www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi dzipovi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  

Koji džip je po vašem mišljenju najbolji?
Audi Q7
23%
 23%  [ 13 ]
Mercedes ML
1%
 1%  [ 1 ]
VW Tuareg
5%
 5%  [ 3 ]
BMW X5
21%
 21%  [ 12 ]
Porsche Cayenne
12%
 12%  [ 7 ]
Volvo XC 80
5%
 5%  [ 3 ]
Toyota Rav4
9%
 9%  [ 5 ]
Hyundai Santa Fee
1%
 1%  [ 1 ]
Kia Sorento
1%
 1%  [ 1 ]
neki drugi...
16%
 16%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 55

Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

metrocop je napisao/la sledeće:
@rizmal......

Rekao si da je G klasa stara...Izasla je prosle godine nowa G klasa..bas ona koju sam stavio za sliku u proslom postu....samo ne brabus......tako se nemoze reci da je stara...jer je novija i od X5 i od cayenne-a i ostalih...

Jeste da su promene..malo vidljive u odnosu na predhodnu verziju G klase....ali ipak je nowa

A sto se tice Puha..on je licencu dao mercedesu..a zatim i prestao sa prizvodnjom istog modela....tako da je to sad mercedesovo......taj terenac je dosta modernizovan od kako ga je uzeo mercedes...i po meni sad je mnogo boji.......cak se moze svrstai u liksuzne terence....ali prave terence a ne one nabedjene ..kao sto je navigator ili mozda neki drugi

------------------------------------------------------------------------------------


Ali....pored swih tih navedenih i ne navedenih terenaca....ewo wam jedan..koji je ipak JEEP......da se ne lazemo ipak je mozda najbolji za neke poduhvate...pogledajte sliku pa prosudite...

zove se JEEP Hurricane



[Edit by miskopisko: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]




da reko sam da je g klasa stara upravu si kad kazes da je izasla prosle godine nova g klasa(samo modernizovana stara) al to je i dalje isti onaj stari puh g ispod karoserije naravno kad bi se izbacio extra jak i modernizovan motor i tona elektronike i luksuza mislim mozemo mmi reci i za lend rovera difendera da je novi al on je ipak nastao 50-ih i do sada je samo usavrsavan sto je radjeno i sa g klasom al posto je u dok je jos bila pod puhom dobila statusni simbol kao vozilo za generale zato je mercedes od kad je uzeo licencu svatio kakav bum moze da uradi ako je modernizuje i ubaci malo luksuza ali ispod svega toga to je i dalje onaj prvi izvorni puh i to je po merama danasnjih terenaca deda koliko god to ruzno zvucalo za jedan tako dobar dzip( koji samo ljubitelji u g klasu odrzavaju da ne ode u penziju sto je trebalo da se desi prosle i pretprosle godine ako si upucen posto je mercedes hteo da prestane da ga pravi)...al ko sto i sam mozda znas danas vise nije vazno kakav je van puta vec kakav je za sepurenje...


 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DObro je receno da su novi tzv dzipovi samo za mamine i tatine sincice shto jurcaju po gradu....
A ja sa komsijinom nivom zakacim gliser i prikolicu i gde pozelim na kome god prilazu dunavu mogu da se spustim u vodu i otkacim camac,a 1.7i trosi 10tak litara plina...
voleo bi da vidim sve te x5tice touregove i q7dmice kao i mlove samo da ih vidim po oranicama i po dunavcima.

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
DObro je receno da su novi tzv dzipovi samo za mamine i tatine sincice shto jurcaju po gradu....
A ja sa komsijinom nivom zakacim gliser i prikolicu i gde pozelim na kome god prilazu dunavu mogu da se spustim u vodu i otkacim camac,a 1.7i trosi 10tak litara plina...
voleo bi da vidim sve te x5tice touregove i q7dmice kao i mlove samo da ih vidim po oranicama i po dunavcima.


Da se razumemo: po terenu ne moze nista da se meri sa Nivom.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
nedd1ch je napisao/la sledeće:
DObro je receno da su novi tzv dzipovi samo za mamine i tatine sincice shto jurcaju po gradu....
A ja sa komsijinom nivom zakacim gliser i prikolicu i gde pozelim na kome god prilazu dunavu mogu da se spustim u vodu i otkacim camac,a 1.7i trosi 10tak litara plina...
voleo bi da vidim sve te x5tice touregove i q7dmice kao i mlove samo da ih vidim po oranicama i po dunavcima.


Da se razumemo: po terenu ne moze nista da se meri sa Nivom.
Samo da te podsetim moze land rover difender.Mislim da su to 2 vrhunska dzipa sto se tice prohodnosti...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
DObro je receno da su novi tzv dzipovi samo za mamine i tatine sincice shto jurcaju po gradu....
A ja sa komsijinom nivom zakacim gliser i prikolicu i gde pozelim na kome god prilazu dunavu mogu da se spustim u vodu i otkacim camac,a 1.7i trosi 10tak litara plina...
voleo bi da vidim sve te x5tice touregove i q7dmice kao i mlove samo da ih vidim po oranicama i po dunavcima.

U pravu si.Kada je u pitanju totalno nepristupacan teren, krsh i lom...tu je Niva neprevazidjena.Ali, od ovih novijih (elegantnih) terenaca izdvojio bih Touareg-a jer nije bas "naivan".Licno sam se uverio sta sve moze ova masina, kuda sve prolazi, kakve prepreke savladjuje...Nije puno daleko iza Niva-e...

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
nedd1ch je napisao/la sledeće:
DObro je receno da su novi tzv dzipovi samo za mamine i tatine sincice shto jurcaju po gradu....
A ja sa komsijinom nivom zakacim gliser i prikolicu i gde pozelim na kome god prilazu dunavu mogu da se spustim u vodu i otkacim camac,a 1.7i trosi 10tak litara plina...
voleo bi da vidim sve te x5tice touregove i q7dmice kao i mlove samo da ih vidim po oranicama i po dunavcima.


Da se razumemo: po terenu ne moze nista da se meri sa Nivom.
Samo da te podsetim moze land rover difender.Mislim da su to 2 vrhunska dzipa sto se tice prohodnosti...


Dajem ti za pravo: Lada Niva i Land Rover Defender.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon 25 godina od pojavljivanja prvog Pajera Stize nova generacija...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja svog tatu nagovaram da zamijeni A6-novi s Q7
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majda_T je napisao/la sledeće:
Ja svog tatu nagovaram da zamijeni A6-novi s Q7

Hmm...Pametan i veoma ambiciozan izbor ali nikako pogresan.
Q7 je po meni No1 medju SUV vozilima...

_________________
Master
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, iskreno, ne volim džipove, ja sam više za neke druge... Ali, evo ako već treba da biram onda Audi Q7...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Borim se borim Confused ....Q7 il Cayenne Shocked ....al ako vec ne mogu oba Rolling Eyes biram Porsche Cayennea Laughing ...slagace mi se uz porsche 911 carrera s 997 Laughing il carreru gt Laughing ...kad je kupim naravno Crying or Very sad Evil or Very Mad ...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Psa Pezo-Citroen grupacijaa ce do 2007 izbaciti svoje terence.Pezoov terenac ce imati oznaku 4007
dok se za citroen oznaka jos ne zna:
Automobili ce se u potpunosti proizvoditi u Micubisiju a motori u Psa korporacijskim fabrikama.
Tako da bi ja reko da je ovo japanac s znakom i dusom francuza al vvidecemo....
izvor:www.nacionalnaklasa.com

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Novi dzipovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon