i izdejstvuju odlazak Kake u Real Madrid. Ako se to ostvari Brazilac bi nedeljno zarađivao 100.000 evra (5,2 miliona evra godišnje), a još se ne zna obeštećenje koje bi dobio Milan, što je po nekim izvorima glavni razlog zašto dogovor još nije postignut.

Italijanski mediji spekulišu da će golman Dida odmah posle utakmice sa Zvezdom otići u brazilski Korintijans, a umesto njega na gol Milana došao bi najbolji golman sveta Đanluiđi Bufon.

Trener Crvene zvezde Dušan Bajević ima još samo dilemu, koju će verovatno razrešiti tokom noći. Ako je suditi po onome što je viđeno na treningu, na San Siro će istrčati: Ranđelović – Gaj (Basta), Biševac, Tutorić (Basta), Pantić, Perović – Milovanović, Kovačević, Georgiev, Janković – Žigić.

Utakmici će najverovatnije prisustvovati i bivša velika zvezda milanskog kluba i najbolji strelac "roso-nera" u poslednjoj deceniji, Andrej Ševčenko. On je već čestitao prolaz Milanu u Ligu šampiona i poželeo finale u Atini, Čelsi – Milan.

Utakmica Milan – Crvena zvezda počinje u 20:45h.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

09/08/2006 | Izvor: Blic

Stanković poručuje fudbalerima Zvezde
Cuvajte se Kake!

Crvena zvezda će večeras biti lišena pomoći jednog velikog navijača na „San Siru“ protiv Milana. Zbog obaveza prema Interu, koji je na pripremama u Engleskoj, Dejan Stanković, srpski reprezentativac, neće moći uživo da bodri svoj bivši tim protiv gradskog rivala njegovog sadašnjeg kluba.

Kako bi crveno-beli morali da se suprotstave „roso-nerima“?
- Samo neka budu hrabri! Dobar rezultat će stići ako budu igrali bez grešaka, mirno i sa mnogo truda. Ništa drugo, kolektiv je ključ uspeha. Jeste da je lako reći, ali ne treba da imaju tremu od imena velikog rivala, njihovih zvezda ili da se uplaše od grandioznog stadiona. Ne, Zvezda može da zasija na milanskom nebu - kaže Stanković za „Blic“.

Koje su prednosti našeg šampiona?
- Da su mogli da biraju, verujem da bi pristali da prvi meč igraju u Milanu. Za igrača je najgore kad mu prekinete odmor. A to se desilo najboljim Ančelotijevim fudbalerima, on ih je vratio sa letovanja pod pritiskom da moraju da uđu u Ligu šampiona, tamo gde su bili nekoliko meseci sa obe noge. Takođe je teško kad u polupripremama morate da odigrate dve jake utakmice sa tenzijom i moranjem da trijumfujete, a sastavljeni ste od dve grupe igrača, od onih koji su osvojili titulu na Svetskom prvenstvu, i onih koji su razočarali na Mondijalu. Treba obratiti pažnju na Kaku koji kažnjava svaki kiks protivnika. Verujem da je Zvezda dobro radila u pripremnom periodu i uzdam se u fenomenalnog trenera Duška Bajevića.

Šta očekivati u revanšu?
- Čuda se u fudbalu ne dešavaju često, međutim, zašto se sada ne bi dogodilo? Iz iskustva znam, kada sam nosio crveno-beli dres pre devet, deset godina, da su „delije“, 12, 13. i 14. igrač svog tima. Oni toliko podignu ekipu da je to retkost u Evropi. U moje vreme se zbog toga prepala i jedna velika Barselona! Kad sam gostovao sa Lacijom na „Marakani“ video sam koliku oni snagu predstavljaju za protivnika - dodaje Stanković, koji je sinoć predvodio Inter u prijateljskom meču protiv Votforda, igranom na Ostrvu.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

09/08/2006 | Izvor: Blic

Bajević zna desetoricu sigurnih

Trener Crvene zvezde Dušan Bajević pred polazak u Milano još nije znao konačni spisak jedanaest igrača koji će večeras (20.45) istrčati na teren „San Sira“. O tremi pred veliki meč nije hteo ni da razmišlja, kaže - nema je, niti sme da je bude.

- Bastu muči stari problem sa primicačem i u ovom trenutku ne mogu da kažem hoće li on biti u sastavu ili ne. Žigić je dobio udarac, ali verujem da će sa njim biti sve u redu, dok su ostali zdravi i spremni za večerašnju utakmicu. Dilema oko sistema igre, koji ćemo morati da promenimo, nemam, a u ovom trenutku nisam siguran samo oko jednog imena - rekao je Bajević.

Šef stručnog štaba crveno-belih zna da je Milan favorit, ali ne želi da njegov tim unapred otpišu.

- Ne treba trošiti reči na to koliko je Milan težak i kvalitetan protivnik i mi iz ovih utakmica možemo samo da dobijemo. Imamo mlade i kvalitetne igrače, željne dokazivanja i niko nam ne može ukinuti pravo da se nadamo. Na kraju ćemo videti ko je bolji.

Bajević veruje da će Zvezda večeras iskoristiti nespremnost Italijana za novu sezonu.

- Milan ne menja bitnije svoj stil igre, sve su to iskusni igrači koji igraju brzo i podjednako kvalitetno na više pozicija u timu. Međutim, i oni imaju mane koje ćemo pokušati da iskoristimo jer nema sumnje da će Italijani za 14 dana u revanšu biti bolji nego u prvom meču. Sigurno se nećemo nadigravati sa Milanom. Mislim da znam sastav u kojem će oni nastupiti i bez obzira na izostanak pojedinih igrača, to je još uvek izuzetno jak tim - dodao je Bajević.

_________________
I C E M A N
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pedjanbg je napisao/la sledeće:
Ove godine imamo jaci tim nego prosle, ali i, cini mi se, slabijeg golmana.


Eto, prva utakmica je zavrsena minimalnom pobedom Milana, ali se ispostavilo da je u ovoj utakmici jedan od boljih bio bas golman Randjelovic!
Zigic nije odigrao na svom nivou, Jankovic je bio solidan, a Bisevac je, po obicaju, bio jedan od najboljih (standardno Wink )!
Na kraju, ipak, ovo i nije los rezultat(da ne kazem da je i dobar za utakmicu u gostima), pa 22. cemo videti koliko Zvezda moze pred punom Marakanom Very Happy

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladeling je napisao/la sledeće:
Pedjanbg je napisao/la sledeće:
Ove godine imamo jaci tim nego prosle, ali i, cini mi se, slabijeg golmana.


Eto, prva utakmica je zavrsena minimalnom pobedom Milana, ali se ispostavilo da je u ovoj utakmici jedan od boljih bio bas golman Randjelovic!
Zigic nije odigrao na svom nivou, Jankovic je bio solidan, a Bisevac je, po obicaju, bio jedan od najboljih (standardno Wink )!
Na kraju, ipak, ovo i nije los rezultat(da ne kazem da je i dobar za utakmicu u gostima), pa 22. cemo videti koliko Zvezda moze pred punom Marakanom Very Happy

Hehe, cek, kada sam ja rekao da je Randjelovic los golman? Rekoh samo da je Stojkovic bolji. Svaka cast Randjelovicu za nastup protiv Milana.
Dobro je da su Milanezi neuigrani, jer sudeci po nasoj odbrani, ispratili bi nas sa nekih 4 komada. Ovako, jos imamo sanse, ali Bajevic mora za dve nedelje dobro da uigra poslednju liniju. Primili bismo vise, da golman nije dobro odradio posao. Steta sto nismo iskoristili jednu od nekoliko prilika koje smo imali.
Svakako ne smemo da primimo gol u revansu. Mozemo da prodjemo. Sanse su male, ali postoje.
Ajmo Zvezdo!!!

_________________
Life sucks. Then you die.
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, slabiji jeste od Stojkovica, ali nije los, moze on da bude dobro resenje, samo kada bi se odbrana uigrala...
Daaa, sanse postoje, i verujmo da nasa Zvezda moze dalje...
Napred Zvezdoooooo!!!

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda je odigrala očajno, hvala Bogu da je Ranđelović bio na visini zadatka, Žigiću ko da se nije igralo, a on mislio da se proda u Arsenal. Ovakvom igrom nema šanse...
Basta je bio slab, ovaj Georgijev ne znam samo ko ga dovede, ako je to pojačnje jadna mi majka.
Onaj crnac nazad, nisam mu ime upamtio je sjajan, čovjek gine za svaku loptu i ima srce, za razliku od mnogih koji su danas bili samo da se druže i rukuju sa pojednicmima Milana, kao drugari smo, a ovi će nas ispratiti u Kup UEFA ako tako bude i na uzvratu.
Iskreno mislim da nikad bolje šanse neće biti da se savlada tako jaka i poznata ekipa kao Milan od ove što sada imamo. 1:0 je super rezultat i može se nadoknaditi i proći dalje.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast zvezdasima, odlican rezultat u gostima! Sobzirom da Basta,Milovanovic, Zigic nisu ni ucestvovali na utakmici, ovo je sjajan rezultat! Zvezda ako ponovi igru kao protiv Rome, prosle sizone ima veliku sansu da se nadje u LS!!! Uz njih ce naravno biti 80000 hiljada DELIJA!!!Napred zvezdo!!!!!!!!!! Razz
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast matorom Randji, spasao je utakmicu, ali on je stvarno daleko od Stojkovica! Jedini igrac koga zvezda nije trebala da pusti! ZVEZDA SAMPION!!!! [B] Razz
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:

Basta je bio slab, ovaj Georgijev ne znam samo ko ga dovede, ako je to pojačnje jadna mi majka.
Onaj crnac nazad, nisam mu ime upamtio je sjajan, čovjek gine za svaku loptu i ima srce...


Hmmm...
Basta jeste losije odigrao, ali treba da se zna da je Basta igrao pod inekcijama, Georgijev je odigrao osrednje, ne slazem se sa tobom da je bio ocajan, igrao je bolje od naseg kapitena, ali dok se uklopi, mislim da ce biti dobar Wink
A sto se tice Gaja, iliti "...onog crnca...", mislim da nije odigrao sjajno, cak sta vise u prvom poluvremenu je bio prilicno los, ali se u drugom popravio, i ocigledno je da poseduje kvalitet, ali mu treba malo kondicije i priprema...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon