www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
MIHO8U
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Avg 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 3:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e jes te vidili sta je bilo sinoc milan je sjebo zvezdine sance

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da je usla prva sansa u 1.Minuti. Ali sta je tu je ruku na srcu da nije bio Randjelovic neznam koliko golova bi doboli.
Ali opet se nadam za dve nedelje cu pobedimo za 2:0 Wink

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

09/08/2006 | Izvor: B92
Bajević: "Rezultat daje nadu"

Posle prvih 90 minuta dvomeča Milana i Crvene zvezde, šestostruki prvak Evrope ima prednost od jednog gola, zahvaljujući snalažljivosti Pipa Inzagija u 22. minutu. Pružila je Crvena zvezda svoj trenutni maksimum, a zahvaljujući fantastičnim odbranama golmana Ivana Ranđelovića, imaće priliku i da možda napravi iznenađenje u Beogradu, pobedi Milan sa dva gola razlike i izbori plasman u Ligu šampiona.

Trener Duško Bajević, bio je zadovoljan minimalnim porazom svog tima: „Rezultat daje nadu za revanš. Pokušaćemo da napravimo povoljan rezultat u Beogradu. Daćemo sve od sebe. U Beogradu će biti mnogo teže nego večeras, ali sve je moguće pred našim fanatičnim navijačima. Zadovoljan sam rezultatom, ali moglo je da bude i mnogo drugačije – Milan je mogao da postigne još golova, ali to smo mogli i mi. Više bih voleo da smo postigli bar jedan gol, pa makar i primili drugi.“

Fantastično borbeni Milan Biševac složio se u oceni utakmice sa svojim trenerom i veruje u pobedu u Beogradu. Posebno se zahvalio navijačima na podršci u Milanu.

Junak meča i po po svim ocenama najbolji igrač na terenu – Ivan Ranđelović rekao je:„Dali smo sve od sebe, a to ćemo isto učiniti i za 14 dana u Beogradu.“

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

09/08/2006 | Izvor: B92
Gol Inzagija i bravure Ranđelovića

Fudbaleri Milana pobedili su Crvenu zvezdu u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona rezultatom 1:0 (1:0). Jedini strelac na stadionu "Đuzepe Meaca" bio je Filipo Inzagi u 22. minutu. Revanš meč igra se 22. avgusta u Beogradu.

Milan je nadigrao Crvenu zvezdu na sredini terena, gde su "carevali" Pirlo, Kaka i Gatuzo. Pored njih, Kafu je pravio "haos" po desnoj strani u većem delu meča, a solidan je bio i Seržinjo na drugom boku.

Najsvetlija tačka u Zvezdinom timu bio je golman Ivan Ranđelović, koji je odbranio bar tri čista gola. Solidan utisak ostavili su Boško Janković, Aleksandar Pantić i Milan Biševac. Potpuno je razočarao nezapaženi Blagoje Georgijev, a najslabiji pojedinci u sastavu Dušana Bajevića bili su Marko Perović, Nenad Kovačević i Dejan Milovanović.

Utakmici Milana i Crvene zvezde, po zvaničnim podacima, prisustvovalo je 70.510 gledalca, a ostvarena zarada je 588.000 evra. Procena je da je više od 2000 gledalaca navijalo za beogradski tim.

Trener Zvezde, Duško Bajević, odlučio se da meč počne u formaciji 4-4-1-1: Ranđelović – Gaj, Biševac, Basta, Pantić, Perović – Milovanović, Kovačević, Georgiev, Janković – Žigić.

Karlo Anćeloti odlučio se da Milan počne utakmicu u sastavu: Dida – Kafu, Šimić, Kostakurta, Seržinjo - Gatuzo, Pirlo, Sedorf, Kaka - Đilardino, Inzagi.


Prvu šansu na utakmici imao je Blagoje Georgijev, koji je posle odličnog prodora Boška Jankovića u 2. minutu po desnoj strani i vrlo dobrog centaršuta, ipak slabo zahvatio povratni pas na 14 metara po sredini gola, koji je Dida odbranio.

Odgovor "roso-nera" stigao je minut kasnije. Andrea Pirlo je sa levog krila uposlio Klarensa Sedorfa, ali je sa ivice šesnaesterca šutirao pored leve stative. Nekoliko opasnih napada Milana po desnoj strani preko Kafua. Pravu malu egzibiciju napravio je brazilski veteran u 8. minutu, ali je njegov centaršut otišao paralelno sa gol-aut linijom.

Gaj striktno motri na Đilardina i za sada solidno obavlja taj posao. Još jedan šou Kafua po desnoj strani, novi upotrebljiv centaršut i šut Đilardina u dobro postavljenog Ranđelovića, obeležili su prvih 10 minuta igre. Marko Perović ima puno problema u defanzivi, ima i slabu pomoć igrača sredine terena, a žuti karton u 13. minutu za "levog spoljnog" Zvezde samo je potvrda ove situacije. Milan Biševac motri na Pipa Inzagija i za sada, "talija" Milana nije bila u prilici da postigne gol.

Prtisak Milana je sve jači. U 19. minutu Kako je odlično prošao pored statične Zvezdine odbrane, a njegov solidan šut sa 14 metara zaustavlja Randjelović. U 22. minutu Inzagi postiže prvi gol na utakmici. Loše postavljena ofsajd zamka prvaka Srbije, odlična saradnja igrača sredine terena Milana, "gol-pas" Kake i Inzagi "u liniji" koji sa desne strane pored istrčalog golmana Zvezde lako pogađa mrežu.


Posle duže pauze, najzad i jedna napadačka akcija Zvezde. Janković i Pantić lepo su odigrali po desnoj strani, solidan centaršut na Žigića, ali suviše slabo za Didu. Ranđelović se ističe i sprečava siguran gol u 33. minutu.

Inzagi je šutirao iz peterca, odbrana je bila statična, a nije se najbolje snašao ni Gaj. U 34. minutu, nova akcija Janković - Žigić i lopta ide preko prečke gola Dide. Janković je jedan od najzapaženijih igrača Zvezde u dosadašnjem toku utakmice.

U 38. minutu Gaj je pokazao da nije fizički dobro spreman i da voli da se "poigra" sa živcima svojih saigrača. Pokušao je da, kao zadnji igrač odbrane, predribla Gatuza, a na sreću Zvezde sve se završilo samo žutim kartonom za Senegalca. U 42. minutu još jedna šansa za Inzagija. Šutirao je sa 12 metara, ali ovoga puta Biševac je uspeo da skrene loptu u korner.


I drugo poluvreme oba tima počela su u sastavima koji su i završili prvih 45 minuta. Za očekivati je da uskoro Bajević šansu da i Dušanu Đokiću. Milan je nastavio sa pritiskom od prvog minuta nastavka, a u šansi je, navno, bio slavljenik Pipo Inzagi, koji je danas napunio 33 godine. Projektil Pirla sa preko 30 metara iz slobodnog udarca Ranđelović je ipak nekako uspeo da "ukroti".

U 51. minutu najzad smo videli nešto i od "magije" Georgijeva. Njegov šut iskosa sa leve strane ipak je otišao preko gola. Pre toga, Pantić je još jednom vrlo dobro prošao po desnoj strani, uputio lep pas Žigiću po zemlji, ali njegov šut iz okreta bio je blokiran.

Prva greška Ranđelovića na meču. Igrao se 55. minut, Kafu je prošao po desnoj strani i centrirao u peterac, golman Zvezde je "legao" ali lopta mu se nekako odbila od ruku. Đilardino je šutirao pored gola.

U 58. minutu jedna akcija Zvezde koja je obećavala mnogo. Janković je centrirao na ivicu šesnaesterca, a Nikola Žigić iz kontakta sa Šimićem nije uspeo lepo da primi loptu na grudi. Da jeste, imao bi čistu situaciju "1 na 1" sa Didom.


U nastavku akcije, stopostotna šansa za Milan. Ranđelović brani zicer Đilardinu glavom sa 10 metara na centaršut Kafua. 30 sekundi ranije, Kaka je gađao napadača Milana, a golman Zvezde je opet bio pobednik. Odbranio je šut po zemlji sa 5 metara.

U 66. minutu Đorđe Tutorić menja Marka Perovića. Prvu izmenu Anćeloti pravi u 72. minutu - Masimo Ambrozini ulazi umesto Đilardina. Do velike prilike Zvezda iznenada dolazi u 74. minutu. Šimić loše ispucava loptu "u nebo", Janković u skoku sa Didom zahvata loptu glavom i pogadja prečku, ali Holandski sudija Vegeref svira faul u napadu.

Poslednjih 10 minuta, za Milan Broki igra umesto Kafua, a Dušan Đokić "nasleđuje" Dejana Milovanovića. Najbolji igrač utakmice, Andrea Pirlo, svoje mesto prepustio je pojačanju Milana iz Rena, Žoanu Gurkufu. Poslednjih par minuta Radovan Krivokapić je na terenu proveo umesto Janovića.

Milan pojačava pritisak na samom kraju meča. Za sada Ranđelović izlazi kao pobednik iz svih "osetljivih" situacija. U 88. minutu Kovačević sa leđa obara Gatuza u opasnom solo prodoru i biće to novo iskušenje za golmana "crveno-belih". Slobodan udarac sa desne strane sa 20 metara- Seržinjo je mlako šutirao, pravo u dobro postavljenog golmana.

U nadoknadi vremena igraće se 4 minuta. Zvezda se odbranila i održala 1:0. Polu-kontra Zvezde u 92. minutu, centaršut Georgijeva i pokušaj makazicama Đokića, koji je "omeo" Žigić. Po svemu viđenom, gosti iz Beograda imaju više razloga za zadovoljstvo, iako su izgubili utakmicu.

_________________
I C E M A N
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Zvezdi na dobroj igri i minimalnom porazu u gostima, i neka peodju ciganski AC Milan u uzvratu na Marakani! Naprijed Zvezda!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marakana ce da gori. Da li cemo imati snage da naravimo senzaciju - u to nisam siguran ali da Milanu nece biti lako - to je sigurno
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Valjda necemo primiti gol. Smucice se Milanezima Zigic i Djokic.
Da li se secate atmosfere sa utakmica protiv PSV-a i Rome? E to ce ostati u senci onoga sto ce se desiti na revansu.
Za dve nedelje bice pakao na Marakani!
Poguracemo Zvezdu u ligu sampiona!!!

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

10/08/2006 | Izvor: B92, zvanicni sajt
Milan u Beogradu za 800 do 5000din

Fudbalski klub Crvena zvezda odredio je u četvrtak cene ulaznica za revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Milanom koji se igra 22. avgusta na "Marakani".

Ulaznice za severnu i južnu tribinu će se prodavati po ceni od 800 dinara.

Ulaznice za istočnu tribinu koštaju 2000, a za zapadnu 2500 dinara. Najskuplje su karte za VIP 2 ložu i njihova cena je 5000 dinara.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11/08/2006 | Izvor: Blic

Ivan Ranđelović odbranama na „San Siru“ očarao i čuvara mreže Milana
A od Dide čestitka i dres!

Golman Vladimir Stojković je prošle godine uveo Crvenu zvezdu u Ligu kupa UEFA, a njegov prethodnik i naslednik Ivan Ranđelović biće najzaslužniji ukoliko srpski šampion ove sezone uđe u Ligu šampiona.

Zvezdina jedinica briljirala je protiv šestostrukog šampiona Evrope na „San Siru“.

- Šta da kažem posle minimalnog poraza od Milana? Bio bih srećniji da smo remizirali, ali dobro je i da nismo primili više golova - izustio je Ranđelović nakon prespavane milanske noći.

Čuvar mreže crveno-belih u nekoliko navrata je stao na put Kaki, Đilardinu, Inzagiju, Sedorfu, Pirlu...

- Milan ima stvarno veliku ekipu. Njihovi igrači dugi niz godina igraju zajedno, znaju ko kako diše, tako da me ne čudi što su posle samo nekoliko dana priprema igrali kao da su u jeku sezone. Istina, nisu pružili maksimum, a iskreno se nadam da neće ni u revanšu.

Ranđelović je planirao da pokvari rođendansko slavlje Filipu Inzagiju, međutim...

- Nisam uspeo da ga baš u potpunosti oneraspoložim. Malo mi je falilo da mu odbranim i šut u 22. minutu, ali je on toliko precizno i snažno šutirao da sam uspeo samo da okrznem loptu. Pipo je paklen igrač.

Šmuci, kako ga zovu, kaže da mu je najteže bilo u periodu od 90. do 94. minuta.

- Tih četiri minuta su trajali kao cela utakmica. Plašio sam se da lopta ne odbije u moju mrežu, ali se, na svu sreću, ispostavilo da nije bilo razloga za brigu.

Da je Zvezdin golman zaslužio ulogu junaka na Milanovoj premijeri potvrdila je i čestitka čuvara mreže Milana posle utakmice.

- Razmenio sam dres sa Didom, i tom prilikom mi je slavni Brazilac pružio ruku i čestitao na dobrom izdanju. Daću sve od sebe da ga u revanšu još više oduševim.

Najstariji igrač Crvene zvezde inpresioniran je ambijentom na skoro popunjenom „San Siru“.

- Iznenadio sam se velikom odzivu navijača, a koliko sam primetio ni Milanezi nisu očekivali preko 70.000 gledalaca na tribinama. Oni su i sami priznali da su mnoge utakmice u Ligi šampiona igrali pred manjim brojem gledalaca. Zvezda je, dakle, na ceni.

Iskusni golman optimista je pred meč sa Milanom na „Marakani“.

- Već znam kakva će atmosfera biti na našem stadionu 22. avgusta. „Delije“ će tražiti kartu više, a mi dva gola više. Pokazali smo da možemo da se borimo sa slavnim Milanom, a verujem da ćemo to i da potvrdimo. Mnoge velike ekipe nisu nas pobedile u Beogradu, pa neće ni „roso-neri“. Priželjkujem rezultat kao što je bio protiv Rome prošle sezone - jasan je Ivan Ranđelović.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11/08/2006 | Izvor: Blic

Biševac: Moj brat Gatuzo!

Milan Biševac i Đenaro Gatuzo, braća po imidžu, razmenili su dresove posle prve utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

- A kako da ne uzmem dres od brata - sa osmehom je defanzivac crveno-belih napuštao „San Siro“.

Biševac kaže da nije imao mnogo vremena da se ispriča sa „bratom“.

- Najavio je dolazak u Beograd za dve nedelje, tako da ćemo se ponovo videti. Nadam se samo da neće biti preterano nervozan i neraspoložen posle eliminacije od nas - nastavio je sa šalom mladi reprezentativac Srbije.

Crvena zvezda je, ipak, izgubila prvi meč - 0:1.

- Bila je to prva bitka, predstoji nam druga. Kud ćete lepše slavlje nego na prepunoj „Marakani“ 22. avgusta.

Milan je svestan da je briljirao protiv Milana.

- Klub koji nosi moje ime ne može preko mene ući u Ligu šampiona - u svom stilu je Biševac završio razgovor.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11/08/2006 | Izvor: Blic

Stojković: Zvezda je pokazala veličinu
Dragan Stojković, predsednik Crvene zvezde, smatra da nije izgubljena šansa za plasmanom u Ligu šampiona.

- Minimalni poraz u susretu sa Milanom svakako nije tragedija, ali poznato je da ne volim da gubim, pa ni od velikih ekipa. Imali smo ogromnu šansu da prvi postignemo gol i pitanje je kako bi od tada tekao meč. Sada se okrećemo revanšu na, verujemo, punoj „Marakani“ - izjavio je prvi čovek crveno-belih uz konstataciju da postoji nada za plasman u elitno fudbalsko društvo.

Prošlogodišnji finalista Lige šampiona imaće podršku oko 300 navijača 22. avgusta na „Marakani“.

- Neće ih biti u tolikom broju da bismo morali da im obezbedimo ograđen prostor između istočne i južne tribine. Njihovi navijači će uglavnom sa porodicama doći u Beograd, tako da ćemo ih smestiti na galeriji stadiona - istakao je Milorad Ćorović.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11/08/2006 | Izvor: Blic

Milanov Brazilac otpisao Crvenu zvezdu
Kaka: Znam, biću pravi u Beogradu!


Kakve li tradicije, Milan je devetog avgusta na „San Siru“ zabeležio svoju stotu pobedu u elitnom klupskom takmičenju i to baš protiv Crvene zvezde! Da će ona biti dovoljna za plasman u Ligu šampiona, u to niko u taboru „roso-nera“ ne sumnja, mada je i dalje primetan respekt prema Crvenoj zvezdi i njenoj „Marakani“ koje se, ipak, pribojavaju.

Osim pobede nad Crvenom zvezdom u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, Milan je zabeležio još jednu, u onom „nevidljivom“ meču sa Realom, sa kojim poslednjih mesec dana ratuje zbog Brazilca Kake. Njegovo pojavljivanje u timu protiv crveno-belih jasno sugeriše da on nema nameru da menja klupske boje.

- Strašno su me pogađale sve te priče o odlasku. Nisam razgovarao sa mnogo ljudi poslednjih dana kako ne bih uznemiravao kolege, ali ta saga o mom odlasku u Real je sada završena!

Brazilac je obećao da će se u revanšu predstaviti u daleko boljem svetlu.

- Navijači će, svakako, videti više od mene u revanšu u Beogradu. Utakmica sa Zvezdom bila je korak unapred, tamo će biti jako teško, ali možemo do Lige šampiona. Sve što nam se dešavalo u poslednje vreme nas je samo još više motivisalo. Gazda Berluskoni kaže da smo igrali dobro, ali nam je nedostajao drugi gol. Meni lično treba još malo vremena da odmorim noge, ali za dve nedelje sve će biti u redu. Istina je da nismo bili sjajni pred golom protivnika - izjavio je Kaka.

Neumorni Đenaro Gatuzo još jednom je pokazao da je nezamenljiv na sredini terena:

- Želimo da igramo u Ligi šampiona. Mislili smo da će biti mnogo gore po nas. Stvorili smo puno prilika, ali smo bili loši u završnici. Ako ovako budemo igrali u Beogradu, biće dobro. U svakom slučaju, ja sam entuzijasta, a podizanje pehara takmičenja će me sasvim promeniti.

U centru pažnje novinara i navijača na Apeninima našao se iskusni napadač Filipo Inzagi. Svoj 33. rođendan proslavio je postizanjem gola u 22. minutu.

- Navijači su me još jednom naterali da pokažem emocije. Nikada neću zaboraviti te parole, uvek im uspeva da me iznenade. Svi su čekali da postignem gol, ali ja sam mislio da bi bilo suviše lepo da budem strelac na rođendan. Ovo je iznad mojih očekivanja, gol mi je najlepši poklon mada bi mi dobro došlo još malo letovanja - priznaje Pipo.

Inače, italijanska štampa uglavnom je donela tekstove u kojima se ističe pobeda Milana. I naslovi su slični, „Gazeta“ je donela tekst pod naslovom „Povratak Inzagija“, a „Korijere delo sport“ članak „Inzagijev udarac“. Bilo kako bilo, Inzagi je bio prva zvezda utakmice na „San Siru“ koju je posmatralo više od 70.000 navijača italijanske ekipe...

Holanđanin Klarens Sedorf nije još naštimovao svoje nišanske sprave, ali preti da će u Beogradu biti efikasniji:

- Dali smo sve od sebe i stvorili smo brojne šanse, dobro smo kontrolisali loptu. Hvala navijačima, bili su nam tu kada je bilo najvažnije. Berluskoni je razgovarao sa nama posle utakmice i pohvalio nas je. To može samo da imponuje - rekao je Sedorf.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon