www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nezapamćeno interesovanje
18.08.06. 10:50

Više hiljada Zvezdinih navijača u petak prepodne bilo je pred blagajnama "Marakane" gde su u 10:00h puštene u prodaju karte za revanš meč sa AC Milanom u završnoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona.

Red se, od blagajni, protezao do ulaza u zgradu Sportskog društva Crvena Zvezda koja se nalazi gotovo dve stotine metara dalje, a formiranje kolone onih koji bi do vrednog "komadića papira" počelo je još u četvrtak uveče, pre 22:00h.

Među prisutnim tifozima "crveno-belih" za sada nema nervoze, čemu je doprinelo i pevanje navijačkih pesama počev od rane zore (oko 04:00h), a mnogi od njih su poneli i stolice, znajući da ih čeka naporan dan.



_________________
I C E M A N
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Sascha336"]Nezapamćeno interesovanje
18.08.06. 10:50



Red se, od blagajni, protezao do ulaza u zgradu Sportskog društva Crvena Zvezda koja se nalazi gotovo dve stotine metara dalje, a formiranje kolone onih koji bi do vrednog "komadića papira" počelo je još u četvrtak uveče, pre 22:00h.

Nije to komadic papira bre Wink Wink Wink

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Knjaz1989
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi bre Milan pada na Mari...

_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,tebi dao sve,za tebe ziveo.Sad sam opet tu i bicu uvek s tobom,vecno ostaces ti u srcu mom........
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda prolazi MILAN
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21/08/2006 | Izvor: B92
Kovačević: Biće teže nego u Milanu

Fudbaleri Crvene zvezde Nenad Kovačević i Milan Biševac optimisti su pred revanš utakmicu sa Milanom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, iako su svesni da će duel u Beogradu biti teži nego prvi u Italiji.

"Biće i fizički i psihički teško. Gosti će biti jači za neke igrače, posebno odbrambene, koji nisu igrali u Milanu, a biće i fizički spremniji... Taktički su mnogo dobri, znaju da se kreću, mnogo su iskusni", rekao je kapiten Kovačević na današnjoj konferenciji za novinare.

Biševac je dodao da poraz od 1:0 u prvoj utakmici ne znači da Zvezda ne može do Lige šampiona.

"Videli smo da možemo da igramo sa njima, da se borimo. Prednost je na njihovoj strani, ali im ne garantuje prolaz. Najbitnije je da ne primimo gol, a ako to dopustimo... moraćemo da damo tri", rekao je uz osmeh Biševac.

Upitan da li razmišlja o mogućim provokacijama i prljavoj igri Italijana, pre svih Đenara Gatuza, Kovačević je rekao:

"Svi su skloni provociranju kada im ne ide. Uključujući i nas. U utorak treba mi njih da provociramo... da ih malo prebijemo", rekao je kapiten Zvezde uz osmehe odobravanja u sali.

Mediji su prednost Crvene zvezde pred duel u Milanu videli u slaboj fizičkoj pripremljenosti domaćih, pošto su "roso-neri" samo 10-ak dana ranije počeli pripreme. Kovačević se, međutim, ne slaže sa tom konstatacijom.


"Mogu oni da igraju. Ja i kad nisam spreman u domaćem prvenstvu mogu da odigram bez problema barem za ocenu 7,5. Međutim, možemo da im pariramo u trčanju, a verujem da imamo i veću želju za pobedom. Sreća je, takodje, bitan faktor", rekao je Kovačević.

Kovačević je dodao i da je atmosfera u ekipi dobra, da igrače nije zahvatila euforija i da treme ima manje nego pred prvi duel. On je, takođe, prihvatio da zbog opklade ošiša dugu kosu, ako se Zvezda plasira u Ligu šampiona (Biševac nije pristao da se obrije).

Kapiten Zvezde očekuje da će Milan utakmicu početi sa jednim napadačem u timu, a Biševac je rekao da bi radije čuvao Alberta Đilardina nego Filipa Inzagija.

"Đilardina znam sa Evropskog prvenstva za mlade 2004. godine. Inzagi se bolje kreće i opasniji je, ali sigurno treba sačuvati i Đilardina. Teže mi je, ipak, bilo da u reprezentativnom dresu čuvam Jana Kolera", rekao je Biševac.

Fudbaleri Milana će stići u Beograd u ponedeljak, gde će u 19 sati održati prvi trening.

Utakmica će se igrati u utorak sa početkom u 21 sat, a sudiće Danci Klaus Bo Larsen, Torben Jonsen i Anders Strand. Sve ulaznice su prodate.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvor:Blic 21708/06

Optimizam u Crvenoj zvezdi pred revanš sa Milanom u kvalifikacijama za Ligu šampiona
Obrijaćemo glave za pobedu

Nenad Kovačević je spreman da se ošiša do glave u slučaju plasmana Crvene zvezde u Ligu šampiona. Kapiten srpskog prvaka kaže da je spreman i na veći podvig - samo da njegova ekipa sutra eliminiše slavni Milan.

Piksi, kako ga zovu, uvek je bio realan, pa stoga optimizam na njegovom licu može samo da ohrabri armiju navijača pred istorijski meč na „Marakani“.

- Prebićemo ih na terenu - pokazao je zube Kovačević.

Nenad smatra da bi on i njegovi saigrači trebalo da isprovociraju četu Karla Ančelotija na terenu.

- Svi su skloni provokaciji kad im ne ide, a mi ćemo učiniti sve da im pokvarimo plan. Dosta je Milan učestvovao u Ligi šampiona, vreme je da se Zvezda vrati na stari kolosek. Nismo se obrukali na „San Siru“, a sigurno nećemo ni na našem stadionu. Istina, prvu utakmicu smo izgubili, ali rezultat od 1:0 nam daje nadu da sada možemo ponoviti konačan ishod prošlogodišnje utakmice sa Romom. Dakle, neka bude 3:1 - dodao je vođa crveno-belih.

Kovačević je ubeđen da će Milan sutra igrati sa jednim špicem.

- Ne mislim da će se Italijani braniti, ali verujem da će pojačati vezni red. Gatuzo će, poput mene, igrati defanzivnije, a Inzagi ili Đilardino će, po mom mišljenju, meč početi na klupi. Nismo imali mogućnost da gledamo njihove utakmice sa Atletikom i Deportivom, ali smo analizirali naš meč u Milanu. Shvatili smo gde smo grešili - istakao je Kovačević.

Optimizam Zvezdinog kapitena preneo se i na ostale igrače crveno-belih, što potvrđuju reči Milana Biševca.

- Pokušaćemo da već u prvih 15 minuta dođemo do vođstva, a najviše bih voleo da to vođstvo udvostručimo u poslednjih 15 minuta meča. Svesni smo da ne smemo primiti gol, tako da smo spremni da ih na sve načine zaustavimo. Bez obzira na to što je realno da se ponove penali, mi ih nismo vežbali jer verujemo u pobedu - jasan je komandant Zvezdine odbrane.

„Srpski Gatuzo“ kaže da mu je pre dve nedelje bilo teže sa Inzagijem nego sa Đilardinom, ali i da mu je pre par dana bilo teže sa Kolerom nego sa popularnim napadačem Milana.

- Reprezentativna pobeda u Češkoj daće mi dodatni motiv na sutrašnjoj utakmici. Svesni smo izazova koji nas očekuje, a pošto se niko od nas ne plaši „roso-nera“, verujem da ćemo ispisati nove stranice Zvezdine istorije. Ne želim da zvučim kao da pretim prošlogodišnjem vicešampionu Evrope, već samo hoću da dam do znanja da verujem u sebe i svoje saigrače. Italijani nas neće nadmudriti - poručio je Milan uz konstataciju da se na „San Siru“ prisetio Zenginih uzrečica koje su Kostakurta i drugovi često izgovarali.

- Imamo mi sočnije psovke - dodao je Biševac.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21/08/2006 | Izvor: B92
Milan stigao bez Neste i Maldinija

Fudbaleri Milana doputovali su u ponedeljak u 13.35 na beogradski Aerodrom. U sastavu nema trojice značajnih igrača odbrane, kapitena Paola Maldinija, Alesandra Neste i Kahe Kaladzea.

Prvi su se pojavili treneri Karlo Anćeloti i Mauro Tasoti, a u Beograd su doputovali svi fudbaleri na koje Anćeloti računa pred utakmicu sa Crvenom zvezdom, golamni Dida, Kalać i Kopola, igrači odbrane Bonera, Kafu, Kostakurta, Favali, Jankulovski, Seržinjo i Šimić, igrači sredine terena Ambrozini, Broki, Fođa, Gatuzo, Gorkuf, Kaka, Pirlo, Sedorf i napadači Amorozo, Borielo, Đilardino i Inzagi.

Niko od članova rukovodstva kluba, stručnog štaba i fudbalera nije se zadržaavo pred brojnim novinarima koji su dočekali 'roso-nere', a na aerodromu se okupilo i pedesetak navijača milanskog kluba.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21/08/2006 | Izvor: B92
Zvezda i Delije spremne za spektakl

"Ovakva tenzija još nije viđena", opšti je utisak svih aktera poslednje konferencije za novinare crveno-belih pred revanš utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Milanom.

Trener Dušan Bajević najavio je da će crveno-beli igrati oprezno, ali ofanzivno:
"To znači da nećemo igrati samo sa jednim napadačem. Ne želim da se izjašnjavam o slabostima svog i protivničkog tima. U svakom slučaju, imamo dosta razloga za korekciju u odnosu na prvu utakmicu", rekao je Bajević:

Crveno-beli bi trebalo tokom dana da pogledaju snimke sa utakmica koje je Milan odigrao na turneji po Španiji:
"Ne očekujem da će njihova odbrana pretrpeti izmene u odnosu na meč na San Siru. Bitno je da naša odbrana izdrži prvih 45 minuta", izjavio je trener šampiona.

Predsednik kluba, Dragan Stojković, apelovao je na navijače da ne prave incidente, da ne pale baklje jer i najmanji eksces može dovesti ne samo do suspenzije stadiona, već i do izbacivanja Zvezde iz evropskih kupova:
"Ovo je najveći događaj u istoriji našeg fudbala i bilo kakav incident bi mogao sve da upropasti, jer mislim da ova grupa Zvezdinih igrača može da napravi iznenađenje. Nadam se da ćemo u utorak mi dobiti 1:0 i na kraju slaviti na penale, kao što su oni pre 18 godina ", rekao je Stojković.

Fudbaler crveno-belih, Nikola Žigić, najavio je da će on i saigrači protiv Milana igrati najbolje što mogu:
"Daćemo sve od sebe, budite uvereni. Atmosfera je odlična i spremno dočekujemo veliki klub", rekao je Žigić.

Generalni sekretar Crvene zvezde, Nebojša Leković, održao je sastanak sa navijačima, na kome su Zvezdine "Delije" obećale da će navijanje biti sportsko, bez incidenata. Sve ulaznice su rasprodate, okolina beogradske "Marakane" biće blokirana već oko 15 časova. Angažovano je 700 redara.

Srećnicima koji su došli do ulaznice za duel sa Milanom pridružiće se i kompletna vaterpolo reprezentacija Srbije (i Crne Gore), a dolazak predsednika Milana i bivšeg premijera, Silvija Berluskonija, još uvek je pod znakom pitanja.

Utakmica Crvena zvezda - Milan, počinje u 21 čas.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21/08/2006 | Izvor: B92
Kaka zna Zvezdine slabe tačke

Predstavnici Milana održali su press-konferenciju u Zvezdinom medija centru pred revanš utakmicu kvalifikacija za ulazak u Ligu šampiona. Pred preko 50 novinara iz Srbije i Italije svoja očekivanja izneli su trener "roso-nera" Karlo Anćeloti i fudbaler sredine terena Brazilac Kaka.

"Nismo imali mnogo vremena da se pripremimo za ovaj meč, ali ga dočekujemo maksimalno koncentrisani. Očekujem da moji igrači pruže sve od sebe na terenu Marakane kako bi ostvarili konačan trijumf", rekao je na startu Anćeloti.

Kaka izuzetno respektuje šampiona naše zemlje. Za Crvenu zvezdu kaže da ima odličan tim, ali i da ima svoje slabe tačke koje su on i njegovi saigrači dobro upoznali.

Anćeloti u Beograd kao član Milana na megdan Crvenoj zvezdi dolazi drugi put. Pre 18 godina, zbog magle pri povoljnom rezultatu za crveno-bele utakmica je ponovo odigrana, a plasman u dalji tok takmičenja obezbedio je tim iz Milana.

"Za Beograd me vezuju izuzetno prijatne uspomene. Od te utakmice 1988. godine krenuo je veliki uspeh Milana. Moj tim je sada značajno jači u odnosu na tadašnju generaciju. Što se Crvene zvezde tiče, to je ekipa koja je u razvoju i sugurno joj predstoji velika budućnost", tvrdi Anćeloti.

U medijima se pojavila informacija da će Brazilac Ronaldo pojačati Milan ukoliko obezbedi plasman u ligu šampiona.

"On je odličan igrač, moj zemljak i saigrač iz brazilske reprezentacije. Bilo bi mi drago da i u Milanu igramo zajedno", kaže Kaka.

Revanš utakmica kvalifikacija za Ligu šampiona Crvena zvezda – Milan na programu je u utorak od 21 čas na stadionu Marakana.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21/08/2006 | Izvor: B92
I Japan gleda ka "Marakani"

Sendai, Igor Vujičin B92

Utorak će konačno biti slobodan dan za ekipe u grupi A na Svetskom prvenstvu u Sendaiu.

I dok će se košarkaši odmarati gotovo svi novinari koji su iz Srbije došli da prate „plave“bez obzira na navijačku opredeljenost razmišljaju na koji način da se „dokopaju“ slike sa stadiona Crvene zvezde.

Medjutim, osim malobrojne ekipe Srba u Sendaiu za ishod meča u Beogradu „živo“ se interesuje i jedan Japanac, Hidetoši Sugio.

Hidetoši je ataše naše reprezentacije u press centru u Sendaiu i već nekoliko puta je dolazio u Srbiju i gledao mečeve crveno-belih na „Marakani“ i pogadjate oproštaj Dragana Stojkovića Piksija u Nišu.


Ovaj Japanac obzirom na okolnosti solidno govori srpski jezik, a upoznat je i sa ogromnom preprekom koja čeka Crvenu zvezdu. Ipak, čak i Hidetoši zna kakav ambijent vlada na „Marakani“:

“Znam da je Piksi sada predsednik Crvene zvezde. Bio sam nekoliko puta da gledam utakmice u Beogradu i Nišu. Očekivao sam da će Crvena zvezda da ostvari i povoljniji rezultat u prvoj utakmici. Sada če MIlan biti jači, ali znam šta može da napravi 100 hiljada gledalaca na tom stadionu. Ja se nadam da će Crvena zvezda proći dalje“ rekao je srpskim novinarima u press centru Hidetoši koji je dodao da je osim Dragana Stojkovića u čiju neverovatnu popularnost smo se uverili prethodnih dana U Japanu, voleo da gleda i Sinišu Mihajlovića.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 8:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21/08/2006 | Izvor: B92
Kako do ulaznica za Zvezda - Milan?

Ulaznice za utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona rasprodate su posle četrdesetak minuta prodaje u petak, ali još uvek postoji način da se dođe do "dragocenog parčeta papira".

Neki beogradski dnevni listovi priredili su nagradne igre u kojima se čitaocima poklanjaju ulaznice za utakmicu Zvezda – Milan, sličnu akciju vodi i jedna beogradska TV kuća.

Delta sport osmislio je reklamnu kampanju u kojoj kupci koji u prodavnici ženske opreme Najki u Knez-Mihailovoj ulici ili u prodavnici fudbalske opreme u Bulevaru Kralja Aleksandra u Beogradu potroše više od 7.000 dinara dobijaju na poklon ulaznicu za istočnu ili zapadnu tribinu.

Na crnom tržištu cene ulaznica su astronomske, pa se karta za severnu tribinu u Beogradu u ponedeljak plaćala 5.000 dinara. Na dan prodaje cene su bile 800 dinara (sever i jug), 2.000 (istok), 2.500 (zapad) i 5.000 dinara (loža).

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajević: Oprezno do istorijskog rezultata

izvor:Beta

BEOGRAD, 21. avgusta 2006. (Beta) - Trener fuudbalera Crvene zvezde Dušan Bajević ocenio je da njegova ekipa u utakmicu sa Milanom treba da uđe oprezno i borbeno i da pokuša da postigne pogodak u prvom poluvremenu.

"Crveno-beli" sa Milanom sutra od 20.00 sati igraju u Beogradu revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Italijanska ekipa iz prvog susreta ima prednost od 1:0.

"Utakmica neće biti nimalo laka, a mi ćemo morati da vodimo računa o mnogim stvarima. Voleli bi da što pre dođemo do rezultata koji želimo, ali je najvažnije da ne primimo gol u prvih 45 minuta", rekao je Bajević na konferenciji za novinare.

"To ne znači da ćemo se samo braniti, ali je sigurno da moramo igrati pažljivo. Ne treba da rizikujemo od samog početka", dodao je trener, koji je naveo i da ne očekuje velike promene u protivničkom sastavu u odnosu na prvi susret.

"Mnogo bi nam značilo da do poluvremena, ako i ne pre, steknemo prednost. Ipak, niko ne može da nam garantuje da ćemo dati više golova ako od prvog minuta krenemo svim silama...", istakao je Bajević.

On je izrazio i uverenje da će svi igrači dati maksimum. "Ova generacija ima priliku da se zlatnim slovima upiše u istoriju kluba i srpskog fudbala", izjavio je on.

Bajević je naveo i da veruje da će se Dušan Basta i Senegalac Ibrahim Gaj oporaviti od povrede na vreme za sutrašnji meč.

Napadač Nikola Žigić rekao je danas da ne može da obeća da će postići dva gola, ali da može da garantuje da će cela ekipa dati sve od sebe da ostvari rezultat koji vodi u Ligu šampiona.

"Imamo veliku želju, ali ipak nećemo krenuti grlom u jagode, iako Milan ima prednost. Pretpostavljam da će se protivnik odlučiti za kontranapade, a mi ćemo vrebati svaku njihovu grešku da postignemo gol", kazao je Žigić.

Trener Bajević je na kraju apelovao i na sve koji dođu na stadion da u duhu fer-pleja pomognu ekipi Crvene zvezde.

"Zamolio bih našu publiku da bude obazriva jer dobro zna koliko nam znači njihovo prisustvo i njihovo navijanje na svakoj utakmici. Zato ih molim da vode računa kako navijaju da ne bismo ostali bez njih na sledećim utakmicama", rekao je Bajević.

Trener je odredio 18 igrača koji će biti u konkurenciji za meč.

Na spisku su Ivan Ranđelović, Zoran Banović, Aleksandar Pantić, Dušan Basta, Dušan Anđelković, Milan Biševac, Marko Perović, Nebojša Joksimović, Ibrahim Gaj, Đorđe Tutorić, Nikola Trajković, Nenad Kovačević, Nenad Milijaš, DEjan Milovanović, Blagoj Georgijev, Radovan Krivokapić, Boško Janković, Eli Tadeu, Nikola Žigić, Milan Purović i Dušan Đokić.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zvezda protiv Iraca za Ligu Sampiona/3.Krug protiv Milana ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon